Jak se dívat na Ohio vs Central Michigan online bez kabeluGetty Ohio stráž Jason Preston.Basketbalový tým Ohio Bobcats bude v pondělí hostit Central Michigan Chippewas v prvním kole turnaje MAC.Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení 19:00 ET) nebude v televizi, ale kdokoli v USA může sledovat Ohio vs Central Michigan naživo na ESPN+ :Sledujte na ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 univerzitních basketbalových her (včetně všech ostatních zápasů prvního kola a čtvrtfinále MAC Tournament) a každý den další živé sporty, všech 30 dokumentů za 30 , a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ měsíčně.ping pong stolní tenis

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Ohio vs Central Michigan naživo na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.
Ohio vs Central Michigan Náhled:

Bobcats vyhráli tři ze svých posledních čtyř testů pravidelné sezóny, aby se zlepšili na 16–15 celkově a 8–10 ve hře MAC, což je dobré pro osmé místo turnaje.V pátek uzavřeli finále základní části závodem 14-2 na nejlepší Miami RedHawks 67-65.

Strážce Ohia Jason Preston vedl všechny účastníky s 24 body a 7 asistencemi. Střelil 8 z 15 z pole a 5 z 9 z dálky.

Bobcati nebyli bez útočníka Ben Vander Plas, jejich předního odskakujícího a druhého vedoucího střelce, který si při úterní ztrátě týmu na Akron Zips vzal zranění kotníku.

live stream Steelers vs Ravens

Myslím, že to jen ukazuje odhodlání a odvahu a odhodlání našich kluků, řekl podle školy hlavní trenér Ohia Jeff Boals. webové stránky atletického oddílu . Když jsme šli do poslední války, bylo to 59:50 s časem 3:47. A pak to byl 10bodový zápas s 2:15 do konce, a dát našim klukům kredit. Hráli, když potřebovali.

Dodal: K tomu bez Ben Vander Plas a non-100 procent Jordan Dartis, klobouk dolů před našimi kluky.

Dartis, třetí přední střelec týmu a lídr ve 3 bodech na zápas, se od 22. února potýká se zraněním nohy. Starší strážce zaznamenal pouhých 23 minut; vstoupil do noci v průměru 31,7 minuty na zápas.

Strážce prváku Miles Brown odehrál 21 minut, což byla jeho druhá nejvyšší postava v sezoně a nejvyšší od druhé soutěže týmu, a přišel se ziskem 3 vítězství. Zhruba minutu a půl dosáhl dvou trestných hodů, aby zvýšil počet Bobcatů na 65: 63, což jim poskytlo první náskok od začátku druhé půle.

způsob odpalování míče v tenise

Nezáleží na tom, zda začnete hru nebo sestoupíte z lavičky, řekl Brown Pošta . Je to všechno o tom, jak skončíte.

Dnes jsem hru nezačal, ale dokončil jsem ji a dokončil jsem ji dobře.

Central Michigan, deváté nasazení turnaje MAC, se v pátek uchytilo na sérii devíti zápasů, když doma dosáhlo skóre 85-68 na Western Michigan, aby se zlepšilo na 14-17 celkově a 7-11 v konferenčním hraní.

Strážce Chippewasu Dallas Morgan zaznamenal 20 bodů, když střílel 8 z 15 z pole a 4 z 9 z hloubky.

Když se něco nepovede, je snadné sklopit hlavu, řekl hlavní trenér Chippewas Keno Davis Central Michigan Life . Je snadné dívat se dopředu do příštího roku nebo si senioři myslí, že ten rok nebyl v jednu chvíli tím, v co doufali. Ale skupina se shromáždila ... měli dobré soustředění na to, aby obrátili stránku a hledali další hru.


Populární Problémy

Tváří v tvář rychlému nadhazovači je zastrašující, ale první krok k úspěchu sdělit, že máte na starosti. Zůstaňte sebevědomí a nenechte nadhazovače myslet si, že se bojíte. Uvolněte se a mějte ruce měkké, protože budete potřebovat rychlý ...

5 největších úspěchů Bjorna Borga !.

Trojitá hlavička díkůvzdání 2020 začíná Texans vs Lions. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos hry online.

Jannik Sinner nedávno dlouze hovořila o Rafaelu Nadalovi a Marii Šarapovové a zdůraznila jejich zvláštní vlastnosti.

Dlahy zápěstí často používají lidé zabývající se syndromem karpálního tunelu (CTS), revmatoidní artritidou (RA) a různými dalšími příčinami bolesti zápěstí, ztuhlosti nebo slabosti. Přicházejí v mnoha tvarech, velikostech a materiálech, ale spadají do dvou ...

Okruh Indie po Jižní Africe 2019 začíná v neděli prvním T20. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.