Montreal 2021: Coco Gauff vs Anastasija Sevastova náhled, head-to-head & prediction | Národní banka otevřena

Coco Gauff

Coco Gauff

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (15) Coco Gauff vs Anastasia Sevastova

Datum: 10. srpna 2021

Turnaj : National Bank Open 2021

Kolo : První kolo (kolo 64)

Místo : IGA Stadium, Montreal, Quebec

Kategorie : WTA 1000

Povrch : Venkovní tvrdé

Odměna : 1 835 490 $

Načasování zápasu: 11:00 místního času, 15:00 GMT, 20:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Preview Coco Gauff vs Anastasia Sevastova

Americká teenagerka Coco Gauffová se v prvním kole National Bank Open v Montrealu utká se zkušenou Lotyškou Anastasijou Sevastovou.

Gauff odehraje svůj první soutěžní zápas za měsíc. Hybnost, kterou generovala během první poloviny sezóny, byla zastavena poté, co kontaktovala COVID-19, což ji donutilo vystoupit z tokijské olympiády. Předtím Gauffová vyhrála 31 ze 43 zápasů na turné a v Parmě získala svůj druhý titul v kariéře.

Gauff zapůsobil i na Majory; 17letá dívka dosáhla svého prvního čtvrtfinále Slam na Roland Garros, než prohrála s případnou šampionkou Barborou Krejčíkovou. Poté dosáhla čtvrtého kola ve Wimbledonu.

Anastasia Sevastova

Anastasia Sevastova

Sevastova má také dobrou sezónu. Lotyš má v roce 2021 bilanci vítězství 20: 16, kterou posílily čtvrtfinále v Eastbourne, Miami a Adelaide.

Její úroveň však v poslední době klesla. Světová jednička 64 je na sérii tří zápasů, když navázala na třetí kolo z Wimbledonu s porážkami v prvním kole v Tokiu a San Jose.

Coco Gauff vs Anastasija Sevastova proti sobě

Střetnutí prvního kola v Montrealu bude čtvrtým zápasem mezi oběma hráči. Anastasija Sevastova vede proti Coco Gauffové 3: 0.

podmínky pro stolní tenis

Dvojice se proti sobě postavila poprvé v prvním kole US Open 2020, kde Sevastovová zvítězila ve třech setech. Lotyš letos také porazil Gauffa v Miami a Eastbourne.

Predikce Coco Gauff vs Anastasia Sevastova

Zatímco Coco Gauff se může pochlubit vynikajícím hodnocením a lepší formou, její minulé výsledky proti Anastasiji Sevastovové v mladé Američance nevzbudí důvěru.

Nicméně Gauff má hru na to, aby porazil Lotyše. Američan má solidní bekhend, který může libovolně produkovat vítěze. Má také obrovskou rychlost a je jednou z nejrychlejších hráček na ženském okruhu.

Její první podání může generovat spoustu volných bodů, ale její druhé podání je stále nejisté a pod tlakem může uniknout dvojitým chybám.

Coco Gauff

Coco Gauff

Sevastova mezitím není největším útočníkem míče, ale má spoustu rozmanitosti. Její plátky a ostré úhly udrží Gauffa na špičkách.

Zápas by mohl přijít na to, kdo projevuje větší trpělivost při shromážděních. Gauffová si možná v minulosti proti Sevastovové příliš neužila, ale je svěží a sebevědomá. Američan by se mohl objevit na pravé straně těžké třísetové bitvy.

Předpověď: Coco Gauff vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Paralýza u koček může mít mnoho příčin a může mít mnoho podob. Bez ohledu na příčinu a rozsah paralýzy vaší kočky bude váš paralyzovaný kočičí společník vyžadovat zvláštní péči a pozornost. Dopřejte své paralyzované kočce to nejlepší možné ...

Novak Djokovič získal počátkem tohoto měsíce svůj šestý wimbledonský titul a celkově 20. Grand Slam.

Zde je přehled o tom, jak sledovat hru Seahawks vs Browns online bez kabelu, ať už jste v Seattlu, Clevelandu nebo mimo trh.

Vzhledem k tomu, že AFC West je již uzamčen, hostují Chiefs v neděli Broncos. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Aktivistka „pro-life“ údajně řekla, že Williamsová měla na Australian Open kvůli těhotenství „nespravedlivou výhodu“.

Super červi jsou velké larvy brouků, které lze použít ke krmení plazů. Na rozdíl od obřích moučných červů, kteří byli léčeni růstovými hormony, super červi dosahují své velké velikosti přirozeně. Pokud máte plazy jako domácí mazlíčky, mohlo by vás zajímat ...