Rogers Cup 2019, finále dvouhry mužů: Rafael Nadal vs Daniil Medvedev, Preview a Prediction

Rogers Cup Montreal - Obhájí Rafael Nadal svůj titul?

Rogers Cup Montreal - Obhájí Rafael Nadal svůj titul?

Obhájce titulu Rogers Cup Rafael Nadal nemohl doufat v lepší postup do finále, protože ho nešťastné zranění levého kotníku Francouze Gaela Monfilse přinutilo odstoupit ze semifinálového střetu, což Španělovi udělalo náskok.

Nadal, který se tento týden v Montrealu prohnal kolem souhrnu většiny vítězství Rogera Federera na úrovni ATP Masters 1000, míří ke své 35. koruně Masters 1000.

Ve finále se utká s optimistickým a bujarým Daniilem Medveděvem, který celý týden ještě nevyhodí sadu. Toto je Medveděvovo vůbec první finále Masters 1000 a 23letý Rus bude mít velkou motivaci překonat veterána Španělska.

Rogers Cup Montreal - Může Daniil Medveděv omráčit Španěla, aby si zajistil svůj první titul Masters 1000?

Rogers Cup Montreal - Může Daniil Medveděv omráčit Španěla, aby si zajistil svůj první titul Masters 1000?

nejlepší raketa na stolní tenis

Ve svém semifinálovém střetu s krajanem Karenem Chačanovem byl Medveděv klinický, když projížděl kolem svého krajana ve dvou setech 6-1, 7-6 (8-6) za pouhou 1 hodinu a 23 minut.

Zajímavé je, že to bude první setkání Nadala a Medveděva proti sobě na turné ATP.

Zatímco mladý Rus během střetu o titul v Montrealu neopustil ani set, Španěl přežil ve čtvrtfinále obrovský strach proti Itálii Fabio Fognini, když odevzdal první set 2: 6, ale vzpamatoval se a vzal další dva sady.

V nadcházejícím střetu o titul v Montrealu bude fascinující sledovat, jak si mladá hvězda vede proti členovi „velké 3“ mužského tenisu.Zatímco Medveděv se s Nadalem teprve musí srovnat, Rusovi se podařilo zajistit si solitérní vítězství nad členem velkého 3, když na začátku letošního roku naštval Novaka Djokoviče ve čtvrtfinále v Monte Carlu.

Bude to také Medveděvovo páté finále v tomto roce. Podlehl bolestivým ztrátám ve třech ze čtyř předchozích finále, přičemž poslední porážka přišla v rukou Nicka Kyrgiose ve finále Washington Open z minulého týdne.

Nadal bude naopak toužit po vůbec první úspěšné obhajobě titulu mimo antuku. Zatímco Španěl vyhrál Řím a Roland Garros se značnou lehkostí, prochází lhostejnou sezónou a bude doufat, že mu jeho běh v Montrealu pomůže vybudovat impuls před US Open.

můžete ztratit při podání ve stolním tenise

Ohromí Medveděv Nadala, aby získal svůj vůbec první titul Masters 1000, nebo vystoupí Španěl na vrchol a úspěšně obhájí korunu Coupe Rogers? Ať tak či onak, slibuje to být titánský tahanice.

Předpověď: Rafael Nadal vyhraje ve dvou setech.

Populární Problémy

Vybrali jste si perfektní oblečení, ale je tu jen jeden problém: vaše boty jsou špinavé. Pokud jste slyšeli, že si můžete drhnout boty kartáčkem na zuby, ale nejste si jisti, jak, vytvořte čisticí směs pro boty z plátna a síťoviny, ...

Novak Djokovič po příjezdu do Zadaru velebil Rogera Federera jako největšího hráče, který kdy ovládal tenisovou raketu. Djokovič také hovořil o svém dobrém příteli Lukovi Modricovi před druhým kolem Adria Tour.

Jak zabránit zranění kolen při veslování. Veslování na trenažérech a na vodě se rychle stává oblíbenějším, a to jak rekreačně, tak závodně. Ať už o víkendech veslujete rekreačně, využijte veslování ...

Jak můžete online sledovat „Chrisley ví nejlépe“? Podrobnosti o živém přenosu najdete zde.