Sania Mirza hovoří o rozchodu Martiny Hingis v pohyblivém příspěvku na Facebooku

Dvojice se zúčastnila losování US Open s různými partnery; budou spolu v SingapuruDvojice žen ve čtyřhře č. 1 Sania Mirzaová a Martina Hingisová, která vyhrála Australian Open v roce 2016 po vítězstvích ve Wimbledonu a na US Open v loňském roce, oznámila, že s okamžitou platností ukončí své partnerství ve čtyřhře.

Mirza a Hingis, které byly považovány za jednu z nejúspěšnějších dvojic ženských dvojic v posledních letech, byly v průběhu roku prakticky bezkonkurenční a skončily v roce 2015 jako nejlépe umístěná dvojice ve čtyřhře žen.Letos však tito dva po úspěchu na Australian Open měli profesionálně poněkud obtížný rok, s řadou neočekávaných ztrát pro hráče umístěné mnohem pod nimi. Ti dva získali tituly v Petrohradě a na turnaji WTA Italian Open v Římě, ale kromě toho nedokázali zopakovat své úspěchy z roku 2015.

Podle několika zdrojů to byl bývalý singl č. 1 Hingis, který byl údajně hybnou silou rozchodu po nevýrazných výkonech. Známá jako švýcarská Miss, tenisový zázrak, který vyhrál Wimbledon v 16 letech, měl letos hrát ženskou čtyřhru s Timea Bacszinsky a ve smíšené čtyřhře s krajanem Stanem Wawrinkou; když však Wawrinka odstoupil se zraněním zad, Hingis hrála pouze čtyřhru žen a postupovala turnajem s nejlepší ženskou dvouhrou Bacszinsky.

Mirza mezitím viděla, že naděje žen na čtyřhru skončily v prvním kole, když 29letá a partnerka Prarthana Thombareová vypadla v prvním kole se ztrátou s čínskými Shuai Peng a Zhang Shuai. Dnes večer však bude hrát svůj otvírák smíšené čtyřhry s Rohanem Bopannou, přičemž oba si zahrají s australskými Johny Peersem a Samanthou Stosurovou.Indické eso ve svém prohlášení objasnilo, že ti dva nejenže nadále „zůstanou přáteli“, ale také že si letos zahrají společně na finále WTA v Singapuru, přestože obě vstoupily do slosování ženské čtyřhry US Open se samostatnými partnery.

Zatímco Mirza bude partnerem Barbory ​​Strycové z České republiky, Hingis se spojí s Coco Vandeweghe ze Spojených států amerických. Zajímavé je, že Vandeweghe je bývalým partnerem Mirzy ve čtyřhře.

Mirzova odpověď v plném znění:Populární Problémy

Zatímco Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic dominují mužské hře více než deset let a půl, novější generace hráčů v nedávné minulosti klepe na dveře.

Patrioti a náčelníci se v pondělí večer setkají ve velké bitvě AFC. Zde je návod, jak sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel nebo nemáte televizi.

Vybudování opěrné zdi ze dřeva je skvělý způsob, jak zabránit smývání ornice ze svahu. A nejen to, můžete z něj udělat terasovitou zahradu pro výsadbu čehokoli od zeleniny a květin až po malé keře a stromy. Ačkoli...

Vítězové skupiny C DR Kongo se ve čtvrtfinále setkají s finalisty skupiny D Ghany. Zde je návod, jak sledovat zápas online zdarma.

Během posledních sobotních semifinále došlo k přerušení hřiště u Federerovy manželky Mirky a Federer potvrdil, že si na konci zápasu popovídal s Wawrinkou.