Rotterdam 2021: Stan Wawrinka vs Karen Khachanov Náhled, souboj a předpověď | Světový tenisový turnaj ABN AMRO

Stan Wawrinka

Stan Wawrinka

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Stan Wawrinka vs Karen Khachanov

Datum: 1. března 2021

Turnaj : Světový tenisový turnaj ABN AMRO 2021

Kolo : První kolo (kolo 32)

Místo: Rotterdam, Nizozemsko

přes tenisové podání

Kategorie: ATP 500

Povrch : Indoor hardcourt

Finanční odměna: 980 580 EUR

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Indie - Sony

raquetball strategie

Náhled Stan Wawrinka vs Karen Khachanov

Stan Wawrinka se bude snažit překonat svá raná zklamání na začátku sezóny, když se tento týden vrací na světový tenisový turnaj ABN AMRO do Rotterdamu.

Mistr roku 2015, který je osmým nasazeným na letošním turnaji, dostal poměrně těžkou remízu. Svou kampaň zahájí proti jinému bývalému top 10 hráči v podobě Rusky Karen Chačanovové.

Karen Chačanov

Karen Chačanov

Chačanov zahájil sezónu semifinálovým předváděním na Adelaide International a na to navázal slušným třetím kolem na Australian Open. Rus však v nové sezóně ještě nezískal výhru nad hráčem s vyšším postavením.

Poté, co se Chačanov dostal do top 10 se silnými představeními v sezónách 2018 a 2019, utrpěl v posledních měsících pokles formy. V letech 2018 a 2019 získal celkem pět a tři vítězství nad 10 nejlepšími hráči, ale celou sezónu 2020 absolvoval bez vítězství nad elitní skupinou.

Výsledky 24letého mladíka začaly na konci loňského roku vysychat a on se bude snažit znovu objevit svoji formu.

Stan Wawrinka vs Karen Khachanov proti sobě

Stan Wawrinka si za podmínek v Rotterdamu tradičně vedl dobře.

Stan Wawrinka si za podmínek v Rotterdamu tradičně vedl dobře.

Stan Wawrinka vede proti sobě Karen Chačanov v poměru 2: 1. Švýcaři absolvovali první dvě setkání dvojice, ale jeho soupeř dokázal jedno stáhnout a v Torontu v roce 2019 si připsal těžce vybojovanou třísetovou výhru.

tenisový míček granát

Predikce Stan Wawrinka vs Karen Khachanov

Stan Wawrinka a Karen Khachanov zažili v posledních letech několik intenzivních bitev a tento zápas mohl mít stejný vzorec.

Oba muži hrají podobně silnou hru založenou na velkém podání a solidních úderech země. To znamená, že ani jeden z těchto dvou nebyl schopen v posledních zápasech produkovat svůj nejlepší tenis a výsledek v pondělí by se pravděpodobně dostal k tomu, kdo je schopen kontrolovat své nevynucené chyby.

Chačanov má v této sezóně na svém kontě více zápasových tréninků. V některých svých zápasech během série Australian Open také vykazoval známky oživení.

Pokud najde způsob, jak vnutit svou přítomnost na základní čáru, Rus by zde mohl dosáhnout rozrušeného vítězství.

Předpověď: Karen Khachanov vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Bangladéšský národní kriketový tým začíná turné po Novém Zélandu 1. ODI v McLean Parku. Zde je návod, jak sledovat zápas online v USA.

Jak nosit fotbalový šátek. Nosit fotbalovou šálu je skvělý způsob, jak ukázat podporu svému oblíbenému týmu a zároveň předvést svůj osobní styl. I když jsou obvykle červy pro fotbalové hry, můžete je také nosit po městě, na ...

Hráči s největším počtem titulů na Australian Open.

Jak vyhrát závod v Mario Kart Double Dash. Mario Kart Double Dash je obecně považován za jednu z nejlepších her všech dob vytvořených pro Nintendo GameCube a možná za nejzábavnější hru Mario Kart vůbec. Je to jediná hra, kde dva závodníci ...

Emo

Emo je o vyjádření sebe sama pomocí hudby jako průvodce. Je to spontánní, aktivní a expresivní způsob tance. Nemůžeš to udělat špatně. Nechte energii proudit vaším tělem a vyjadřujte se navenek. Vaše pohyby, ...

Ve čtvrtek večer začíná speciální čtyřdílná akce „Ghost Adventures: Quarantine“. Zde je návod, jak sledovat show online zdarma.