SRK blahopřeje Sanie Mirzové k jejímu úspěchu

Bollywoodská superhvězda Shahrukh Khan dnes poblahopřála indické tenisové senzaci Sanie Mirzové k jejímu úspěchu v průniku do top 5 žebříčku ženské čtyřhry.

srk sania mirza27letá Sania se poprvé v kariéře dostala do první pětky a dosáhla tohoto úspěchu, přestože minulý měsíc vypadla ve druhém kole ve Wimbledonu a ve čtvrtfinále na French Open.Sania tweetovala své štěstí z toho, že byla poprvé v kariéře zařazena na číslo 5, a Shahrukh, který byl nedávno v Chennai, aby se zúčastnil předávání cen, jí poblahopřál v odpovědi, kterou Sania retweetovala svým následovníkům.

Její zimbabwská partnerka Cara Blacková se umístila na čísle 10 a její památky budou rozhodně na US Open, kde budou hledat zklamání po zklamání z posledních dvou slamů.'Od mého návratu k tenisu z mé třetí operace, kdy se zdálo, že moje kariéra skončila, to byla dlouhá těžká cesta. Je to velmi uspokojující pocit, že jsem se vrátil z těch zoufalých časů a byl jsem zařazen do top-5 dnešního světa, “řekla Sania a vyjádřila své potěšení.

Její otec Imran Mirza, který je shodou okolností také jejím trenérem, byl nadšený a řekl: „Vždycky jsem věřil, že Sania má potenciál být hráčem top 5. Jsem rád, že překonala těžké šance, aby svůj slib ospravedlnila. 'Žebříčky dalších pozoruhodných indických hráčů

I když pro Sania byla dobrá zpráva, totéž nelze říci o zbytku indického kontingentu, ačkoli Ankita stále zůstává nejvýše umístěným hráčem dvouhry na 285. A v žebříčku ATP Somdev klesl o několik míst a v současné době je na 135. místě . Leander Paes zůstává nejvýše umístěným Indem v čtyřhře s číslem 13.Sania bude také hrát o franšízu v Bombaji v úvodním vydání IPTL na konci roku.

Populární Problémy

Serena Williams zahájí svou kampaň Top Seed Open 2020 proti Bernardě Pera. Půjde o první setkání Sereny Williamsové a Bernardy Pery na turné WTA.

Yale se v sobotu utká s Penn State v mužském lakrosu Final Four. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Na 3. den Wimbledonu 2018 je připraveno několik zajímavých zápasů, ale Muller vs Kohlschreiber může být tím nejzajímavějším.

Jak se bavit o víkendu (dospívající). Když jste teenager, víkendy jsou vaší šancí na svobodu a zábavu! Celý týden trávíte prací se školou a domácími pracemi, ale víkendy vám dávají příležitost trávit čas s přáteli, ...

Cade Cunningham dělá svůj očekávaný debut v NBA, když Pistons čelí Thunder v Las Vegas v neděli. Zde je návod, jak můžete hru sledovat online.