Roland Garros: Venus Williams vs Anna Karolina Schmiedlova náhled, head-to-head & prediction | French Open 2020

Venus Williams na French Open 2019 na Roland Garros

Venus Williams na French Open 2019 na Roland Garros

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Venus Williamsová vs. Anna Karolína Schmiedlová

Datum: 27. září 2020

Turnaj: Roland Garros 2020

Kolo: První kolo (kolo 128)

Místo : Paříž, Francie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíl

Odměna : Cca 38 000 000 EUR

Načasování : Cca. 13:00 SELČ, 16:30 IS

Živé televizní vysílání : USA - NBC / Tennis Channel | Indie - Star Sports / Disney + Hotstar VIP

Podívejte se také na: The Complete Rozpis French Open 2020


Venus Williams vs Anna Karolina Schmiedlova náhled

Venus Williamsová debutovala na Grand Slamu na French Open 1997. O více než dvě desetiletí později vstupuje Williams do turnaje již po 23., což z ní dělá tuto ženu nejnavštěvovanější grandslamová akce .

Ve věku 40 let a na 75. místě na světě by Američance bylo odpuštěno, že uvažuje o odchodu do důchodu právě teď - zejména proto, že žije s autoimunitním onemocněním, které ji činí náchylnou k únavě a bolestem kloubů. Ale po té myšlence zatím není ani stopy; Williams vojáci dál, čistě pro lásku ke hře a pro soutěžení.

Pro bývalou světovou jedničku to ale zatím nebyla nejlepší sezóna. Letos vyhrála pouze jeden zápas na sedmi akcích - vítězství v prvním kole nad Victorií Azarenkovou na akci Lexington.

Šestadvacetiletá Anna Karolina Schmiedlova je mezitím na světovém žebříčku číslo 161, ale do turnaje vstupuje s chráněným hodnocením. Bývalá světová jednička 26 upřednostňuje hraní na tvrdém hřišti, ale říká, že Roland Garros je její oblíbený turnaj - a má to také dobrý důvod, vzhledem k tomu, že na juniorském French Open 2012 skončila jako vicemistryně Anniky Beck.

Anna Karolina Schmiedlova na French Open 2019 na Roland Garros

Anna Karolina Schmiedlova na French Open 2019 na Roland Garros

Schmiedlová je nyní na cestě za návratem po zranění kolena, které ji ve druhé polovině roku 2019 drželo mimo hřiště.

'Dělal jsem mnoho věcí, o kterých jsem snil, když jsem nemohl hrát tenis,' řekla WTA Tour o její přestávce na zranění. „Cestoval jsem, vzal jsem si volno, po operaci kolena jsem měl opravdu skvělou přípravu. Udělal jsem všechno, co jsem chtěl, a na začátku roku jsem byl opravdu připraven hrát. Měl jsem spoustu energie, znovu jsem hrál tenis bez bolesti a obzvlášť jsem se těšil na antukové turnaje. '

Venus Williams vs Anna Karolina Schmiedlova hlava-nehlava

Anna Karolina Schmiedlova má překvapivě náskok 2: 1 na hlavu proti Venus Williamsové. Slovenka porazila Williamsovou v Monterrey na začátku letošního roku ve třech setech, a také na French Open 2014 v dalším trojici.

Jediná výhra Venus nad Slovenkou přišla na Miami Open 2014, a to ve dvou setech.

Venus Williamsová vs Anna Karolína Schmiedlová předpověď

Chladný a těžký pařížský podzim nebude vyhovovat Venus Williamsové, která dává přednost hraní v mnohem rychlejších podmínkách. Letos se navíc snažila vyhrát zápasy, i když to její nadšení ze hry neutlumilo.

Venus Williamsová proti Anně Schmiedlové na French Open v roce 2014

Venus Williamsová proti Anně Schmiedlové na French Open v roce 2014

Po loňské přestávce na turné by z nich mohla být čerstvější Anna Karolina Schmiedlova, která je také o 14 let mladší než Williams. Pravděpodobně bude schopna zasáhnout kurt lépe než Američanka a bude mít obzvláště silnou výhodu, pokud se zápas vzdaluje.

Předpověď: Anna Karolina Schmiedlova vyhrát ve třech setech.


Sledujte Sportskeeda a získejte nejnovější informace Výsledky French Open 2020 a Plán

vysoce kvalitní tenisová raketa

Populární Problémy

Americká bývalá jednička hrála v rámci soutěže tenis s fanouškem a vyhrála.

Čerpací stanice s plným servisem jsou stále vzácnější. Samoobsluha může být o něco rychlejší a vědět, jak správně naplnit nádrž, vám také může pomoci ušetřit trochu peněz, což z ní činí nejinformovanější a nejrychlejší volbu. Můžete se naučit ...

Zde je návod, jak sledovat Texans vs Jets online bez kabelu

Red-hot Kentucky se vrací domů na velký SEC test proti Auburn v sobotu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu zdarma.

Leží vám kolem domu stovky starých, ošoupaných a snad i špinavých tenisových míčků? I když je snadné je hodit, je skvělé najít pro ně nové využití a jak se brzy dozvíte, existuje spousta možností. Tento...

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Greg Hardy vs. Volkov, Zabit vs. Kattar a všechny zápasy UFC Fight Night Moskva online v USA.