Roland Garros 2021: Jannik Sinner vs Pierre-Hugues Herbert náhled, head-to-head & prediction

Jannik Sinner

Jannik SinnerPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (18) Jannik Sinner vs Pierre-Hugues HerbertDatum: 31. května 2021Turnaj : Roland Garros 2021

Kolo : První kolo (kolo 128)Místo : Paříž, Francievrazit dovnitř

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jílOdměna : 17 171 108 €Načasování zápasu: 11:00 místního času, 9:00 GMT, 5:00 EST, 14:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel | UK - ITV | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Jannik Sinner vs Pierre-Hugues Herbert

Jannik Sinner a Pierre-Hughes Herbert se v pondělí utkají o místo ve druhém kole Roland Garros.

Sinner zahájil antukovou sezónu silným startem do semifinále v Barceloně. Jeho hybnost však vyprchala brzy, když mladík předčasně opustil turnaje, které následovaly.

Nyní se bude chtít vrátit na vítězné cesty, ale Herbert pravděpodobně věci neulehčí.

sledujte lásku a hip hop miami online
Pierre-Hughes Herbert

Pierre-Hughes Herbert

Herbert prožil v roce 2021 těžkou antukovou sezónu a na žádném turnaji zatím nepostoupil přes druhé kolo. Francouz má však talent pro představování rozrušení na velké scéně.

Díky letošním vítězstvím nad Dominikem Thiemem, Keiem Nishikorim a Stefanosem Tsitsipasem by Herbert mohl dát Sinnerovi o čem přemýšlet.

Jannik Sinner vs Pierre-Hugues Herbert proti sobě

Jannik Sinner vede Pierre-Hughes Herberta tváří v tvář štíhlým rozdílem 1: 0. Ital zvítězil ve dvou setech nad svým soupeřem v jediném setkání dua, které přišlo na kolínskou akci v roce 2020.

Predikce Jannik Sinner vs Pierre-Hugues Herbert

Jannik Sinner se bude snažit dát své nedávné rané exis za sebou.

Jannik Sinner se bude snažit dát své nedávné rané exis za sebou.

Bez ohledu na jeho rané výjezdy před Roland Garros se Jannik Sinner zúčastní této soutěže prvního kola jako papírově nejoblíbenější.

Mladík již poskytl dostatek důkazů o svých schopnostech na rudé špíně. Jeho čtvrtfinále na loňském French Open znamenalo první průlom Sinnera na grandslamové scéně a od té doby zaznamenal vítězství v antuce nad Andrey Rublev a Roberto Bautista Agut.

Teenager vykročí a bude se snažit převzít kontrolu nad zápasem pomocí svých silných úderů, ale bude si muset dávat pozor na solidní dovednosti soupeře na předním hřišti. Pierre-Hugues Herbert byl v minulosti zařazen jako světová dvojka číslo 1 a své voleje využívá k dobrému efektu i na hřišti dvouhry.

Francouz také rád hraje rychlým tempem a je nepravděpodobné, že by se zastrašil velkou hrou Sinner.

To znamená, že pokud dokáže Sinner udržet své nevynucené chyby na uzdě a nasměrovat velkou část provozu na forhend Herberta - jeho slabší křídlo - měl by zde být schopen vyhrát.

Předpověď: Jannik Sinner vyhrát ve čtyřech setech.


Pomozte prosím Sportskeeda zlepšit její tenisové pokrytí. Proveďte 30sekundový průzkum Nyní!

Populární Problémy

Kdo držel rekord po většinu týdnů jako WTA číslo 1?

Námořní móda se stala populární ve třicátých letech 19. století, skok začal obrazem mladého prince Alberta Edwarda, oblečeného v námořnickém obleku. Http://www.vogue.com/946330/best-nautical-style-vogue-archives/ Od té doby má námořní styl ...

Kolibříci žijí na celé západní polokouli a stanou se domovem kdekoli, kde najdou dobrý zdroj potravy, vody a přístřeší. Jejich malé rozměry a akrobatické létající manévry je činí zábavnými a zábavnými na sledování. Vytvořit...

Jak pěstovat hydroponický salát. Pokud vás zajímá zahrada, ale nemáte prostor na zahradě, pěstování hydroponicky nebo bez použití půdy je dobrou alternativou. Http://www.dictionary.com/browse/hydroponics Salát je. ..

Nashville SC debutuje v MLS v sobotu proti Atlanta United. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online bez kabelu.

Jak ošetřit napětí v zádech. Podvrtnutí a natažení zad jsou velmi častým poraněním pohybového aparátu u lidí, především proto, že lidská páteř není navržena tak, aby pojala mnoho moderních aktivit a chování, jako je sport, ...