Přímý přenos MSU vs Wake Forest Football: Jak se dívat online

Hodinky Wake Forest v Michigan State

Getty Quarterback Jamie Newman #12 Wake Forest Demon Deacons.

Michigan State Spartans (6-6) a Wake Forest Demon Deacons se střetnou v pátek odpoledne Pinstripe Bowl na Yankee Stadium v ​​New Yorku.

Začátek hry je naplánován na 15:20. ET a bude vysílán na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Michigan State vs Wake Forest na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN. První měsíc stojí 20 USD (poté 30 USD za měsíc), což z něj činí Sling zdaleka nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Michigan State vs Wake Forest sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Hulu s živou televizí

ESPN je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Michigan State vs Wake Forest na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled mísy Pinstripe Bowl 2019

Po startu 4: 1 sparťané v polovině sezóny prskali a skončili 4: 5 ve Velké 10 a celkově 6: 6. Čtyři z jejich šesti ztrát se však dostalo do rukou kvalitně hodnocených týmů. Sparťané padli do Wisconsinu, státu Ohio, státu Penn a Michiganu - a ani v jedné z těchto ztrát se jim nepodařilo soutěžit, přičemž ve čtyřech mezioborových soutěžích prohráli v průměru o 29,25 bodu.

Michigan State ztratil pět v řadě, než dokončil sezónu na vysoké úrovni, když vyhrál své poslední dva zápasy proti Rutgers a Marylandu, což jim způsobilo způsobilost do mísy. Sparťany povede ofenzivně starší quarterback Brian Lewerke , který má v sezóně 2 759 yardů, 16 přistání a 12 zachycení. Lewerke bude muset v tomto omezit obraty, pokud chce on a Sparťané vyhrát tenhle. Toto bude Lewerkeův poslední zápas se sparťany, takže bude pravděpodobně chtít jít na výbornou.

Demon Deacons vstupují do Pinstripe Bowl s trochu otazníkem na pozici quarterbacka. Začínající rozehrávač Jamie Newman je považován za diskutabilní pro hru, protože bojuje se zraněním nohy, které utrpěl pozdě v základní části. Podle Detroit Free Press Hlavní trenér Dave Clawson však tento týden řekl, že očekává, že Newman bude hrát. Newman má v sezóně 2 693 yardů, 23 přistání a 10 zachycení a jeho stav bude v této hře na co dohlížet.

Wake Forest to bude hledat první sezóna devíti výher od roku 2007 , ale nedokázali dokončit sezónu na vysoké úrovni, když prohráli tři z posledních čtyř her - ačkoli dvě z těchto ztrát byly pro Virginia Tech a Clemson. Démonští jáhni budou od nich potřebovat velké úsilí přestupek, kterému patří 12. místo v národě, v průměru 473,4 yardů celkem a 32,8 bodů na zápas. Půjde proti obraně Sparťanů což umožňuje 22,7 bodů za hru .

Jedním unikátním aspektem Pinstripe Bowl je jeho poloha. Hrálo se na stadionu Yankee v New Yorku, takže počasí může být v této hře o něco chladnější než v jiných hrách. Na to, zda teplota nebo prvky ovlivní soutěž, bude něco jiného. Wake Forest vyhráli tři přímé hry.


Populární Problémy

Simona Halepová doufá, že trápení se zraněním je již za ní a opravdu za ní, protože se připravuje na návrat do akce příští týden v Montrealu.

Cameron Norrie podpořil Rogera Federera, aby se letos ve Wimbledonu důkladně rozběhl poté, co v sobotu podlehl Švýcarům ve třetím kole.

Belinda Bencic nedávno odhalila, že krajan Roger Federer jí a Viktorii Golubic poslal zprávu po nedělním vítězství v prvním kole čtyřhry nad druhými semeny Shuko Aoyama a Ena Shibahara.

Dominic Thiem prožil mizernou sezónu 2021 kvůli kombinaci špatné formy a zranění, ale Rakušan doufá, že na začátku příštího roku dosáhne špičkového vybavení.

Jak se líbat s rovnátky. Naučit se líbat může být dost skličující, ale mít rovnátka, když to děláte, může vaší líbací hře přidat úplně novou křivku. Ale nebojte se-pokud to vezmete pomalu a budete dodržovat pár přátelských rovnátek ...