Serena Williamsová by chtěla být na jeden den Grigorem Dimitrovem, prozrazuje, že plačící tvář je její nejpoužívanější emodži

Grigor Dimitrov a Serena Williams během společného tréninku před Australian Open 2019

Grigor Dimitrov a Serena Williams během společného tréninku před Australian Open 2019

Serena Williams se nedávno zúčastnila hry s názvem 'Quickfire Quiz' s týmem sociálních médií Australian Open. Třiadvacetinásobná mistryně Major upřímně odpověděla na řadu rychlých otázek, včetně toho, jakým hráčem by chtěla být na jeden den a jaké je její nejpoužívanější emoji.

Během hry Williams také odhalil, co je vždy uloženo v její ledničce, co dělá mimo pracovní dny a zda upřednostňuje pobyt nebo odchod.

Serena Williamsová je nejnovější hráčkou, která se zúčastní kvízu Quickfire. To samé udělali začátkem tohoto týdne šampion US Open Dominic Thiem a trojnásobná vítězka Slamu Naomi Osaka.

Serena Williamsová byla nejprve dotázána, kterou hráčkou by chtěla být na jeden den, na což na okamžik zaváhala a poté odpověděla:

„To má být rychlé. Grigor (Dimitrov)! '

Serena Williams a Grigor Dimitrov jsou známí tím, že spolu sdílejí velmi přátelskou rovnici. Ti dva spolu dokonce cvičili před Australian Open 2019.

Williamsová se také objevila na nedávném Instagram Live relaci s Dimitrovem, kde položila Bulharce řadu zajímavých otázek.

Serena Williams odhaluje, co má v lednici a co dělá ve dnech volna

Serena Williamsová byla dále požádána o tři věci, které jsou vždy uloženy v její ledničce, na které odpověděla: „Kečup, hořčice a Jalapeno“.

Světová jednička 11 také odhalila, že „plačící“ emoji je ta, kterou používá nejčastěji, a říká, že je podobná tváři, kterou dělá „na hřišti pořád“.

Serena Williamsová

Serena Williamsová

Serena Williamsová se poté zeptala, co dělá během svých volných dnů, na což odpověděla, že je `` vždy ve dnech volna na schůzkách``. To by nemělo nikoho překvapit, protože Williams je ambasadorkou značky pro několik společností a má mimo svou tenisovou kariéru široké spektrum obchodních zájmů.

Dále byla Serena Williamsová dotázána na své oblíbené teplé a studené nápoje, na což bývalá světová jednička odpověděla Gatorade a Decaf Coffee.

Serena také prozradila, že dává přednost psaní zpráv před telefonováním a že se kategorizuje spíše jako introvert než jako extrovert.

V závěrečné otázce kvízu byla Serena Williamsová dotázána, zda dává přednost Night-in nebo Night-out. Na to legendární americký hráč odpověděl záhadným 'Night In-Out'.

Populární Problémy

Chilský Cristian Garin čelí ve čtvrtek kvalifikaci Marcu Polmanovi v osmifinále na Roland Garros 2020. O Garinovi je známo, že je výborným antukovým kurtem, zatímco Polmans všechny překvapil tím, že v 1. kole porazil Uga Humberta.

Středové rozdělení je jedním z nejpůsobivějších způsobů, jak předvést svou flexibilitu. Zahrnuje prodloužení nohou v opačných směrech, dokud nevytvářejí úhel 180 stupňů, což je užitečné v řadě fyzických aktivit, včetně gymnastiky, ...

The Real Housewives of New York City je zpět pro sezónu 12. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.

Grunge začalo v 90. letech, kdy se kapely jako Nirvana a Alice in Chains staly velkými. Mladí dospělí, kteří se zúčastnili hnutí grunge, se začali oblékat do neformálního oblečení inspirovaného Seattle a přijali nový přístup k nesouladu ...

Zde je návod, jak můžete sledovat online streamování HBO QAnon docuseries 'Q: Into the Storm'.

Film The Oval od Tylera Perryho je zpět na 2. sérii. Zde jsou všechny způsoby, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.