Jak sledovat online celoživotní film „Smrt mi zachránil život“

Život Meagan Good ve filmu „Smrt mi zachránila život“Inspirováno skutečnými událostmi, Smrt mi zachránila život je nejnovější vytržený z titulků televizních filmů. Premiéru má v sobotu 13. února ve 20 hodin. ET/PT na celý život.

léčba tenisového lokte

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Smrt mi zachránila život online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Smrt mi zachránila život žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Smrt mi zachránila život živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s cloudovým prostorem DVR a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich ukončení, dokonce pokud je nezaznamenáte.

wii tenisové cheaty

AT&T TV

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a Více než 65 televizních kanálů prostřednictvím televize AT&T. Doživotní doba je zahrnuta v každém balíčku kanálů, ale balíčky Choice a výše jsou zahrnuty s HBO Max a NBA League Pass bezplatně a jakýkoli balíček můžete vyzkoušet zdarma se 14denní zkušební verzí:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat Smrt mi zachránila život živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

jak začít hrát tenis

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Smrt mi zachránila život živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Smrt mi zachránila život žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue nebo Sling Orange můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 40 a více televizních kanálů. Navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

sledujte misku pro štěně online zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Smrt mi zachránila život živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Smrt mi zachránila život“Hrát si

Pokus o útěk | Smrt mi zachránila život | Život Smrt mi zachránila život má premiéru v sobotu 13. února ve 20 hodin/7 hodin na celý život. #DeathSavedMyLife Sledujte doživotní filmy kdykoli pomocí aplikace Lifetime Movie Club: mylt.tv/LifetimeMovieClub Zjistěte více o tomto a dalších celoživotních filmech na našem webu: mylt.tv/LifetimeMovies Podívejte se na exkluzivní doživotní obsah: Web - mylt.tv/myLifetime Facebook - mylt.tv/facebook Twitter - mylt.tv/twitter Lifetime® je přední… 2021-02-13T14: 59: 48Z

Smrt mi zachránila život hvězdy Meagan Good ( Viděl jsem V, Jumping the Broom, Shazam! ) jako Jade, žena, která má zdánlivě vše, co by si v životě mohl přát - úspěšnou marketingovou kariéru, manžela v komunitě obdivovaného a respektovaného a mladou dceru, o které se oba zmiňují, podle celoživotního popisu filmu.

Za zavřenými dveřmi ale její život není ani zdaleka idylický, pokračuje popis. Její manžel Ed (Chiké Okonkwo) je ovládající muž, který fyzicky a psychicky týrá. Když se Jade rozhodne opustit Eda, řekne jí: „Když tě nemůžu mít, nikdo to neudělá“, což je hrozba, která se stane velmi skutečnou, když zjistí, že najal někoho, kdo ji zabije. S vědomím, že jí nikdo nebude věřit, si Jade uvědomuje, že jediným způsobem, jak uniknout Edovi, je přimět ho věřit, že vrah dokončil práci a že je mrtvá.

nejlepší loketní ortéza pro tenisový loket

Bezprostředně po premiéře filmu je uveden dokument Za titulky: předstírání smrti v 10 hodin ET/PT. Tento dokumentární film představuje spisovatelku Elizabeth Greenwoodovou, která mluví o svém výzkumu toho, čemu říká pseudocide, nebo o předstírání vlastní smrti.

Popis dokumentu zní: Na základě zkušeností Jane v Smrt mi zachránila život , Greenwood pojednává o hlavním důvodu, proč ženy předstírají svou smrt, a proč je mizející žena v knihách a filmech tak populární. Představuje také skutečné případy předstíraných úmrtí, které veřejnost zaujaly, a proč se lidé uchylují k tomu, že zmizí.

Greenwood je autorkou knihy Playing Dead: A Journey Through the World of Death Fraud, kterou ona oficiální stránka popisuje jako okouzlující bizarní vyšetřování ... naší až příliš lidské touhy uniknout z životů, které vedeme, a mužů a žen, kteří jsou zoufalí natolik, aby se vzdali svých životů-a svých rodin-začít znovu.

Smrt mi zachránila život vysílá od 20 hodin do 10 hodin ET/PT, hned poté následuje premiéra Greenwood’s Za titulky: předstírání smrti dokument na celý život.


Populární Problémy

Jak nosit Gingham Print. Gingham tisk může být zábavná a roztomilá stylová volba pro různé příležitosti. Pokud jde o navrhování vašeho outfitu, trochu experimentujte s barvami a vzory. Gingham lze spárovat s více ginghamem, ale také ...

Je mylná představa, že muži nemohou být styloví. Dnes existuje mnoho různých stylů, které mohou muži nosit. Působivé dívky jsou více než jen oblečení, ale také sebevědomí. Nosit oblečení, které je vaším stylem, lichotivé a dobře vám sedí, ...

Pokud nemáte kabel, zde se můžete podívat na speciální online streamování speciálu Monster Jam World Records „Diesel Brothers“.

Tři dny po obrovské výhře nad vyhrocenými rivaly Dukem se Severní Karolína vrací domů, aby v sobotu nastoupila na FSU. Zde je návod, jak sledovat hru online zdarma.

Rafael Nadal bude letos na Madrid Masters bojovat o rekordní pátý titul.