Rogers Cup 2019, finále dvouhry mužů: Rafael Nadal vs Daniil Medvedev, Preview a Prediction

Rogers Cup Montreal - Obhájí Rafael Nadal svůj titul?

Rogers Cup Montreal - Obhájí Rafael Nadal svůj titul?Obhájce titulu Rogers Cup Rafael Nadal nemohl doufat v lepší postup do finále, protože ho nešťastné zranění levého kotníku Francouze Gaela Monfilse přinutilo odstoupit ze semifinálového střetu, což Španělovi udělalo náskok.Nadal, který se tento týden v Montrealu prohnal kolem souhrnu většiny vítězství Rogera Federera na úrovni ATP Masters 1000, míří ke své 35. koruně Masters 1000.Ve finále se utká s optimistickým a bujarým Daniilem Medveděvem, který celý týden ještě nevyhodí sadu. Toto je Medveděvovo vůbec první finále Masters 1000 a 23letý Rus bude mít velkou motivaci překonat veterána Španělska.

Rogers Cup Montreal - Může Daniil Medveděv omráčit Španěla, aby si zajistil svůj první titul Masters 1000?

Rogers Cup Montreal - Může Daniil Medveděv omráčit Španěla, aby si zajistil svůj první titul Masters 1000?Ve svém semifinálovém střetu s krajanem Karenem Chačanovem byl Medveděv klinický, když projížděl kolem svého krajana ve dvou setech 6-1, 7-6 (8-6) za pouhou 1 hodinu a 23 minut.Zajímavé je, že to bude první setkání Nadala a Medveděva proti sobě na turné ATP.

Zatímco mladý Rus během střetu o titul v Montrealu neopustil ani set, Španěl přežil ve čtvrtfinále obrovský strach proti Itálii Fabio Fognini, když odevzdal první set 2: 6, ale vzpamatoval se a vzal další dva sady.V nadcházejícím střetu o titul v Montrealu bude fascinující sledovat, jak si mladá hvězda vede proti členovi „velké 3“ mužského tenisu.

Zatímco Medveděv se s Nadalem teprve musí srovnat, Rusovi se podařilo zajistit si solitérní vítězství nad členem velkého 3, když na začátku letošního roku naštval Novaka Djokoviče ve čtvrtfinále v Monte Carlu.

Bude to také Medveděvovo páté finále v tomto roce. Podlehl bolestivým ztrátám ve třech ze čtyř předchozích finále, přičemž poslední porážka přišla v rukou Nicka Kyrgiose ve finále Washington Open z minulého týdne.

Nadal bude naopak toužit po vůbec první úspěšné obhajobě titulu mimo antuku. Zatímco Španěl vyhrál Řím a Roland Garros se značnou lehkostí, prochází lhostejnou sezónou a bude doufat, že mu jeho běh v Montrealu pomůže vybudovat impuls před US Open.

Ohromí Medveděv Nadala, aby získal svůj vůbec první titul Masters 1000, nebo vystoupí Španěl na vrchol a úspěšně obhájí korunu Coupe Rogers? Ať tak či onak, slibuje to být titánský tahanice.

Předpověď: Rafael Nadal vyhraje ve dvou setech.

Populární Problémy

Nejlepší mužské tenistky světa nedávno požádala ATP, aby na turné pojmenovaly svého největšího rivala.

Jak se zbavit pavouků černé vdovy. Pavouci mohou být velmi užiteční při kontrole populací škodlivého hmyzu ve vaší zahradě. Kousnutí pavouka černé vdovy může být bohužel velmi bolestivé a dokonce smrtelné, což z nich činí ...

Jak omezit frustraci ve vašem životě. Frustrace je emoční reakce, která přichází z tváří v tvář, nebo z pocitu, že stojíme tváří v tvář opozici. Frustrace může pocházet zevnitř nebo ze světa mimo nás a nikdo není imunní vůči ...

Zde je návod, jak sledovat kontroverzní dokument Michaela Jacksona „Leaving Neverland“ online v USA.

Novak Djokovic se naposledy směje, protože Danielle Collins je propuštěna z WTT za porušení protokolů COVID-19. Novak Djokovič byl napaden dříve Collinsem, když zpochybnil bezpečnostní omezení navržená US Open.