Nejlepší citáty Rogera Federera a Rafaela Nadala o sobě navzájem

Dvě legendy hryV loňském roce měli Roger Federer i Rafael Nadal kampaň ztíženou zraněními a oba si nakonec vzali šestiměsíční přestávku, aby se vzpamatovali. Tento rok, v rozmezí jednoho a půl měsíce se proti sobě postaví podruhé . Čtvrteční schůzka bude také podruhé o dvě místa ve čtvrtém kole mistrovství Indian Wells Masters.

Když přišel na samotný turnaj, Nadal porazil Verdasco ve třetím kole ve dvou setech a Federer také vyhrál přímý set nad Stevem Johnsonem, ale oba sety se vzdálily a muselo se rozhodnout tie-break.Také si přečtěte: Proč se žádná jiná rivalita v tenise nemůže rovnat 'Fedalu'

Oba hráči za ta léta tvrdě soupeřili, ale jsou blízkými přáteli mimo hřiště a mají k sobě vzájemný respekt. Tento respekt se projevuje ve způsobu, jakým se navzájem chovají, a ve způsobu, jakým navzájem hovoří o svých úspěších.

V tomto ohledu se podívejte na 10 nejlepších citátů sdílených mezi těmito dvěma velikány.
#10 Nadal o soupeření mezi Federerem a sebou

Jednou z nejvíce divokých sporů moderního tenisu je, kdo z Federera a Nadala je největší všech dob. Když byl Nadal požádán, aby zvážil tuto záležitost, byla to jeho odpověď: Každý rád říká, že Roger Federer je nejlepším hráčem všech dob, protože je tak příjemné ho sledovat hrát, ale musíte také vrhnout na mysli Nadala a to je nejlepší ze všech !!!

Populární Problémy

Jak cvičit příčné břicha. Mnoho lidí se při práci na břiše zaměřuje na abs nebo sixboard a opomíjí příčný břišní sval (TVA), který se nachází pod vaším přímým břišním svalem (svaly „šesti balíčků“). Co...

PACER je běžící test, který ukazuje, kolik kol můžete udělat. Může to být zábavné, ale většinou je to frustrující. Jste více unavení, že bolest v boku pálí, musíte běžet rychleji, všechny ty zábavné věci. Tady je ...Fotbal Notre Dame se připojí k ACC v roce 2020. Zde je návod, jak sledovat každý irský zápas online bez kabelu.

Jak uchovávat eukalyptus. Eukalyptus je vydatná, voňavá rostlina, která se často uchovává pro použití v květinových úpravách, věncích a ozdobách. Po shromáždění větví eukalyptu, které chcete zachovat, vložte je do směsi ...

Fernando Belasteguin je legendou ve světě padelů a chce si tento sport zahrát s Rogerem Federerem. Federer a Belasteguin sdílejí stejného sponzora raket - Wilsona.

Tiafoe tento měsíc vzala Rogera Federera a Juana Martina del Potra do tiebreaku.