Seppi porazil Bellucciho a vyhrál Kremlin Cup

ŠANGHAJ, ČÍNA - 10. ŘÍJNA: Andreas Seppi z Itálie vrací střelu Tomáši Berdychovi z České republiky během čtvrtého dne Shanghai Rolex Masters v tenisovém centru Qi Zhong 10. října 2012 v čínské Šanghaji.

Moskva 22. října - Ital Andreas Seppi se zotavil ze sestavy, aby porazil brazilského Thomaze Bellucciho a vyhrál zde dvouhru mužů na tenisovém turnaji Kremlin Cup ve střetu dvou národních hráčů č. 1.

Čtvrtý nasazený Bellucci dvakrát sloužil k zápasu ve druhé sadě, než Seppi, druhý nasazený, vyhrál tiebreak a poté dvakrát zlomil Bellucciho při rozhodování, aby vyhrál turnaj $ 673,000 ATP 250 3-6, 7-6 (3), 6- 3 neděle.

Seppi řekl, že cítil, že Bellucciho psychicky zlomil, když ve druhém setu zastavil brazilské podání zápasu.

Pokud ztratíte těžký druhý set, když dvakrát podáváte zápas, není nikdy snadné vrátit se do třetího. Přemýšlíte o své šanci. Nakonec jsem možná byl duševně o něco svěžejší než on, řekl.

Seppi dodal, že titul byl ještě výjimečnější, protože jej pětkrát vyhrál Jevgenij Kafelnikov, dětský hrdina, jehož fotku má Ital v peněžence.

chci být tvůj tenisák

Někteří lidé mají svoji přítelkyni, já Jevgenije Kafelnikova, řekl o svém výběru fotografie.

World No.25 Seppi završil svoji dosud nejúspěšnější sezónu a stal se prvním Italem, který získal dva tituly v sezóně od Davide Sanguinettiho v roce 2002 poté, co v květnu vyhrál bělehrad.

Jedním z mých cílů bylo vždy být v top 20. Nyní jsem velmi blízko a snažím se prolomit tuto zeď, řekl.

Bellucci prošel těžkým semifinále proti velkému podání Ivu Karlovicovi pozdě v pátek a ve finále občas napodobil Chorvata, když na cestě k vítězství v prvním setu udělal osm es, a to navzdory pomalému tvrdému povrchu moskevského kurtu.

Bellucci ve druhém setu podával za stavu 5: 4, ale jeho chyby daly Seppimu tři brejkboly a Ital srovnal skóre, když Bellucci trefil forhend napříč dvorem dobře.

Chytrý drop drop na brejkbol v další hře dal Bellucci druhou šanci na podání na zápas, ale byl zlomený z lásky. Seppi převzal velení za stavu 3: 3 v tiebreaku, který skončil, když Bellucci poslal forhend dlouhý na setpoint.

Při rozhodování nedokázal Seppi proměnit brejkbol za stavu 2: 2, ale dokázal zlomit Bellucciho na 3: 3, než zatáhl a zápas ukončil prvním ze dvou mečbolů při dalším podání Bellucciho.

Seppi nyní vede Bellucci 2-1 na kariérních poradách po jejich prvním setkání na jiném povrchu než na antuce.

Populární Problémy

Neporazená Naoya Inoue a Jason Moloney bojují v sobotu večer o tituly WBA a IBF v bantamové váze. Zde je místo, kde můžete sledovat boj v USA.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos sobotní hry Heat vs Nuggets online, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak sledovat online přenos seriálu Bakalářská sezóna 24, epizoda 6. Připravte se na každoroční rande dva na jednoho! Určitě bude plný ohňostrojů.

Sports Ambush Marketing - koulí a kondomů!

Trenéři vždy hledají dobré obranné cíle. Očekává se, že obranné konce budou silné a svalnaté a zároveň budou rychlé a hbité. Chcete -li růst jako hráč, strávíte spoustu času cvičením. Obranné konce jsou také velmi ...

Zde je několik různých způsobů, jak můžete zdarma sledovat živý přenos nedělní tříbodové soutěže NBA online.