Jak se dívat na fotbal Florida Atlantic vs Western Kentucky Football OnlineGetty

Fotbalový tým Western Kentucky Hilltoppers bude v sobotu hostit hru Florida Atlantic Owls na konferenci USA.

Hra (čas zahájení v 16:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete jej sledovat živě přímo zde prostřednictvím ESPN+ “, služba digitálního streamování od ESPN, která zahrnuje většinu fotbalových her C-USA v této sezóně, spoustu dalších univerzitních fotbalů a živých sportů, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ měsíčně .

nejlepší podpora pro tenisový loket

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete FAU vs Western Kentucky sledovat živě na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Florida Atlantic vs Western Kentucky

Hilltoppers minulý týden přerušili sérii čtyř výher, když těsně prohráli s Marshall Thundering Herd 26-23 na cestě a klesli na 4-1 v konferenčních akcích a 5-3 v průběhu roku.

Western Kentucky to obrátil na každém ze svých prvních dvou majetků-odposlechu, pak mumlání-a zřídil pro Marshalla pár přistání na krátké pole.

Dostali se po nás, řekl hlavní trenér Western Kentucky Tyson Helton Bowling Green Daily News . Vycházeli horko a rychle, hráli a my jsme míč otočili. Přesouvali jsme míč, ale dvakrát jsme ho otočili. Hráli jsme zápas, ale obratem byly jen chyby, které byly ofenzivní.

kresba tenisek

Byli velký, silný fotbalový tým a naše děti tam visely. Měli jsme šanci vyhrát.

Hilltoppers překonali poločasový deficit 20: 3, aby ve čtvrtém čtvrtletí vyrovnali na 23, ale kicker Marshalla Justin Rohrwasser jej vyhrál s gólem z 53 yardů, jak čas vypršel.

Mám pocit, že jsme začali pomalu ofenzivně a defenzivně, řekl Lucky Jackson, široký přijímač Hilltoppers, podle Bowling Green Daily News. Všichni jsme sílili, jak hra pokračovala, a skončili jsme silní. Mám pocit, že ten pomalý start z nás dostal to nejlepší.

skóre ve stolním tenise

Dodal: Víme, že jsme lepší útok než to, a musíme se starat o míč a vytěžit maximum z těchto pohonů. Dávali jsme dohromady pozitivní hry, ale nemůžeme se střelit do nohy.

Sovy minulý týden omezily Old Dominion Monarchs 41-3, aby se zlepšily na 3-1 ve hře Conference USA a 5-3 celkově.

Široký přijímač Deangelo Antoine dosáhl na 69 yardů 9 týmových úlovků a ve třetím čtvrtletí přidal 48 yardové spěchající touchdown.

hulu řekni ano šatům

Myslím si, že je to přirozený hráč. Má dobrý zrak. Ví, kdy na klucích zpomalit a kdy zrychlit, stejně jako jeho couvání, řekl hlavní trenér sov Lane Kiffin podle Příspěvek na Palm Beach . Myslím si, že je to opravdu dobrý přirozený hráč. Přál bych si, abychom ho měli déle než jen jeden rok.

Obránce FAU Chris Robison odešel ze zápasu s nezveřejněným zraněním několik okamžiků před poločasem poté, co přihrávka zezadu sjela hlavou a levým (nevhazujícím) ramenem do země. Před zraněním absolvoval 17 z 24 přihrávek na 208 yardů, 2 přistání a odposlech.

Očekává se, že redshirt druhák bude zpět v sestavě proti Hilltoppers.


Populární Problémy

Rajeev Ram byl na pokraji reprezentace Indie, pouze kvůli předpisům NRI, které mu v tom měly zabránit.

Jak docílit toho, aby vaše tenisky opět vypadaly jako nové. Pokud jsou vaše tenisky špinavé, je na čase, aby vypadaly opět jako nové! Existuje mnoho způsobů, jak čistit tenisky doma. Správná metoda bude záviset na materiálech, ze kterých jsou vaše boty vyrobeny ...

Ve hře „Shark Trip: Eat, Pray, Chum“ se představí Rob Riggle, Adam Devine, Joel McHale a další. Zde je návod, jak sledovat speciální akci Shark Week online bez kabelu.

V Michiganu je již týden soupeření, protože MSU v sobotu přebírá UM ve fotbale. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat hru online zdarma zdarma.

Jak se zbavit mezer v zubech. Madonna, Elton John, Elvis Costello a Condoleezza Rice jsou jen několik známých lidí, kteří mají mezery mezi předními zuby. Dokonce se stalo běžným vidět módní modelky s mezerou ...

Dlouho trvající Supernatural končí ve čtvrtek večer speciálem „The Long Road Home“ a poté finále série. Zde je návod, jak to sledovat online.