Serena Williamsová naznačuje, že by mohla vynechat olympijské hry v Tokiu, říká, že se nemůže držet dál od dcery Alexis Olympie

Venus a Serena Williamsová pózují se zlatými medailemi na olympijských hrách v Londýně 2012Během ní tisková konference před začátkem 2021 Italian Open Serena Williamsová prozradila, že zvažuje zmeškání olympijských her v Tokiu kvůli cestovním omezením, která na akci platí.

Serena Williams je mnohými považována za nejplodnější tenistku v historii her. Za svou slavnou kariéru získala čtyři zlaté medaile na olympiádě - jednu ve dvouhře a tři ve čtyřhře žen.Třiadvacetinásobný vítěz Major však přemýšlel o posezení při letošní olympiádě.

Tokijské hry, které se mají konat v červenci, nedovolí mezinárodním návštěvníkům a fanouškům v místě konání, včetně rodinných příslušníků sportovců. Na tomto pozadí Williams během svého lisu tvrdila, že si nemůže dovolit zůstat stranou od své dcery Alexis po celou dobu akce.

'Opravdu jsem o tom moc nepřemýšlela,' řekla Serena Williamsová. 'To je opravdu dobrá otázka.' Nestrávil jsem bez ní 24 hodin, takže tento druh odpovědí na samotnou otázku. Jsme nejlepší přátelé. Opravdu jsem to bral jeden den v době na chybu a rozhodně musím vymyslet své další kroky. '

„Cítím se dobře, budu tady mít pár dobrých zápasů“ - Serena Williamsová po svém návratu na antuku

Serena Williams pózuje s trofejí Italian Open v roce 2016Poté, co byla Serena Williamsová téměř tři měsíce pryč, byla vyšetřována ohledně jejího návratu k tenisu na Italian Open. Williamsová by doufala, že tento týden v Římě začne její příprava na Roland Garros, protože turnaj WTA 1000 je její jedinou vyladěnou akcí před odletem do Paříže.

Když byla Serena Williamsová dotázána na její tréninkový plán před příjezdem na Foro Italico, odpověděla, že pravidelně hrála na antuce, aby se dostala do rytmu, než odehrála jakékoli soutěžní zápasy.

'Dva a půl týdne jsem trénoval v akademii (trenéra) Patricka (Mouratoglou) a poté jsem hodně trénoval na antuce ve Spojených státech s členy týmu,' řekl Williams. 'Měli jsme několik týdnů intenzivního tréninku, velmi intenzivního.'

Trojnásobná vítězka turnaje Italian Open se v otvíráku mohla postavit buď Lauře Siegmundové, nebo Nadii Podoroska. Dodala, že je se svou současnou úrovní spokojená a že na French Open bude za chvilku připravena.'Cítím se dobře. Jsem v Římě, “řekl Williams. 'Doufám, že tady budu mít pár dobrých zápasů, a pak budu na dalším grandslamu, což mě vždycky vzrušuje.' Takže si myslím, že v každém případě budu připraven. '

Během interakce byla Serena Williamsová také dotázána na možnost hrát proti 10 nejlepším hráčům v Římě. Američanka připustila, že čelit opozici v první desítce může být někdy těžké, ale poté poukázala na skutečnost, že ona sama je na 8. místě - což by potenciální zápas méně skličovalo.

„Každý se připravuje na 10 nejlepších hráčů, a pokud tedy budu v první desítce, budu připraven. Jsem? Ani nevím, kde jsem, ale někde, “poznamenal Williams.

Populární Problémy

Tkaničky do bot byly historicky vyrobeny z materiálů, jako je kůže, konopí nebo bavlna-typické materiály pro výrobu lan. Http://www.madehow.com/Volume-6/Shoelace.html Pokrok ve výrobě syntetických vláken, jako je nylon a polyester ...

V sobotu se vedra rozjela na Bucks. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online bez kabelu na všech trzích.

Dnes večer je premiéra filmu American Idol v roce 2019. Podívejte se, jak sledovat 17 epizod seriálu online prostřednictvím živého přenosu.

UNC Greensboro se v sobotu večer utká s Chattanoogou v posledním čtvrtfinále SoConu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak patentovat software. Vynález implementovaný v softwaru může být patentovatelný ve Spojených státech za předpokladu, že je jedinečný a vázán na stroj nebo transformaci. Http://www.ipwatchdog.com/software-patents/ Přísně vzato, nejste ...