Zamilovanost Rogera Federera do dětství Gabriela Sabatini říká, že je radost ho vidět hrát

Gabriela Sabatini (L) a Roger Federer

Gabriela Sabatini (L) a Roger Federer

Jedna z nejpříjemnějších ženských tenistek, které kdy držely raketu, vítězka US Open z roku 1990 Gabriela Sabatini nedávno hovořila o svém obdivu k Rogerovi Federerovi. Bývalá světová trojka, která 16. května oslavila padesáté narozeniny, dlouhodobě sdílí srdečné vztahy s dvacetinásobným grandslamovým šampionem.

V rozhovoru pro argentinský list La Nacion Sabatini hovořila o tom, jak ji vždy bavilo sledovat Federera v akci.

'Rogera Federera zjevně obdivuji.' Je potěšením ho vidět hrát, “řekl Sabatini.
Gabriela sabatini

Gabriela sabatini

Federer nedávno představil průkopnickou myšlenku sloučení zájezdů ATP a WTA, což je krok, který by podle něj pomohl tenistům společně bojovat proti jejich výzvám. Jeho návrh okamžitě našel podporu u některých z největších jmen tohoto sportu, včetně Rafaela Nadala, Andy Murraye a Billie Jean Kingová . A nyní se Sabatini připojil k seznamu lidí, kteří jsou pro tuto myšlenku.

V rozhovoru pro argentinský zpravodajský web Infobae Sabatini tento krok podpořil a označil ho za pozitivní krok. Padesátník je toho názoru, že fúze by sloužila pouze nejlepším zájmům mužů i žen a nesmírně je zmocnila.

'Myslím, že to může být něco pozitivního, velmi pozitivního,' řekl Sabatini. 'Budou posíleni a myslím si, že bude snazší hájit zájmy každého z nich, budou mít větší moc a všechno bude mnohem jednodušší.' Vidím to velmi pozitivně. '

Spojení Sabatini s Federerem přesahuje její obdiv ke stylu hry švýcarského maestra. Tenisové eso narozené v Buenos Aires nyní sídlí ve Švýcarsku, což ji sblížilo s bývalou světovou jedničkou.

Gabriela Sabatina nyní žije ve stejné zemi jako Roger Federer

Gabriela Sabatina nyní žije ve stejné zemi jako Roger Federer

Být ve stejné zemi jako osminásobný vítěz Wimbledonu vedlo k tomu, že Sabatini občas zahlédl Rogera a Mirku, jak se procházejí po ulicích Curychu. Stříbrná olympijská medailistka v Soulu sdílela jednu takovou anekdotu s německými deníky Bild, kde se čistě náhodou zkřížila s Federersovými.

'Když jsme se jednou potkali v ulicích centra Curychu, byla to úplná náhoda,' řekl Sabatini. `` Ale stalo se. Náhodou jsem šel po Bahnhofstrasse, hlavní ulici města, a byl tam se svou ženou a dcerami. To bylo před několika lety. Byla to čistá náhoda, i když jsme vždy v kontaktu. Když přišel do Buenos Aires, navštívil mě. Opravdu ho velmi obdivuji.

Vzájemný respekt mezi Rogerem Federerem a Gabrielou Sabatini

Zleva: Gabriela Sabatini, Monica Seles, Roger Federer a Grigor Dimitrov

Zleva: Gabriela Sabatini, Monica Seles, Roger Federer a Grigor Dimitrov

Roger Federer ze své strany vždy měl strach z argentinského průkopníka. Když se dostával do řad, byla mladá Federerka dokonce přemlouvána tiskem, aby přiznala, že byla jeho dětskou láskou.

Tato úcta a obdiv k argentinskému fenoménu zůstala v průběhu let nedotčena. Od chvíle, kdy se Sabatini přestěhovala do Švýcarska, sdílí velmi dobré vztahy s rodinou Federerových. To bylo evidentní, když využila příležitosti a prokázala Federerovi vděčnost během jeho loňského výstavního turné po Jižní Americe s Alexandrem Zverevem.

Argentinská ikona poslala 38leté dívce krásnou video zprávu, že přišla do své rodné země.

'Měl jsem možnost tě poznat,' řekl Sabatini. „V tenisovém světě máme velké štěstí, že vás máme pro všechno dobré, co reprezentujete. A jako člověk jsi nejlepší. '


Díky této zprávě si Federer zavzpomínal na dětství a s velkou láskou vzpomínal na to, jak velkým fanouškem byl populární Argentinec.

'Gabriela Sabatini pro mě byla jako jeden z mých oblíbených hráčů, kteří vyrůstali,' řekl Federer. „Sledoval jsem její soupeření se Steffi Grafovou a pak přišla Martina Hingisová. Hrála také Gaby. '

Když mluvil o zvláštním přátelství, které nyní sdílejí, Federer pokračoval ve vyprávění nádherného gesta Sabatiniho, kterým pozval Federera a jeho tým na večeři při jeho dřívější návštěvě Buenos Aires.

'Gaby byla fantastická.' Minule mě pozvala do svého bytu tady v Buenos Aires. Pamatuji si, že pro nás dělala večeři. '

Federer v nedávném příspěvku na Twitteru projevil stejný respekt k Sabatini a chválil ji jako osobu i hráče.

Populární Problémy

Grand Slamy jsou vrcholem tohoto sportu, kde každý profesionální hráč touží udělat maximum.

Patriots a Dolphins se setkají v neděli v zápase AFC East. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Jižní Dakota vs Kansas dnes večer není v televizi, ale tady je návod, jak ho můžete sledovat online.

Když byla Naomi Osaka v sobotu korunována šampionkou Australian Open, je na čase obrátit naši pozornost na menší akce WTA.

Chcete -li se postavit rovně, postavte se proti zdi a zadní částí hlavy, lopatkami a hýžděmi se dotýkejte zdi. Poté se vzdalte od zdi a přitom držte držení těla. Jakmile se vaše tělo začne hrbit, vraťte se ke zdi a obnovte držení těla. Během dne si vyzkoušejte správné návyky držení těla, jako je držení mobilního telefonu ve výši očí a zaznamenávání držení těla, kdykoli projdete kolem zrcadla nebo okna.

Nejlepší čtyři finalisté na ABC 'American Idol' budou hrát své nově nahrané singly v neděli 16. května v epizodě show.