Jak si objednat kávu Tim Hortons

Tim Hortons je skvělé místo, kde si můžete rychle a snadno dát dobrou kávu. Navštivte místo ve vašem okolí, kde si můžete koupit pravidelnou kávu tak, jak ji máte rádi, nebo vyzkoušet novou speciální kávu. Kávu si můžete také objednat a zaplatit prostřednictvím aplikace Tim Hortons a následně si ji vyzvednout, což trochu usnadňuje život.

tenisová videa pro začátečníky

Metoda 1 ze 2: Objednání kávy na místě Tim Hortons

 1. Obrázek s názvem Order Tim Hortons Coffee Krok 1

  1 Najděte ve svém okolí Tim Hortons. V Severní Americe je mnoho míst Tim Hortons. Navštivte webové stránky franšízy na adrese https://locations.timhortons.com/search.html vyhledávat místa ve vašem okolí. Pomocí vyhledávacích filtrů najděte místo, které má funkce, které hledáte, například službu Drive-Thru.
  • Můžete také vyhledávat místa s WiFi, posezením v restauraci, stravováním, mobilními platbami skenováním a placením, mobilními platbami klepnutím, platbou kartou Tim a 24hodinovou službou.


 2. Obrázek s názvem Order Tim Hortons Coffee Krok 2

  2 Uveďte, jakou velikost kávy si chcete objednat. Mluvte jasně, ať se přiblížíte k pultu Tima Hortonse, nebo budete hovořit přes interkom při jízdě Timem Hortonsem. Začněte zadáním požadované velikosti kávy. Můžete si objednat malý, střední, velký nebo extra velký šálek kávy.
  • Malá káva má 286 mililitrů (9,7 fl oz).
  • Střední káva má 425 mililitrů (14,4 fl oz).
  • Velká káva má 563 mililitrů (19,0 fl oz).
  • Extra velká káva má 678 mililitrů (22,9 fl oz).
 3. Obrázek s názvem Order Tim Hortons Coffee Krok 3

  3 Vyberte si, jakou směs kávy chcete. Tim Hortons je známý svou originální směsí kávy, která je nejoblíbenější volbou. Franšíza také zavedla tmavou praženou kávu pro obdivovatele silnější a robustnější kávy. Okamžitě specifikujte, jakou směs objednáváte, aby byla vaše objednávka jasná.
  • Můžete si také objednat směs kávy bez kofeinu, pokud se vyhýbáte kofeinu.
 4. Obrázek s názvem Order Tim Hortons Coffee Krok 4

  4 Určete, co a kolik chcete do kávy přidat. Sdělte svému serveru, jak byste si chtěli dát kávu, s jasnými pokyny. Uveďte, zda chcete přidat mléko, smetanu, cukr nebo nízkokalorické sladidlo. Množství těchto přísad odpovídá množství, které lze nalézt v baleních s jednou porcí.
  • Například „1 mléko“ by se rovnalo nádobě na jedno porce mléka o objemu 15 ml (0,51 fl oz).
 5. Obrázek s názvem Order Tim Hortons Coffee Krok 5

  5 Pokud chcete 1 mléko a 1 cukr, požádejte o „obyčejný“. Nejoblíbenější objednávka kávy u Tim Hortons se označuje jako „pravidelná“. To se nevztahuje na velikost nebo směs kávy, ale na její nejoblíbenější přípravu. Pokud chcete do kávy přidat 1 smetanu a 1 cukr, objednejte si „obyčejný“.
  • Řekněte například: „Chtěl bych malého štamgasta, prosím.“
  • Tento termín nepoužívejte, pokud plánujete upravit objednávku.
 6. Obrázek s názvem Order Tim Hortons Coffee Krok 6

  6 Pokud chcete 2 smetany a 2 cukry, požádejte o „dvojnásobek“. Další oblíbenou objednávkou Tima Hortonse je 'double double'. Tento výraz použijte, pokud chcete kávu se 2 porcemi smetany a 2 cukry.
  • Pokud chcete 3 porce smetany a 3 cukry, objednejte si „trojitý trojitý“.
 7. Obrázek s názvem Order Tim Hortons Coffee Krok 7

  7 Objednejte si speciální kávu pro lahodnější drink. Tim Hortons také nabízí sortiment speciálních kávových nápojů podávaných teplých nebo studených. Prohlédněte si nabídku a vyberte si, jakou velikost nápoje chcete. Mezi tyto speciální kávové položky patří:
  • Ledová káva
  • Káva moka
  • Mocha latte
  • Karamelové latte supreme
  • Francouzská vanilka
  • Cappuccino
  • Ledové cappuccino
  • Ledové latte
 8. Obrázek s názvem Order Tim Hortons Coffee Krok 8

  8 Zaplaťte za objednávku. Zaplaťte za kávu hotově, debetní kartou nebo kreditní kartou. Na zúčastněných místech můžete také platit kartou Tim. Lze ji použít jako dárkovou kartu nebo dobíjecí hotovostní kartu Tim Hortons.reklama

Metoda 2 ze 2: Objednání kávy pomocí aplikace Tim Hortons

 1. Obrázek s názvem Order Tim Hortons Coffee Krok 9

  1 Stáhněte si aplikaci na svůj Android nebo iPhone. Aplikace Tim Hortons je bezplatné stažení dostupné prostřednictvím Apple App Store a Google Play Store. Vyhledejte 'Tim Hortons' a vyberte oficiální aplikaci. Nainstalujte si aplikaci do telefonu.
 2. Obrázek s názvem Order Tim Hortons Coffee Krok 10

  2 Vytvořit účet. Zaregistrujte si účet Tim Hortons kliknutím na „Přihlásit se ke svému účtu“, což vás vyzve k registraci. Vyberte si přihlášení pomocí svého účtu Facebook, Google nebo e -mailu, což vám umožní rychlé a snadné přihlášení. Budete vyzváni k zadání hesla pro jakýkoli účet, kterým procházíte, pokud již nejste přihlášeni ve svém telefonu.
 3. Obrázek s názvem Order Tim Hortons Coffee Krok 11

  3 Vyberte si způsob platby a načtěte svůj účet. Peníze můžete do své aplikace Tim Hortons načíst pomocí kreditní karty, debetní karty nebo Apple Pay. Zadejte informace o svém účtu a poté vyberte, kolik peněz se má do aplikace načíst. Minimální částku, kterou můžete přidat, je 10 $, ale můžete také zvolit přírůstky po 25 $, 50 $ nebo 100 $.
  • Můžete použít americké nebo CAD fondy.
  • Aplikace vás vyzve k doplnění účtu, když jsou vaše prostředky nízké.
 4. Obrázek s názvem Order Tim Hortons Coffee, krok 12

  4 Vyberte místo, ze kterého chcete objednat. Přejděte v aplikaci na stránku „Moje objednávka“ a kliknutím na „Pokračovat“ vyberte své umístění. Zobrazí se mapa účastnícího se blízkého Tima Hortonse. Klepněte na místo, ze kterého chcete objednat.
  • Ne všechna místa Tim Hortons přijímají mobilní objednávání. Zobrazí se pouze místa, která nabízejí tuto službu.
  • Povolte v telefonu služby určování polohy a udělte aplikaci oprávnění používat tuto funkci, aby bylo nalezení nejbližšího Tima Hortonse jednoduché.
 5. Obrázek s názvem Order Tim Hortons Coffee Krok 13

