Jak se dívat na UCF vs UConn Basketball online bez kabelu

Getty UConn bude hostit UCF v sobotu.UCF Knights navštíví UConn Huskies v sobotu ve střetu Americké atletické konference.

Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude vysílán na národní úrovni ve zprávách ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete stále sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, herní konzoli, chytré televizi nebo streamovacím zařízení, a to tak, že se přihlásíte k jednomu z následujících živých televizních přenosů bez kabelu služby:Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ESPN, ESPN2, ESPNU a ESPN News. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, PlayStationu 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange, zatímco zprávy ESPNU a ESPN jsou v doplňku Sports Extra. Právě zde se můžete zaregistrovat k bezplatné sedmidenní zkušební verzi obou balíčků , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

řezané tenisové míčky pro chodce

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.Platformy ESPN

badmintonová taktika

Kromě toho můžete na počítači sledovat živý přenos ze hry přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení přes Aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté se pomocí přihlašovacích údajů Hulu nebo Sling TV přihlásit a sledovat na digitálních platformách ESPN.


UCF vs UConn Preview

Huskies zahájili svůj plán americké atletické konference ztrátou silnic 76-68 na jižní Floridu. UConn vedl o 13, zbývají do prvního poločasu dvě minuty, ale od té doby do přestávky se dopustil pěti faulů a tří obratů, aby viděl, jak se jejich náskok zmenšuje na osm.

Znepokojivý výkon, jen opravdové zklamání, řekl hlavní trenér UConn Dan Hurley. Associated Press . Dlouhá cesta.

Jižní Florida se ujala vedení a do druhé třetiny zbývalo více než 12 minut.

V první půli jsme se lépe starali o míč, ale o komedii chyb útočně, kde jsme měli jít do poloviny až 12 na 15, řekl Hurley podle Denní kampus . Ta komedie omylů, které mají zavřít polovinu a dostat ji na osm, pak vyjdete ve druhé polovině a třikrát ji otočíte před prvním mediálním [časový limit].

Bulls nasbírali tři útočné doskoky mimo zmeškané tři nadhozy.

Pokud se vrátíte ke hře Villanova, je to jako devět (soupeř odskakuje po zmeškaném trestném hodu) v poslední hře a půl, řekl Hurley, podle AP. To je známka týmu, který není soustředěný, není uzamčen.

Hlavní trenér dodal: Prostě neomluvitelné. Očividně hrozný odraz toho, jak jsem tento konkrétní tým připravil na tuto konkrétní hru.

Huskies byl zničen Villanova jejich předchozí časový limit, 81-58. Vedli, přičemž v první polovině té zbývaly také dvě minuty.

Když se sněhová koule začne pro nás valit z kopce, řekl Hurley po prohře na jižní Floridě, podle The Daily Campus. Vcházíme dovnitř.

Po začátku 6: 1 UConn ztratil čtyři ze sedmi. Jejich jediná vítězství v tomto úseku přišla proti Lafayette, Manhattanu a Drexelu.

Rytíři (11-2) vyhráli pětkrát v řadě a 10 z posledních 11. Zahájili svůj konferenční plán vítězstvím 78-73 nad Temple 2. ledna. BJ Taylor, přední střelec týmu, snížil o 24 bodů bodů, potopením dvojice trestných hodů zbývají čtyři sekundy na její odpálení.

Je to konferenční hra a můžete vidět, jak je naše liga konkurenceschopná, řekl hlavní trenér Knights Johnny Dawkins podle Orlando Sentinel . Dnes v noci jsme porazili opravdu dobrý basketbalový tým. Na jejich dnešní snahu jsem byl opravdu hrdý.

Naši kluci museli najít cestu, a myslím, že naši kluci našli cestu.

UCF se vzdal 13 sezónních maximů.

Byl jsem ohromen, kolik trojic zasáhlo, dodal Dawkins, podle Sentinelu. Věnujte jim velký kredit. Postoupili a sebevědomě odpálili míč a udělali je. A to z nás udělalo jiný druh hry. Tak hra pokračuje. To je to, co nejméně očekáváte, že se to někdy stane.

jak postavit dělo na tenisový míček

Proto jsem řekl, že naši kluci ukázali hodně charakteru. To je protivenství. Naši kluci byli silní a stále předváděli hry, které potřebovali k vítězství.


Populární Problémy

UFC 250 s titulky Nunes vs Spencer se koná v sobotu večer. Zde je návod, jak koupit PPV a sledovat všechny boje na ESPN Plus.

Jak si natáhnout ruce. Protahování rukou je skvělý způsob, jak si udržet nebo zlepšit obratnost rukou. Pokud trpíte artritidou nebo opakovaným zraněním, existují úseky, které vám pomohou zvládnout bolest a nepohodlí. Existují...

Jak zamezit zamlžování brýlí. Pokud jste někdy zažili zamlžování brýlí po změně teploty, pak víte, jak frustrující to může být, když najednou nevidíte. Víc než jen nepříjemnost, zamlžené brýle ...

Tomicovy komentáře byly možná sarkastické, ale když jsem to naposledy zkontroloval, sarkasmus nebyl nezákonný.

Chcete sledovat ESPN Plus na svém telefonu? Zde je kompletní průvodce krok za krokem, jak sledovat na zařízení iOS nebo Android.