Jak se dívat na premiéru filmu „Práce z lásky“ online

Práce lásky

FOX/YouTube Zde je návod, jak můžete sledovat film „: Práce lásky“ online.

Práce lásky, nová série reality po neortodoxní cestě 41leté Kristy Katzmannové stát se rodičem, má premiéru ve čtvrtek 21. května ve 21 hodin. ET na Foxu. Popis seriálu zní: Letos v létě FOX postupuje až do páření tím, že diváky vezme na netradiční cestu jedné ženy k potenciální lásce a mateřství s novým nespisovným pořadem LABOR OF LOVE.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Práce lásky na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte Fox na FuboTV

Fox (žije na většině trhů) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

jak hrát pickleball na tenisovém kurtu

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Rowley deník mizerného dítěte teď

Sledujte Fox na Hulu pomocí živé televize

Fox (live na většině trhů) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte Fox na Sling TV

Fox (živě na vybraných trzích) je jedním ze 47 živých televizních kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue od Sling TV. První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu u Foxu, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

vodotěsný tenis

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Série je podobná Bakalář, Muži však soutěží s dětmi otce KatzmannaHrát si

Náhled: Dítě v kočárku | Sezóna 1 | PRÁCE LÁSKY Nenechte si ujít premiéru seriálu PRÁCE LÁSKY, 21. KVĚTNA pouze na FOXU! Přihlaste se k odběru dalších klipů Labor Of Love: fox.tv/SubscribeFOX Podívejte se na další videa z Labor of Love: fox.tv/LaborOfLoveSeason1 Like FOX na Facebooku: fox.tv/FOXTV_FB Sledujte FOX na Twitteru: fox.tv/ FOXTV_Twitter Like Labor Of Love na Facebooku: fox.tv/LaborOfLove_FB Sledujte Labor Of Love na Twitteru:… 2020-04-15T22: 04: 55Z

Nová neortodoxní série sleduje Katzmanna, jak se setkává s 15 potenciálními partnery, kteří jsou všichni připraveni na otcovství a soupeří o Katzmannovo srdce. Soutěžící každý týden projdou řadou výzev, aby si vyzkoušely své rodičovské schopnosti a určily, jak jsou kompatibilní s nadějnou budoucí matkou. Série je podobná Bakalář, ale místo toho, aby měla Katzmann každý týden růžové obřady, může eliminovat soutěžící, kdykoli se jí zlíbí, nebo si je nechat všechny až do úplného konce.

Podívejte se níže na celou tiskovou zprávu, která podrobně vysvětluje premisu nové reality show:

tenisové polštáře

PRÁCE LÁSKY se zaměřuje na Kristy Katzmann, 41letou, chytrou, úspěšnou a krásnou kariérní ženu, která vypadá, že má všechno-tedy kromě té jediné, co chce nejvíc. Jako dnes tolik žen v Americe je připravena mít dítě a založit rodinu, ale s potenciálním otcem svých dětí se teprve musí setkat. Kristy bude spojeno s 15 sexy, sofistikovanými a podobně smýšlejícími muži, kteří jsou připraveni nechat zářit své otcovské stránky.

Budoucí otcové budou každý týden čelit výzvám, které prověří jejich rodičovské a partnerské schopnosti. Pokud se ukážou hodnými, postoupí do dalšího týdne a těm, kteří to neudělají, Kristy dá vědět, že se nevidí, že by s nimi zakládala rodinu. Po osmi týdnech intuitivních a veselých výzev, dechberoucích romantických rande a několika hřejivých, přesto hraničních trapných gest od mužů, budoucí matka Kristy s pomocí Kristin jako ozvučnice rozhodne, zda našla muže s koho by chtěla usadit a založit rodinu nebo jestli by raději pokračovala na cestě k mateřství sama.

Když jsem poprvé slyšel premisu LABOR OF LOVE, věděl jsem, že musím být součástí této show, řekla Kristin Davis. Věřím, že každá žena by se měla cítit zmocněna jít si za svými sny, ať už profesními nebo osobními, a být po boku Kristy, když vzala svou budoucnost do svých rukou, bylo opravdu vzrušující.

Práce lásky vysílá ve čtvrtek večer v 9 hodin ET/20:00 CT na Foxu. Mezitím můžete v televizi najít všechno nejnovější zpravodajství z oblasti zpravodajství a zábavy zde.


Populární Problémy

Domácí oblíbená Madison Keys se v úvodním kole US Open 2020 postaví specialistce na čtyřhru Timea Babos. Keys vede proti sobě u obou hráčů s náskokem 3: 1.

Zde je návod, jak sledovat mistrovství Valspar 2019 na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, i když nemáte kabelové přihlášení.

„Big Sky“, nový ABC thriller, má premiéru v úterý večer. Zde je návod, jak můžete novou streamovanou show sledovat online zdarma.

Č. 25 Boise State přebírá v sobotu letectvo. Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

Jak zabalit zranění třísla. Pojem ‚poranění třísel 'se obvykle vztahuje k napětí třísel, při kterém byl částečně roztržen jeden nebo více svalů, které pomáhají stlačit nohy k sobě. Https://kidshealth.org/en/teens/groin-strain.html. ..