Roland Garros 2021: Daniil Medvedev vs Tommy Paul náhled, souboj a předpověď

Daniil Medveděv

Daniil MedveděvPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (2) Daniil Medvedev vs Tommy PaulDatum: 2. června 2021Turnaj : Roland Garros 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 64)Místo : Paříž, FrancieKategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíllive stream USA vs Nizozemí

Odměna : 17 171 108 €Načasování zápasu: Cca. 19:00 místního času, 17:00 GMT, 13:00 EST, 22:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel | UK - ITV | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Daniil Medvedev vs Tommy Paul

V pondělí vyhrál Daniil Medvedev svůj vůbec první hlavní zápas na Roland Garros, když v prvním kole vyloučil Alexandra Bublika ve dvou setech. Medveděv křižoval k vítězství 6: 3, 6: 3, 7: 5 a dále se utká s Američanem Tommym Paulem.

Medveděv vstoupil do svého zápasu proti Bublikovi jako smolař v očích mnoha, vzhledem k špatnému ruskému záznamu v Paříži. A zdálo se, že ho čeká další drsný den, když ho Kazach brzy zlomil.

Medveděv se ale vrátil zpět do zápasu díky velkému podání a pomoci Bublika, který byl extrémně nevyrovnaný a vykašlal 45 nevynucených chyb na šestnáctku Rusa.

tenista ze staré školy

Rtuťový Kazach vedl ve třetím setu 5: 3, což vyvolávalo naději na comeback, ale Rus sjel čtyři zápasy za sebou, aby dokončil vítězství ve dvou setech.

Paul mezitím přežil titanický souboj s Australanem Christopherem O'Connellem, aby se prosadil vítězstvím 6-2, 6-4, 4-6, 4-6, 10-8 za tři hodiny a 33 minut.

Američan vydělával na O'Connellově marnotratnosti, protože Australan proměnil pouze čtyři z 18 bodů zlomu, které získal.

Paul byl dvakrát jen pár bodů od porážky, ale s jistou porcí spojky se dokázal prosadit v maratónském pětici. Paul zasáhl 47 vítězů ve srovnání s O'Connellovým 41 a také se dopustil o 10 méně nevynucených chyb.

Vzájemně proti sobě Daniil Medvedev vs Tommy Paul

Daniil Medvedev a Tommy Paul se na turné nikdy nepotkali, takže jejich vzájemný souboj stojí 0: 0.

Predikce Daniil Medvedev vs Tommy Paul

Tommy Paul

Tommy Paul

Tommy Paul má ohromnou schopnost tvorby střel a pravděpodobně dá Daniilovi Medveděvovi těžký čas ve druhém kole. Paul má velké podání a forhend, který může vyrovnat nebo naplnit topspinem.

Pro Rusa bude klíčové zajistit, aby jeho forhend střílel na všechny válce. Medveděv bude muset převzít kontrolu nad shromážděními, protože Paul by mohl diktovat hru, což by mohlo znamenat zkázu.

Očekávejte, že Paul předvede show, ale Daniil Medvedev má letos v Paříži co dokázat a nenechá kámen na kameni ve svém pokusu o další vítězství.

Předpověď: Daniil Medveděv vyhrál v pěti setech.


Pomozte prosím Sportskeeda zlepšit jeho tenisové pokrytí. Proveďte 30sekundový průzkum Nyní!

Populární Problémy

V Los Angeles jsou dny dostatečně teplé na to, aby se dalo bydlet v tílkách, sandálech a krátkých sukních, a chladné večery poskytují dostatek příležitostí pro vrstvení s bundami nebo pončo. Díky neformální, uvolněné atmosféře LA jsou trička a džínové ...

Prohlédněte si našeho podrobného průvodce a ručně vybraný výběr nejlepších tašek, batohů, batohů a tašek na tenisové rakety, které v roce 2021 vyrazíte na hřiště.

Arantxa Sanchez Vicario velmi ocenila svého krajana Rafaela Nadala a uznala srovnání mezi nimi. Sanchez Vicario také tvrdil, že světová dvojka byla favoritem na letošní vítězství Roland Garros.