Přímý přenos Indiana vs Butler: Jak se dívat na Crossroads Classic 2020

Getty Hlavní trenér Indiany Archie Miller.Butler se vrací na kurt a hledá své první vítězství od listopadu proti náročnému sobotnímu týmu 4-2 Indiana v Bankers Life Fieldhouse.

Hra začíná v 11:30 ET a bude vysílána na Fox Sports 1. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos Indiana vs Butler online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos z Fox Sports 1 a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Indiana vs Butler živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí Lookback, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenejte to.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos z Fox Sports 1 a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Indiana vs Butler živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos Fox Sports 1 a dalších 65 a více televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Indiana vs Butler naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Živý přenos Fox Sports 1 a dalších 35 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Indiana vs Butler živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android . Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled Indiana vs Butler

Butler byl tento týden konečně zpět na podlaze poté, co byly tři hry zrušeny kvůli problémům s COVID-19. Bohužel pro Bulldogs, jejich první zápas byl proti hladovému týmu Villanova, který utekl s vítězstvím 85-66.

Jair Bolden byl světlým bodem ztráty, zaznamenal 18 bodů, přestože mu bylo pouhých 5 ze 13 střel. Bolden přestoupil z Jižní Karolíny v offseason a hlavní trenér LaVall Jordan byl na něj při vstupu do ročníku vysoko.

Zajišťuje vedení veteránů a chápe roli, kterou může mít v úspěchu našeho programu v příští sezóně, uvedl Jordan ve zprávě. Jair je osvědčený střelec a střelec, který má zkušenosti s velkými hrami. Ve své kariéře také zažil sezónu 98 asistencí a ukázal, že dokáže tvořit pro ostatní.

Ale proti divokým kočkám Bulldogs otočili míč 15krát, což je téměř trojnásobek množství jejich soupeře.

Butler vyhrál svůj otvírák těsně proti Western Michiganu, unikl 66-62. Vedl Aaron Thompson s 21 body.

Indiana má doposud celou řadu her a v těchto soutěžích jde 4: 2. Poslední výhra Hoosiers přišla proti North Alabama 87-52 ve hře, která nikdy nebyla blízko. Tři hráči Indiany byli ve dvouciferných číslech v čele s Armannovým lovcem 19.

Armaanovi dávám velký kredit. Pro nás se nadále vyvíjí jako hráč. Byl jsem opravdu šťastný, že viděl míč procházet sítí, řekl trenér Indiany Archie Miller. Pracoval na tom tvrdě a myslím, že to bude Armaan, kterého si zvykneme vídat, a důsledně zaklepávat na ty otevřené. Když to má, s tím, jak se brání a jak vytváří, tak se obrací na začátku roku pro nás skvělý hráč. Rob šel, udělal pár velkých trojek, aby se věci otevřely. Naši hráči na předním hřišti odvedli opravdu dobrou práci, protože byli nesobečtí, pokud jde o způsob pohybu míče dovnitř a ven z pásma. Do hry jsem dostal spoustu různých kluků, z čehož jsem měl radost.

v tenisových termínech, co je to "láska"?

Indiana má na své straně to, že byli schopni hrát hry a analyzovat svůj tým - něco, co komorníkovi chybělo.

Náš tým hrál dobrý rozvrh. Máme skutečné informace, řekl Miller. Myslím si, že úroveň konkurence od tohoto bodu bude stejně těžká, jak se bude dostávat. Big Ten je nejprudší liga v Americe a Butler je také to pravé ořechové. Je to opravdu dobrý tým, jen ještě nezačali. Doufejme tedy, že tento týden začnou zpět a jejich kluci budou zdraví.


Populární Problémy

Dnes v noci je odvysílána epizoda 2 sezóny 17 pro pořad „Keeping Up With the Kardashians“. Získejte informace o epizodě KUWTK a o tom, jak ji sledovat online, prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

„Total Divas“ se vrací dnes po deváté sezóně na E! Síť. Zjistěte, jak streamovat premiéru, pokud nemáte kabel.

Marion Bartoli se nevrátí poté, co jí problém s ramenem znemožnil pokus o návrat na WTA Tour.

K hluboké žilní trombóze (DVT) dochází, když se v hluboké žíle, často v noze, tvoří krevní sraženiny, které se mohou stát život ohrožujícími. Jakmile se vytvoří sraženiny, mohou cestovat do jiných částí vašeho těla, což vede k podmínkám, jako jsou infarkty, mrtvice, ...