Montreal 2021: Coco Gauff vs Anastasija Sevastova náhled, head-to-head & prediction | Národní banka otevřena

Coco GauffPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (15) Coco Gauff vs Anastasia Sevastova

Datum: 10. srpna 2021Turnaj : National Bank Open 2021

Kolo : První kolo (kolo 64)

Místo : IGA Stadium, Montreal, QuebecKategorie : WTA 1000

Povrch : Venkovní tvrdé

Odměna : 1 835 490 $Načasování zápasu: 11:00 místního času, 15:00 GMT, 20:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Preview Coco Gauff vs Anastasia Sevastova

Americká teenagerka Coco Gauffová se v prvním kole National Bank Open v Montrealu utká se zkušenou Lotyškou Anastasijou Sevastovou.

Gauff odehraje svůj první soutěžní zápas za měsíc. Hybnost, kterou generovala během první poloviny sezóny, byla zastavena poté, co kontaktovala COVID-19, což ji donutilo vystoupit z tokijské olympiády. Předtím Gauffová vyhrála 31 ze 43 zápasů na turné a v Parmě získala svůj druhý titul v kariéře.

Gauff zapůsobil i na Majory; 17letá dívka dosáhla svého prvního čtvrtfinále Slam na Roland Garros, než prohrála s případnou šampionkou Barborou Krejčíkovou. Poté dosáhla čtvrtého kola ve Wimbledonu.

Anastasia Sevastova

Sevastova má také dobrou sezónu. Lotyš má v roce 2021 bilanci vítězství 20: 16, kterou posílily čtvrtfinále v Eastbourne, Miami a Adelaide.

Její úroveň však v poslední době klesla. Světová jednička 64 je na sérii tří zápasů, když navázala na třetí kolo z Wimbledonu s porážkami v prvním kole v Tokiu a San Jose.

Coco Gauff vs Anastasija Sevastova proti sobě

Střetnutí prvního kola v Montrealu bude čtvrtým zápasem mezi oběma hráči. Anastasija Sevastova vede proti Coco Gauffové 3: 0.

hrát batminton

Dvojice se proti sobě postavila poprvé v prvním kole US Open 2020, kde Sevastovová zvítězila ve třech setech. Lotyš letos také porazil Gauffa v Miami a Eastbourne.

Predikce Coco Gauff vs Anastasia Sevastova

Zatímco Coco Gauff se může pochlubit vynikajícím hodnocením a lepší formou, její minulé výsledky proti Anastasiji Sevastovové v mladé Američance nevzbudí důvěru.

Nicméně Gauff má hru na to, aby porazil Lotyše. Američan má solidní bekhend, který může libovolně produkovat vítěze. Má také obrovskou rychlost a je jednou z nejrychlejších hráček na ženském okruhu.

Její první podání může generovat spoustu volných bodů, ale její druhé podání je stále nejisté a pod tlakem může uniknout dvojitým chybám.

Coco Gauff

Sevastova mezitím není největším útočníkem míče, ale má spoustu rozmanitosti. Její plátky a ostré úhly udrží Gauffa na špičkách.

Zápas by mohl přijít na to, kdo projevuje větší trpělivost při shromážděních. Gauffová si možná v minulosti proti Sevastovové příliš neužila, ale je svěží a sebevědomá. Američan by se mohl objevit na pravé straně těžké třísetové bitvy.

Předpověď: Coco Gauff vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Jak přestat být nepotřebný. Byl jste někdy popsán jako potřebný nebo lpící? Jste tak nadšení z nového přátelství nebo vztahu, že bombardujete druhou osobu pozorností, abyste zjistili, že se tato osoba začíná zdát vzdálená? ...

Ohlédnutí za milostným vztahem mezi Rafaelem Nadalem a Roland Garros ve formě výsledků a čísel.

Jak nosit černou sukni. Černá sukně může být jedním z nejvšestrannějších kousků ve vašem šatníku. Ať už jde o tužkovou sukni, áčkovou, midi, mini nebo maxi sukni, můžete ji nosit s řadou svršků a doplňků a vytvářet různé ...

Zde je návod, jak streamovat 'Elizabeth Smart: Finding Justice' online, pokud nemáte kabel nebo nemáte Lifetime.

Roger Federer přežil svůj první velký test na Roland Garros 2021, když porazil starého nepřítele Marina Cilice ve čtyřech napjatých setech. Švýcar se ve třetím kole utká s Dominikem Koepferem.

Jak běhat uvnitř a s omezeným prostorem. Když je škaredé počasí, může být těžké najít místo, kam se vydat na každodenní běh. Naštěstí máte k dispozici několik alternativ, pokud jste ochotni být kreativní. Běžecké pásy jsou ...