17. sezóna „NCIS“: Jak sledovat návrat Cote de Pabla online

Ziva David vrací NCIS

Getty Na snímku: herečka Cote de Pablo

Sezóna 17 NCIS premiéra 24. září 2019 ve 20 hodin ET/PT a 19:00 CT, v síti CBS. A měsíce se mluví o návratu postavy Zivy Davidové. Pro ty, kteří by chtěli sledovat všechny nové epizody, ale nemají kabelové předplatné, pro vás stále existují možnosti.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos CBS na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

sledovat dokonce i stevens online zdarma

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS (živý i na vyžádání) prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete pro kanál Amazon Prime i CBS, můžete sledovat CBS živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo jej můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV , Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

CBS Naplno

Tato služba vám umožňuje sledovat živý přenos z vašeho místního kanálu CBS i ze všech knihoven CBS na vyžádání. Je to v konečném důsledku stejné jako u možnosti Amazon Prime, pouze se díváte spíše na digitální platformu CBS než na Amazon. Můžete se zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat CBS naživo na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím CBS aplikace.

FuboTV

CBS (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos CBS na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje CBS (na většině trhů živě).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


V den NCIS premiéra sezóny 17, herečka Cote de Pablo se objevila na Rachael Ray show promluvte o tom, jak se její postava vrací, i když neprozradila žádné spoilery. Mluvila hlavně o tom, jak vítané pro ni bylo obsazení. Řekla, že její návrat byl přísně tajný a dokonce se musela plížit na place, než se poprvé objevila. Řekla, že hned první pracovní den musel každý podepsat dohody o nezveřejnění tajemství tajemné hostující herečky. Řekla, že se starí i noví členové obsazení cítili vítáni. A když poprvé vyšla na scénu, všichni herci a štáb jí zatleskali. Řekla, že je to jako jít znovu domů.

Epizoda 1 nové sezóny má název Out of the Darkness a oficiální popis zápletky této epizody zní: Ziva překvapí Gibbse záhadným varováním a přiměje jej, aby si položil otázku, proč zůstala roky v podzemí a rodina a přátelé ji považovali za mrtvou. Druhá epizoda se jmenuje Into the Light a má být odvysílána 1. října 2019. Synopse této epizody uvádí: Když jsou jejich životy v ohrožení, nepoctivé vyšetřování Gibbse a Zivy nabere nečekaný spád, když se odhalí možná teroristická zápletka. Pro ty neznámé hraje Gibbs dlouho NCIS hvězda Mark Harmon a podle Zábava dnes večer , je shledání jejich postav trochu napjaté, zejména proto, že Ziva byla dříve považována za mrtvou.

Třetí epizoda této sezóny s názvem Going Mobile a její vysílání je naplánováno na 8. října 2019. V jejím popisu je uvedeno, že poté, co je pod 18kolovým kolem nalezeno tělo poručíka Marine, tým sleduje předchozí umístění vozidla, aby určit místo činu a podezřelého; Sloane vybízí tým, aby si sedl a promluvil o nedávném znovuobjevení Zivy.

Když mluvíme o rozhodnutí vrátit Zivu a detaily, řekl výkonný producent Steven D. Binder Zábava dnes večer že příběh musí být něčím, co si zaslouží návrat této postavy a nebylo to jen levné reklamní střílení. My jako zaměstnanci jsme strávili docela dost času hledáním příběhu, který by se hodil. Chtěli jsme, aby to bylo plné. Chtěli jsme použít DNA show, něco, co se dotklo celého Coteho běhu v show - od okolností jejího prvního příchodu až po věci, které se s postavou staly. Chtěli jsme to použít jako surovinu. Měli jsme jedno závěrečné setkání s Cote, kde jsme diskutovali o těchto věcech a zda to bylo něco, co ji zajímalo, a vy na to znáte odpověď. “

Návrat Zivy je velkým tématem první části nové sezóny a má se objevit v pěti epizodách.


Populární Problémy

Jak elektricky prát palubu. Dřevěné paluby jsou skvělým doplňkem domů a přeměňují část dvora na jinou místnost. Zde se dozvíte, jak zajistit, aby váš balíček vypadal znovu jako nový, odstraněním řas, špíny, plísně a špíny vložené do ...

Furman a UNC Greensboro se ve středu setkávají v klíčové bitvě jižní konference. Zde je návod, jak hru sledovat.

Rafael Nadal je známý jako hliněný král a existuje za tím několik technických důvodů. Kromě Nadalovy obranné převahy a rychlosti nohou jsou některé aspekty jeho hry neobvykle vhodné pro červenou špínu.

Jak nosit sametový blejzr. Kdokoli může nosit sametové blejzry, aby svým outfitům dodal přepychovou vizuální přitažlivost. Tento slavný, všestranný módní kousek je elegantním ležérním vzhledem, který lze nosit i jako společenský oděv. Samet se dobře páruje s většinou ...

Tenis: Alchymie rohlíku

Podle románu z roku 1939 má film Černý narcis premiéru jako minisérie v pondělí. Zde je návod, jak můžete sledovat show online, pokud nemáte kabel.