Přímý přenos VCU vs George Mason: Jak se dívat online bez kabeluGetty Mike'L Simms z VCU Rams.

Dva tvrdí soupeři z Atlantiku 10 se střetnou, když George Mason (11-2, 0-0) hostí v neděli VCU (11-3, 1-0) v jejich otvíráku konferencí v EagleBank Arena.

Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude vysílán v televizi NBC Sports Network. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos NBCSN na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBC Sports Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu a přichází s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos VCU vs George Mason na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují NBC Sports Network. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete na svém počítači sledovat živý přenos VCU vs George Mason prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

jak hrát rakety ve čtyřhře

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně NBC Sports Network. První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s NBCSN, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete VCU vs George Mason sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí je NBC Sports Network Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos VCU vs George Mason na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled VCU vs George Mason

George Mason viděl, jak se jeho série vítězných čtyř zápasů minule zastavila, když porazil TCU 87-53. Patriots ve ztrátě stříleli jen 32,7%.

Poprvé po celý rok jsme si nechali ujít vlastní střely a nebyli v ofenzivním toku, abychom ovlivnili naši obrannou DNA, řekl novinářům trenér George Masona Dave Paulsen.

Nehráli jsme vůbec dobře, dodal Paulsen. TCU zasáhla velké a těžké střely, ale letos jsme poprvé nechali chybějící vlastní střely ovlivnit naši obrannou energii. Z toho jsem zklamaný.

Ztráta klesla George Masona na 11-2, ale stále jsou jedním z nejlepších uchazečů v A-10. To je neočekávané, vezmeme -li v úvahu, že byli v předsezónním hlasování konference vybráni na deváté místo.

Přišli jsme s čipem na rameni, protože jsme věděli, že můžeme mít velký rok, ale zároveň jsme pokorní, řekl strážce druhého ročníku Jamal Hartwell II prostřednictvím WJLA. Máme slogan „Pound The Roc“, to je to, co děláme po celou sezónu, a odtud přicházejí výsledky.

VCU zahájilo konferenční hru vítězstvím 64-46 nad Fordhamem. VCU vedli Mike’l Simms a Marcus Santos-Silva, kteří získali 14 a 11 bodů.

De’Riante Jenkins, Marcus Evans, Simms a Issac Vann se letos společně podíleli na 50 procentech bodování týmu

Hlavní trenér Rams Mike Rhoades se snaží přimět svůj tým, aby viděl jeho vizi, jak to vidět jeden den v kuse.

Pojďme najít způsob, jak být v lize 1: 0, řekl Rhoades pro Commonwealth Times. Polovina ligy bude 0: 1, polovina ligy bude 1: 0. Po dnešní noci jsme chtěli být jedním z nejlepších v pořadí.

Rhoades a Berani vědí, že poté, co byli vybráni jako nejlepší finišisté v A-10, je na jejich zádech velký cíl.

Na ničem z toho nezáleží. Je to skvělá zpráva, je to zábava pro naše fanoušky, ale důležité je jen to, jak hrajeme, řekl Rhoades. Nasaďte si klapky a připravte náš tým na další hru, jak nejlépe umíme.

VCU je šestibodový silniční favorit této hry. Celkový počet je stanoven na 131. Berani vyhráli osm z posledních 10 zápasů s Patrioty, ale v posledních devíti zápasech jsou proti rozpětí 1: 8.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat hry San Francisco Giants online bez kabelu v roce 2020.

Váš průvodce streamováním Tangled online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Jeden z pouhých dvou neporažených týmů odešel v zemi, Michigan v neděli nastupuje na Northwestern. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Zde je návod, jak můžete sledovat nedělní hru Warriors vs Bulls online, pokud nemáte kabel.

Nadal dnes porazil Američana Jacka Socka a příště si zahraje svého starého nepřítele Fabia Fogniniho, který letos na US Open sesadil bývalou jedničku.

Naomi Osaka nedávno dlouze hovořila o vyhlídce na zisk zlaté medaile na nadcházející olympiádě v Tokiu a o své emocionální vazbě na reprezentaci Japonska na globální scéně.