Jak se oblékat na hlídání dětí

Ať už jste získali první hlídání nebo máte práci pro novou rodinu, vždy chcete v práci udělat dobrý dojem. Správné oblékání je jen jedním z mnoha kroků, jak přistát a udržet si hlídání. Při hlídání dětí budete chtít být pohodlní, ale také vypadat vhodně.

Část 1 ze 3: Pohodlné oblékání

 1. Obrázek s názvem Šaty pro hlídání dětí Krok 1

  1 Noste oblečení, které můžete snadno vyprat. Oblečte se do něčeho, v čem se můžete pohybovat a nebude vám vadit, že se vám stane nepořádek, jako je tričko a džíny. Děti stále hledají nová dobrodružství a je pravděpodobné, že po mnoha nepořádcích budete uklízet.
 2. Obrázek s názvem Šaty pro hlídání dětí Krok 2

  2 Mějte na paměti počasí. Vezměte si sluneční brýle a opalovací krém na letní hlídání dětí, kdybyste šli ven. V chladnějších obdobích s sebou noste kabát, čepice a rukavice.
 3. Obrázek s názvem Šaty pro hlídání dětí Krok 3

  3 Noste pohodlnou obuv. Vyberte si boty, které se snadno nazouvají a vyzouvají, a ujistěte se, že jsou lehké, aby se předešlo případnému poškození, pokud se batole rozhodne jednu z nich vyhodit. Je také dobré si vzít tenisky, pokud plánujete jít ven.
 4. Obrázek s názvem Šaty pro hlídání dětí Krok 4

  4 Vypadat naleštěně. Nosit skromné ​​tričko nebo halenku s ležérními džíny vám umožní pohodlně se pohybovat a přitom vypadat profesionálně ležérně. Tmavší oblečení často vypadá profesionálně a má tendenci dobře skrývat skvrny.
 5. Obrázek s názvem Šaty pro hlídání dětí Krok 5

  5 Přineste si převlečení. Děti často mají rády nepořádné činnosti, jako je umění a řemesla, a také mají tendenci se snadno rozlévat. Je pravděpodobné, že se vám na oblečení může dostat barva, lepidlo nebo špína, takže mít po ruce záložní oblečení na převlékání by bylo ideální. reklama

Část 2 ze 3: Výběr příslušenství

 1. Obrázek s názvem Šaty pro hlídání dětí Krok 6

  1 Vyvarujte se nošení závěsných šperků. Ponechání visících náušnic, náhrdelníků a náramků doma je pro děti bezpečnější a zajistí, že dítě ani dítě nebude moci nic strhnout a potenciálně se udusit. Kromě toho nechcete, aby byl váš oblíbený korálkový náhrdelník rozbitý nebo aby vám děti natahovaly náramek.
 2. Obrázek s názvem Šaty pro hlídání dětí Krok 7

  2 Skryjte svá tetování a piercingy. Odstraňte všechny piercingy před hlídáním nebo je co nejlépe skryjte společně s tetováním. Děti vás mohou považovat za nepřístupné, pokud máte příliš mnoho viditelných tetování, zatímco děti milují popadání věcí a mohou se rozhodnout trhat z vašeho piercingu.
 3. Obrázek s názvem Šaty pro hlídání dětí Krok 8

  3 Udržujte make -up minimální. Pokud cítíte potřebu nosit make -up, mějte to jednoduché, abyste vypadali, že budete chodit do práce a ne na večírek. Nepřehánějte to tím, že budete nosit spoustu očních linek, rtěnek nebo tvářenek.
 4. Obrázek s názvem Šaty pro hlídání dětí Krok 9

  4 Udržujte vlasy mimo obličej. Vyberte si profesionálně vypadající účes, který vám při práci nebude překážet. S delšími účesy vypadá nošení vlasů v culíku profesionálně a zajišťuje, že se budete moci pohybovat s minimálním rozptylováním od vlasů.
  • Pokud máte barvené vlasy v jasných barvách, jako je červená, modrá, zelená atd., Dejte si je do ohonu pro první pár hlídání dětí, aby si na ně rodiče a děti pomalu zvykly.
  • Pokud jsou vlasy příliš krátké na to, aby se svázaly, zkuste si vlasy připnout dozadu.


  reklama

Část 3 ze 3: Vyhněte se nevhodnému oblečení

 1. Obrázek s názvem Šaty pro hlídání dětí Krok 10

  1 Noste skromně vypadající oblečení. To neznamená nic odhalujícího, jako jsou šortky, břišní košile, košile s nízkým střihem, sukně nebo kalhoty s nízkým střihem. Vyvarujte se neprofesionálního pohledu a předejte jógové kalhoty a legíny.
 2. Obrázek s názvem Šaty pro hlídání dětí Krok 11

