St. Petersburg Open 2020: Karen Khachanov vs James Duckworth náhled, head-to-head & prediction

Karen Khachanov na French Open 2020

Karen Khachanov na French Open 2020

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (4) Karen Khachanov vs James Duckworth

datum : 13. října 2020

Turnaj : St. Petersburg Open 2020

Kolo : První kolo (kolo 32)

Místo : Petrohrad, Rusko

Kategorie : Řada ATP 500

Povrch : Indoor tvrdé soudy

Odměna : 1 243 790 USD

Načasování zápasu: Cca. 17:00 moskevského standardního času, 19:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Indie - Sony Six

Karen Khachanov vs James Duckworth náhled

Čtyřiadvacetiletá Karen Chačanovová se od července loňského vrcholu v žebříčku mírně zmenšila. Ale stále je v top 20 téměř dva roky a v současné době je na 17. místě.

Po skončení výluky se Khachanov dostal do třetího kola US Open a prohrál s 21. nasazeným Alexem de Minaurem. Poté se dostal do čtvrtého kola French Open, kde prohrál se světovou jedničkou Novakem Djokovičem.

Mnozí mají pocit, že Chačanov má mnohem větší potenciál než to, co dosud ukázal, a Rus by doufal, že na svém domácím turnaji využije krytý povrch hardcourt ve svůj prospěch.

Jeho soupeřem je osmadvacetiletý James Duckworth, kterému aktuálně patří číslo 93 na světě. Australan dosáhl v únoru semifinále turnaje Maharashtra Open v Pune a poté na něj navázal ziskem titulu ATP Challenger v Bengaluru.

Od obnovení turné Duckworth prohrál v prvním kole US Open a French Open a ve druhém kole kvalifikace v Římě.

Karen Khachanov vs James Duckworth hlava na hlavě

Toto bude první setkání mezi Karen Khachanov a Jamesem Duckworthem, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí 0-0.

Karen Khachanov vs James Duckworth předpověď

James Duckworth slouží během svého zápasu prvního kola proti Tommymu Paulovi na French Open 2020

James Duckworth slouží během svého zápasu prvního kola proti Tommymu Paulovi na French Open 2020

James Duckworth podstoupil operaci ramene na začátku tohoto roku, poslední ze série vážných zranění pro něj . Možná teď není tak fit, jak by si přál, ale Australan je na turné už mnoho let a vždy je tvrdý.

Karen Khachanov přichází do zápasu jako velký favorit, zejména vzhledem k tomu, že hraje ve známém prostředí. Rus ale bude muset zajistit, aby sloužil ve velkém a účinně zasáhl své údery, protože Duckworth mu rozhodně nedá příliš mnoho bodů.

Předpověď: Karen Khachanov vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Senzační běh Reillyho Opelky na National Bank Open 2021 pokračoval v pátek, když ve čtvrtfinále porazil Roberta Bautistu Aguta 6: 3, 7: 6 (1), aby se dostal do semifinále.

Se 100. titulem na řadě a pomstou v mysli nebude mít Federer nedostatek motivace vydat ze sebe maximum proti Tsitsipasovi.

Naučit se kolébat míč pomocí lakrosové hole může být náročný, ale zábavný úkol. Správné kolébání je zásadní technikou, kterou budete muset zvládnout, abyste mohli hrát co nejlépe. Dvě hlavní metody kolébky, obě jednoruční ...

Zatímco většina z nich dosáhla úspěchu při návratu, někteří ne.

Červené šaty mohou být odvážným módním prohlášením. Pokud se dobře nosí, může vytvořit vzhled, který je klasický i svůdný. Když vybíráte doplňky, které budete nosit k šatům, držte se jednoduchých kousků, které dodají zajímavost a kontrast, aniž ...