Stan Wawrinka korunoval vítězem US Open 2016 a porazil Novaka Djokoviče za premiérový americký titul

NEW YORK, NY-11. září: Stan Wawrinka ze Švýcarska oslavuje porážku Novaka Djokoviče ze Srbska se skóre 6-7, 6-4, 7-5, 6-3 během jejich mužů

Mistr! Stan Wawrinka držel nervy a předvedl neuvěřitelný výkon, aby vyhrál svůj vůbec první titul na US Open

Třetí švýcarský nasazený Stan Wawrinka dnes ve čtyřech setech porazil nejlepšího osazenstva Novaka Djokoviče, aby získal titul mužů ve dvouhře na US Open, když porazil Srba 6: 7, 6: 4, 7: 5, 6: 3. Vítězství znamená Wawrinkin rodný titul na US Open a jeho třetí grandslamový turnaj.

tipy na raketbal pro začátečníky

Švýcarské eso nyní vyhrálo každé jedno grandslamové finále, ve kterém hrál, když vyhrál v setu v posledních dvou. Jeho první grandslamový titul přišel na Australian Open 2014, přičemž Wawrinka ztratil set na Rafaela Nadala. Na to navázal vítězstvím na French Open v loňském roce, setem pro Djokoviče a nakonec zabráněním Srbovi v kariérním grandslamu v roce 2015.

Wawrinka dnes předvedl hvězdnou ukázku základní hry i hry na podání a volej, aby porazil Djokoviče. Poté, co Švýcaři po spojení sil se švédským esem Magnusem Normanem více trénovali svůj forhend, vypadali Švýcaři ve skvělé formě, když si udržel svou vytrvalost v dlouho táhlém zápase, který dnes večer na Arthur Ashe trval něco málo přes 4 hodiny.

Djokovič začal dobře proti Švýcarům, kteří v prvním setu od dvou zápasů odehráli solidní souboj, aby vedli Srbku do tajbrejku prvního setu. Přestože v tiebreaku zaznamenal pouze jeden bod, Wawrinkova rally s Djokovicem na získání tohoto bodu trvala ohromujících 19 střel.

Od té doby Švýcaři silně využívali body zlomu, přičemž 60% míra konverze byla klíčem k jeho dnešnímu vítězství.

jak vrátit rotaci ve stolním tenise

Wawrinka, obvykle agresivní baseliner, dnes v noci účinně využíval net-play, když poslal Djokoviče, aby sáhl po střelách a musel kopat hluboko, aby s ním bojoval, přičemž Srb v dřívějších fázích zápasu předváděl atletický projev.

pravidla pro podávání tenisu ve čtyřhře

Klíč k vítězství Wawrinky možná také přinutil Srba pobíhat; Djokovič vypadal ze sady 4 unavený a nevyžadoval jeden, ale dva lékařské oddechové časy, když se snažil přejít po soudu. V jednu chvíli to vypadalo, že č. 1 se prostě pokouší ukončit zápas a od hry úplně rezignuje, přestože se do konce pokoušel předvést temperamentní show.

To pro Stan Wawrinku znamená 100% úspěšnost na grandslamovém finále-ohromující vzhledem k tomu, že vyhrál pouze jeden tilte Masters-na Masters Monte Carlo-Rolex 2014.

Populární Problémy

EPL je zpět a zde je návod, jak sledovat sobotní zápas Watford vs Leicester v přímém přenosu online, pokud nemáte kabel.

Turnikety pro bojové aplikace (CAT) obvykle používají v bojovém prostředí vojáci ke kontrole silného krvácení. Škrtidlo je vyrobeno ze samolepícího pásku s řetízkem z navijáku, tyčí a sponou. Je to ideální škrtidlo v ...

Monkey bary jsou skvělým venkovním vybavením pro děti i dospělé. Zatímco se děti budou houpat přes bary s přáteli, můžete je využít i pro silový trénink při tréninku. Pokud si chcete vyrobit vlastní sadu ...

Alex Caceres vs Chase Hooper bude v sobotu na titulních stránkách přípravných zápasů UFC 250. Pokud nemáte kabel, sledujte všechny souboje online.

Luka Doncic a Slovinsko se v semifinále olympijského basketbalu mužů utkají s Francií. Pokud žijete v USA, můžete hru sledovat zde.

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o nákupu levné tenisové rakety, a projděte si náš seznam 12 nejlepších a nejdostupnějších na trhu.