  5 Zadejte a přizpůsobte svou objednávku. Klepněte na výběr kávy na obrazovce nabídky. Budete přesměrováni na stránku úprav, kde můžete určit, jakou velikost a směs kávy chcete, a také to, co do kávy chcete. Kliknutím na 'pokračovat' zkontrolujete svoji objednávku.
  • Jako možnost vyzvednutí vyberte buď „drive-thru“, „dine in“ nebo „take out“.
  • Potvrďte polohu a dokončete ji kliknutím na „zadat objednávku“.
 6. Obrázek s názvem Order Tim Hortons Coffee Krok 14

  6 Vyzvedněte si objednávku. Jakmile zadáte objednávku, přejděte na místo Tim Hortons, které jste si vybrali k vyzvednutí. Pokud procházíte jednotkou, zadejte, že vyzvedáváte mobilní objednávku, když se blížíte k interkomu. Pokud jdete na místo, vyhledejte na přepážce speciální nápis „mobilní vyzvednutí“ a počkejte tam. Pokud žádnou nevidíte, počkejte v pravidelném řádku a informujte pokladníka, že jste zadali mobilní objednávku.
  • Zpracování vaší objednávky by mělo trvat přibližně 5-10 minut, v závislosti na tom, co jste si objednali.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu upravit nebo zrušit Timovu objednávku v aplikaci? Mělo by zde být tlačítko Storno a objednávku můžete kdykoli upravit.
 • Otázka Jak si mohu v mobilní aplikaci objednat kávu bez kofeinu Tim Hortons? Stáhněte si aplikaci do svého zařízení iOS nebo Android a podle pokynů si objednejte svůj oblíbený nápoj. Než stisknete objednávku, stiskněte tlačítko Přizpůsobit a poté si můžete vybrat, jaké fazole máte rádi, včetně fazolí bez kofeinu.
 • Otázka Jak požádat o dvojitý šálek při objednávce v aplikaci? Gacha Wolf Možností, jak se zeptat, je mnoho. Nejúčinnějším způsobem je objednat si šálek s ledem nebo vodou. Většina restaurací vám dává balenou vodu s šálkem nebo šálkem s ledem.
 • Otázka Jak si mohu v aplikaci Tim Hortons objednat 1/2 kávy a 1/2 francouzské vanilky? V prosinci 2019 nemůžete. Chcete -li provést úpravu, zavolejte Tim Hortonovi, u kterého objednáváte.
 • Otázka Jak si u Tim Hortons objednat francouzskou vanilku s 1/4 bezkofeinu? Stačí říct, že byste chtěli, aby čtvrtina šálku byla káva bez kofeinu a zbytek francouzská vanilka.
 • Otázka Jak si mohu objednat velké množství kávy Tim Hortons? Gacha Wolf Můžete jednoduše požádat o dvě nebo více velkých káv, které si vyberete.
Nezodpovězené otázky
 • Jak mohu opravit objednávky v mobilní aplikaci Tim Hortons?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak střílet z brokovnice. Brokovnice se používají především k lovu ptáků a jiné drobné zvěře, stejně jako ke sportu při střelbě na skeet. Přicházejí v různých velikostech a stylech. Naučit se základy a výběr zbraně je popsáno v tomto ...

Protože chybí řada jejích soupeřek a méně požadavků mimo hřiště na Serenu Williamsovou, má skvělou šanci vyhrát US Open.

Pařížská policie vyzvedla hodinky ukradené Nadalovi

Jak se setkat s dívkou na večírku. Večírky jsou jedním z nejlepších míst pro setkávání žen, zejména pro ty, které nemají věk pro legální pití. Mohou být také velmi zastrašující. Být obklopen spoustou žhavých dívek může někoho znervóznit, ...

Po třech relativně snadných výhrách proti třem Australanům může Rafaela Nadala čeká jeho nejpřísnější test v příštím kole proti Tomáši Berdychovi.

Pohled na 5 nejstarších mužských hráčů, kteří vyhráli titul dvouhry na Australian Open. Seznam obsahuje jednoho aktivního hráče a druhého, který zvedl tituly v amatérské i otevřené éře.