Djokovič oslavuje číslo 24 poctou Kobe Bryantovi, který nosil toto číslo a stal se přítelem

Novak Djokovič nemohl myslet na číslo 24, aniž by myslel na Kobeho Bryanta.NEW YORK (AP) — Novak Djokovič nemohl myslet na číslo 24, aniž by myslel na Kobeho Bryanta.

ortéza na paži

Takže po vítězství na US Open v neděli večer pro historické 24. grandslamový titul , Djokovič si oblékl modré tričko, které ctilo Los Angeles Lakers skvělé .Na tričku bylo na přední straně nápis „Mamba Forever“ spolu s obrázky Bryanta a Djokoviče. Na zádech ve fialové bylo číslo 24, jedno ze dvou čísel, které Bryant nosil během své kariéry v Síni slávy.

Djokovič řekl, že s nápadem přišel asi před týdnem jako způsob, jak uctít svého přítele. Řekl, že dostal radu ohledně své vlastní kariéry od Bryanta, který zemřel v roce 2020 při havárii vrtulníku, při níž zahynula i jeho dcera Gianna a sedm dalších.

'Kobe byl blízký přítel, hodně jsme si povídali o mentalitě vítěze, když jsem se potýkal se zraněním a snažil se o svůj comeback, propracovat se zpátky na vrchol hry,' řekl Djokovič. 'Byl jedním z lidí, na které jsem nejvíc spoléhal.'Tenisové US Open

'Vždy tu byl pro jakoukoli radu, radu, jakoukoli podporu tím nejpřátelštějším způsobem,' pokračoval Djokovič. „Samozřejmě to, co se stalo před pár lety a když on a jeho dcera odešli, mě hluboce ranilo, a myslel jsem si, že 24 je dres, který nosil, když se stal legendou Lakers a světového basketbalu, tak jsem si řekl, že by to mohlo být hezké. symbolická věc, která ho poděkuje za všechny věci, které udělal.'zábal na tenisový loket jak nosit

Bryantova vdova, Vanessa , pogratuloval Djokovičovi příspěvkem na Instagramu s tím, že „Real rozpozná Real“ s hashtagem MambaMentality.

Populární Problémy

Když David Ferrer odejde do důchodu příští měsíc na Madrid Masters, může to být jeho poslední šance porazit jeho legendárního krajana.

TCU se ujímá Purdue v zajímavé nekonferenční sobotní hře Power 5. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Vše, co potřebujete vědět o Nadalově nadcházejícím zápase třetího kola na US Open 2019.

Dubaj Duty Free Tennis Championships se dobře a skutečně rozjíždí navzdory absenci svých dvou největších šampionů Rogera Federera a Novaka Djokoviče.

Zrušení Wimbledonu škodí nadějným grandslamovým rekordům Sereny Williamsové, ale je bez ohledu na to nejlepší hráčkou všech dob?