SDSU vs New Mexico Live Stream: Jak se dívat online bez kabeluGetty Strážce SDSU Malachi Flynn.

Basketbalové týmy číslo 4 San Diego State Aztecs navštíví ve středu hru New Mexico Lobos v Mountain West.

Začátek hry je naplánován na 21:00. ET a bude vysílán na CBS Sports Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých -Služby streamování televize:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně CBS Sports Network:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos SDSU vs Nové Mexiko na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

FuboTV

CBS Sports Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete na svém počítači sledovat živý přenos SDSU vs Nové Mexiko prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Xtra a Ultimate zahrnují CBS Sports Network, zatímco Max přichází se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete na svém počítači sledovat živý přenos SDSU vs New Mexico na webu AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.


Náhled SDSU vs Nové Mexiko

Jediný neporažený tým Aztéků divize I porazil v neděli UNLV Runnin ‘Rebels 71-67 na silnici za své 21. vítězství v sezóně a 10. v konferenčním hraní.

Stát San Diego využil výhodu přestávky 34: 28 do poloviny přestávky, poté Rebelové otevřeli druhou polovinu během běhu 12: 4, aby krátce získali vedení, než Aztékové znovu získali kontrolu.

Je to vysokoškolský basketbal, každý v nich běhá a (trenér UNLV) TJ (Otzelberger) odvedl se svým týmem skvělou práci, řekl hlavní trenér SDSU Brian Dutcher podle Associated Press . Věděli jsme, že jsou na tuto chvíli připraveni, protože jsme to mnohokrát viděli v klubu TJ, jsou lepší a lepší. Hráli správným způsobem, byli za to odměněni, ale na konci dne jsme odehráli dost včasných her a důležitých her, abychom se odtamtud vyhráli.

Strážce Aztéků Malachi Flynn zaznamenal při střelbě na 6 ze 14 špičkových 21 bodů, přidal 3 asistence a pár krádeží.

Věděli jsme, že to bude dobrý test. Podle AP Flynn tvrdě bojovali. Víme, že když vyjdeme, každý nám dá to nejlepší. Pomůže nám to dlouhodobě. Víme, že přijdou a pokusí se porazit tým první čtyřky.

Lobové snížili tři ze svých posledních čtyř a celkově klesli na 16-6 a 5-4 při hře Mountain West. Za pouhý měsíc ztratili čtyři klíčové hráče: stráže JaQuan Lyle a Vance Jackson jsou zraněni, kolega strážný JJ Caldwell je suspendován a útočník Carlton Bragg byl propuštěn z týmu.

Lyle vede tým v bodování (17,1 bodu na zápas) a Caldwellovy vrcholy v asistencích na zápas (5,7) a krade na zápas (2,2). Před Braggovým odvoláním se umístil na druhém místě v týmu v bodech na zápas (12,6) a první v doskoku na zápas (10,3).

V sobotu spadlo Nové Mexiko na silnici do Nevada Wolf Pack 96-74. Strážce Lobosu Zane Martin zaznamenal 23 bodů a zaznamenal 4 asistence, oba týmové maxima.

velikost tenisové rakety pro mládež

Myslel jsem, že děti hrají tvrdě, řekl hlavní trenér Nového Mexika Paul Weir Albuquerque Journal . To není na nich. Je tu spousta věcí, které se staly za poslední měsíc nebo které nás postavily na zem čtyři významné hráče. Pokud byste z Nevady vzali čtyři významné hráče, měli by také dopad. To není jejich kříž, který by měl nést. Oni se snaží. Pracují. Dělají věci, o které je žádáme.


Populární Problémy

Jak cítit kulečníkový stůl. Výměna plsti, přesněji řečeno ubrusu u bazénu, je často ponechána na profesionálech, ale použité nástroje nejsou drahé ani složité. Důvod, proč to někteří považují za obtížné, jsou náročné požadavky ...

„Big Brother“ 2018 začíná živé vysílání 24/7. Zjistěte, jak sledovat živé přenosy 20. sezóny online.

Mistrovství ACC 2020 je obrovské, protože Clemson č. 3 dostává další šanci na Notre Dame č. 2. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.

Stefanos Tsitsipas si rezervoval své místo ve čtvrtfinále National Bank Open 2021 tím, že v 16. kole přesvědčivě porazil Rusku Karen Chačanovovou.

Jak zlepšit každodenní funkci srdce. Výzkum ukazuje, že srdce je jedním z nejpracovitějších, životně důležitých svalů ve vašem těle a pumpuje trochu méně než 8 galonů krve za minutu. Https://www.mayoclinic.org/disease-conditions/heart-diseas ...

Zde je návod, jak můžete sledovat epizodu 2 epizody 8 „The Masked Singer“ online bez kabelu.