  2 Udržujte své oblečení bez nadávek. Nenoste trička s rasovými nebo sexuálními komentáři nebo nevkusná slova nebo obrázky, například oblečení propagující alkohol. Nechtěli byste, aby děti, které hlídáte, opakovaly nějaká nevhodná slova nebo fráze.
 3. Obrázek s názvem Šaty pro hlídání dětí Krok 12

  3 Vyvarujte se nošení roztrhaného oblečení. Přestože vaše oblíbené džíny mohou mít díry v kolenou, je důležité si uvědomit, že se oblékáte do práce. Přeskočte roztrhané džíny a vyberte si outfit, který nepůsobí nedbale.
 4. Obrázek s názvem Šaty pro hlídání dětí Krok 13

  4 Dodržujte dobrou hygienu. Ujistěte se, že máte oblečení čisté, osprchované, čisté ruce, upravené nehty a upravené vlasy. Buďte čistí, ale nenoste těžké vůně, na které by mohly být děti citlivé. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co mám dělat, když mám tolik otázek, že se bojím, že na ně zapomenu? Můžete si je zapsat na list papíru a přinést papír s sebou. Vysvětlete rodičům, že si chcete mít jistotu, že si budete pamatovat všechny své otázky, protože je důležité, abyste mohli dobře dělat svou práci.
 • Otázka Mohu nosit grafické tričko? Ano, pokud na tričku nejsou vulgární výrazy, sexuální témata nebo jiná nevhodná slova/obrázky.
 • Otázka Je dobré uspat nejprve dítě, pokud existuje více než jedno další dítě? Rodiče vám pravděpodobně řeknou, kdy byste měli dítě odložit. Většina dětí má rozvrh. Pokud vám nic neříkají, je pravděpodobně dobré dát dítě do postele, ale ujistěte se, že ho často kontrolujete.
 • Otázka Jak poznáte, zda se vám děti líbí jako chůva nebo ne? Brittney.B To závisí na dítěti. Některé děti vyjádří, jestli vás mají rády svým chováním, zatímco jiné se špatně čtou!
 • Otázka Kolik by mi mělo být? Mělo by vám být alespoň 12 let, přestože se to doporučuje pro teenagery.
 • Otázka Mohu nosit tričko a šortky? Rey Starchaser Nejlepší odpovídač Jistě! Jen se ujistěte, že na tričku není nic nevhodného (nadávky, obrázky nebo slova propagující drogy atd.). Také se ujistěte, že vaše šortky nejsou příliš krátké. Když stojíte s rukama po stranách, měly by spadnout na nebo pod konečky prstů.
 • Otázka Co si mám vzít na pohovor na hlídání dětí? Totéž, co bych nosil v práci? Pravděpodobně by se vám líbilo nosit cokoli, ale pokud chcete ukázat trochu profesionality, můžete si obléknout něco trochu elegantního, jako to, co byste si oblékli do kostela nebo na večeři v restauraci. Nemusí to být příliš efektní, hodila by se halenka a sukně nebo kalhoty.
 • Otázka Nechci nosit náhrdelník, protože ho dítě sní? Nenoste jej, pokud nechcete riskovat jeho zlomení nebo ztrátu. Nenápadné oblékání je normální.
 • Otázka Jsem opravdu stydlivá. Jak mám během pohovoru jednat? 1.) Podívejte se na místo předem. 2.) Představte si, že byste uspěli. 3.) Navažte oční kontakt. 4.) Seďte vzpřímeně. 5.) Nehrajte si příliš rukama. 6.) Usmějte se, kde je to vhodné, a chovejte se vzrušeně a se zájmem o práci.
 • Otázka Co dělat při hlídání dětí? Ujistěte se, že jsou děti v bezpečí. Připravte jim jídlo, pití a ujistěte se, že jdou spát včas.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Cardinals vs Falcons online bez kabelu

Neporazitelné těžké váhy Daniel Dubois a Nathan Gorman se v sobotu sejdou na obrovském zúčtování. Zde je návod, jak sledovat boj, pokud jste ve Spojených státech.

Obhájce titulu Novak Djokovič se utká s Philippem Kohlschreiberem v prvním kole na Wimbledonu 2019.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Steelers vs Bengals online bez kabelu, ať už jste v Pittsburghu, Cincinnati nebo mimo trh.

Pohled na skupiny a šance osmi hráčů na turnaji končícím v Londýně.

Minnesota usiluje o 11 výher poprvé za více než století, když v Outback Bowl narazí na Auburn. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.