Jak sledovat tajemství sirných pramenů online bez kabelu

Disney

Disney Channel Ve filmu Disney's Secrets of Sulphur Springs hrají Preston Oliver jako Griffin Campbell a Kyliegh Curran jako Harper.

Nejnovější show pro mladé dospělé je Tajemství sirných pramenů , premiéra v pátek 15. ledna ve 20 hodin. ET/PT na Disney Channel.

Série přijde na Disney+ až později, nepotvrzené datum, ale tady je návod, jak se můžete dívat Tajemství sirných pramenů streamování online právě teď:

semi westernový tenisový grip
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Disney Channel a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Tajemství sirných pramenů živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Sling TV

Živý přenos Disney Channel a dalších 30 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange od Sling TV. Je to nejlevnější streamovací služba na Disney Channel, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Tajemství sirných pramenů živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos Disney Channel a více než 65 dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Tajemství sirných pramenů žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled „Tajemství sirných pramenů“Hrát si

Trailer 👻 | Tajemství sirných pramenů | Disney Channel Sledujte Tajemství sirných pramenů na Disney Channel a v DisneyNOW! A sledujte další videa Tajemství sirných pramenů zde: youtube.com/playlist?list=PLiv1IUQDVSNJhBswg8MiUs2ajXbvjpWx7 Griffin Campbell (Preston Oliver) a jeho rodina se stěhují do starého hotelu Tremont ve městě Sulphur Springs. Celé město věří, že v hotelu straší duch dívky… 2021-01-01T20: 44: 49Z

Tajemství sirných pramenů hvězdy Preston Oliver jako 12letý Griffin Campbell, jehož rodina právě vykořenila svůj život, aby se přestěhovala do městečka Sulphur Springs a převzala vlastnictví opuštěného hotelu The Tremont v naději, že se z něj stane živá prázdninová destinace kdysi bylo, podle tiskové zprávy Disney Channel.

Pokračuje to, když Griffin začíná svůj první den v nové škole, dozvídá se, že v hotelu, do kterého se právě nastěhoval, pronáší duch dívky, která zmizela před desítkami let. Po cestě se Griffin spřátelí s Harperem, spolužákem s jasnýma očima a tajemstvím. Společně odkrývají tajný portál, který jim umožňuje cestovat v čase. V minulosti se pokusí odhalit klíč k vyřešení této nevyřešené záhady, tajemství, které ovlivňuje všechny blízké.

Tajemství sirných pramenů je první tajemná show Disney Channel. V hlavních rolích se představí Elle Graham jako Savannah, duch dívky, která zmizela před desítkami let, a Kyliegh Curran jako Harper, Griffinova spolužačka hledající vzrušení.

Vedlejšími postavami jsou Griffinův otec Ben (Josh Braaten), matka Sarah (Kelly Frye) a mladší dvojčata Wyatt (Landon Gordon) a Zoey (Madeleine McGraw).

Podle tiskové zprávy Disney Channel, která se shoduje s premiérou show, spustí aplikace DisneyNOW tajemnou hru s názvem Mystery at the Tremont, ve které mohou uživatelé prozkoumávat Sulphur Springs v interaktivním dobrodružství plném skrytých předmětů, hádanek a miniher.

Popis premiéry zní, rodina Griffina Campbella se rozhodla přestěhovat do opuštěného hotelu v novém městě a doufají, že mu vrátí jeho bývalou slávu; Netrvá však dlouho a Griffin uslyší zvěsti kolem jeho nové školy, že v hotelu straší.

jak být lepší v badmintonu

Následující týden 22. ledna je druhá epizoda s názvem Time to Face the Music. Jeho popis zní: Harper požádá Griffina, aby se s ní po škole setkal na portálu, ale když se Griffin vrátí domů, zjistí, že jeho dědeček dorazil na návštěvu.

A 29. ledna je epizoda Petržel, Sage, Rosemary a Čas. Jeho popis zní, Ben je rozrušený přívalem novinek u příležitosti třicátého výročí Savannahova zmizení, zatímco Zoey a Wyatt v tom vidí ideální příležitost, jak konečně zachytit jejího ducha na kazetě.

Tajemství sirných pramenů vysílá v pátek večer ve 20 hodin ET/PT na Disney Channel.


Populární Problémy

Jak snížit riziko pádu cvičením. Nikdo nechce upadnout, ale jak stárneme, stává se to stále větším problémem. Studie ukázaly, že cvičení je jedním z nejúčinnějších způsobů prevence pádů. Cvičení pomáhá zlepšit vaše tělo ...

Po tolik potřebném vítězství nad Marylandem o víkendu se Iowa vrací na silnici, aby se dostala na Northwestern. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete o tom, jak sledovat premiéru seriálu When Calls the Heart Season 7 online, pokud nemáte kabel.

Roger Federer zkouší s houslemi struny jiného druhu.

Vše, co potřebujete vědět o dni 2 tohoto prestižního roku končícího turnaje ATP.

ATP Binghamton Challenger: Sanam Singh, který promrhal úvodní set, vedl k prohře ve čtvrtfinále