Šarapovová získala první vítězství WTA v Rusku po 13 letech

Obrázek AP

SVATÝ. PETERSBURG, Rusko (AP)-Maria Šarapovová získala své první vítězství na okruhu WTA v rodném Rusku po dobu 13 let poté, co v pondělí porazila Darii Gavrilovou 6: 0, 6: 4 v prvním kole Petrohradské dámské trofeje.

velikost tenisové rakety pro 10 let

Ve vítězství, které připravuje zápas druhého kola proti ruské jedničce Darii Kasatkině, Šarapovová v prvním setu oprášila svou australskou soupeřku Gavrilovou. Ve druhém závodila Gavrilova na 4: 2, ale Šarapovová vyhrála čtyři zápasy za sebou a zápas uzavřela.

Šarapovová během své kariéry málokdy hrála akce ruského turné, a když má, nikdy se nedostala přes čtvrtfinále.

Šarapovová vyhrála své jediné předchozí setkání s Kasatkinou ve dvou setech v Montrealu v srpnu.

Ruská veteránka Věra Zvonarevová postoupila do druhého kola v Petrohradu, když porazila Jekatěrinu Makarovou 6: 3, 6: 4.

Čtyřiatřicetiletá Zvonarevová se tento měsíc po šestileté absenci vrátila do první stovky žebříčku.

Zvonareva bude ve druhém kole hrát buď s Julií Goergesovou z Německa, nebo s Marií Sakkari z Řecka.

jednoduchá pravidla tenisu

Alison van Uytvanck také porazila Kirsten Flipkensovou 6-2, 6: 4, čímž připravila zápas druhého kola proti čtvrté nasazené Aryně Sabalenkové.

Kompletní Výsledek - St. Petersburg Ladies Trophy

Populární Problémy

Pokud ve svém životě potřebujete trochu více blingu, zvažte bedazzling párů bot. Vždy je můžete koupit v obchodě, ale můžete je velmi prodražit a často je levnější je jednoduše oslnit sami. Vysoké podpatky a klínky jsou ...

Jak hrát na flétnu s rovnátky. Naučit se hrát na flétnu s rovnátky závisí na člověku. Mnoho lidí v kapele se často obává, jak rovnátka ovlivní jejich výkonnost jak dlouhodobě, tak krátkodobě. I když to bude velmi ...

Naomi Osaka vyhrála čtyři z posledních šesti grandslamových turnajů v hardcourtové kategorii, ale nikdy nepřekročila třetí kolo na jediném sportovním antukovém hřišti Major - Roland Garros.

Soupeři Kansas a KSU se setkají v úterý v Lawrence. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

„Salt-N-Pepa“, nový životopisný film od společnosti Lifetime, má premiéru v sobotu večer. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu.