Roland Garros: Madison Keys vs Shuai Zhang náhled, head-to-head & prediction | French Open 2020

Madison Keys na French Open 2019 na Roland Garros

Madison Keys na French Open 2019 na Roland Garros

velikost tenisové rakety pro 10 let

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Madison Keys vs Shuai Zhang

datum : 28. září 2020

Turnaj : Roland Garros 2020

Kolo : První kolo (kolo 128)

Místo : Paříž, Francie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíl

Odměna : Cca 38 000 000 EUR

Načasování zápasu : Cca. 16:00 SELČ, 19:30 IS

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sport / Tennis Channel | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Madison Keys vs. Shuai Zhang náhled

Pětadvacetiletá Madison Keysová je nejlépe známá tím, že se dostala do finále 2017 US Open, kde prohrála s Američankou Sloane Stephensovou. Ale Keys, která je známá svým velkým podáním a silnými údery země, také ukázala, že umí hrát na všech površích.

Američanka se dostala do čtvrtfinále na Wimbledonu, stejně jako do semifinále na Australian Open a French Open.

Sloane Stephens a Madison Keys po finále US Open 2017, které Stephens vyhrál

Sloane Stephens a Madison Keys po finále US Open 2017, které Stephens vyhrál

Keys je v současné době na 16. místě na světě, když se letos v Brisbane dostal do finále. Dostala se také do třetího kola nedávného US Open, ale poté se rozhodla nehrát v žádné z ladících akcí před Paříží.

Její soupeřkou je 31letá Shuai Zhang, která byla v minulosti až na 23. místě a aktuálně je na 39. místě.

Zhang má postoupil do čtvrtfinále Australian Open a Wimbledon, a vyhrál dva tituly WTA a také dva turnaje WTA $ 125K. V loňském roce vyhrála čtyřhru na Australian Open Samantha Stosurová .

Madison Keys vs. Shuai Zhang hlava na hlavě

Oba hráči se v minulosti potkali pětkrát a Zhang vede hlavou 3: 2. V poslední době však moc nehráli; jejich poslední setkání bylo zpět na Australian Open 2016.

Shuai Zhang slaví své vítězství ve čtvrtém kole nad Madison Keys na Australian Open 2016

Shuai Zhang slaví své vítězství ve čtvrtém kole nad Madison Keys na Australian Open 2016

tenisové techniky pro začátečníky

Čtyři z pěti setkání přišly na tvrdý zápas, přičemž Zhang vedl tuto sérii 3-1. Keys vyhrál své jediné střetnutí na antuce - na Italian Open 2013 v Římě.

Madison Keys vs. Shuai Zhang předpověď

Jako většina čínských hráčů, i Shuai Zhang hraje velmi solidní základní hru a dokáže skvěle využít své údery na zemi. Vzhledem k jejímu náskoku před Keysem v hlavě, její hra zjevně představuje pro Američana výzvu.

Zhang také vstupuje do akce na zadní straně tří antukových vítězství ve Štrasburku, takže bude na povrch trochu přizpůsobenější než Keys. Bývalá finalistka US Open má však podstatně větší palebnou sílu při podání a úderu na zem, což může být letos obzvláště účinné v pomalých a vlhkých podmínkách.

Předpověď: Madison Keys vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Ačkoli motokáry tradičně používají motory s horizontálním uložením, s malou úpravou můžete nainstalovat motor sekačky na trávu se svislým hřídelem, který bude hnací silou vašeho domácího závodního stroje. Ochutnejte znovu rychlost, svobodu a ...

Jak běhat v chladném počasí. Pokud žijete v oblasti s chladnými zimami, je pravděpodobné, že když se ochladí, strávíte méně času venku. Pokud nepatříte do posilovny, může být obtížné cvičit. Venku můžete běhat, ...

Dospělí mají obecně klidový srdeční tep 60–100 úderů za minutu. Sportovec ve špičkové formě může mít srdeční frekvenci mezi 40 a 60 údery za minutu. Lidé v lepší kondici mají obecně pomalejší srdeční frekvenci, protože jejich srdce bije ...

Andy Roddick věří, že pokora Rafaela Nadala je jediným největším důvodem jeho celosvětové popularity. Američan dále poznamenal, že Nadal se od Rogera Federera naučil, jak zůstat fit a motivovaný i ve svých 30 letech.

Vinci v posledním žebříčku WTA porazil Kirilenko z 12. místa

Federer nebude hrát profesionální tenis po zbytek roku 2016.