Stefanos Tsitsipas: Recenze sezóny 2018 a předpověď ATP na rok 2019

Stefanos Tsitsipas: Nejvylepšenější hráč roku 2018

Stefanos Tsitsipas: Nejvylepšenější hráč roku 2018

servisní tenis

Dvacetiletá řecká senzace, Stefanos Tsitsipas, si zaslouženě odnesl ocenění Most Improved Player of 2018 v rámci ATP Awards. Začal v roce 2018 zařadil na nízké 91 a nyní dosáhl světového čísla 15 na světě.

Rovněž zakončil rok vítězstvím ve finále ATP NextGen v Miláně. Pojďme se podívat na uplynulý rok, posoudit výkon této budoucí superstar a zkusit zjistit, co pro něj může znamenat rok 2019.

V roce 2018 vyhrál 41 zápasů na turnaji ATP, což je skvělý výsledek pro někoho, kdo dokázal do té doby vyhrát jen 4 zápasy a prohrál deset! On také vyhrál svůj první titul ATP na Stockholm Open porážet Ernest Gulbis, v procesu se stal prvním řeckým hráčem, který vyhrál titul ATP.

Na začátku roku se dostal do čtvrtfinále Qatar Open a Dubai Tennis Championship. Také se pokusil o grandslamový tenis a prohrál v prvním kole prvního ročníku prvního grandslamu - Australian Open.

Na antukovém barcelonském hřišti předvedl nejlepší výsledek své rodící se kariéry tím, že se dostal do finále. Cestou do finále porazil tři top 20 hráčů, kde prohrál s Rafaelem Nadalem. Tento úspěšný běh ho poprvé vynesl do první padesátky na světě.

První vítězství získal na grandslamu na French Open, kde se dostal do druhého kola. Ve Wimbledonu se poprvé naočkoval na 31. místo. Svého nejlepšího grandslamového výsledku dosáhl ve čtvrtém kole, kde prohrál s Johnem Isnerem.

V předvečer US Open předvedl na turné některé ze svých nejlepších výsledků. Sáhl do semifinále Washington Open a poté na Canadian Open porazil čtyři top 10 hráčů, aby dosáhl svého prvního finále Masters 1000, kde znovu prohrál s Rafaelem Nadalem.

Ve druhém kole US Open prohrál s mladým hráčem Daniilem Medveděvem a v asijském švihu sledoval toto úsilí s některými neuspokojivými výsledky. Ve Stockholmu se ale přeskupil, aby získal první titul ATP od řeckého hráče.

Svůj průlomový rok podepsal vítězstvím ve finále ATP NextGen v Miláně, kde neprohrál ani jeden zápas. Podle ATP Awards byl zaslouženě vyhlášen „nejvylepšenějším hráčem roku 2018“.

Po tak skvělých výsledcích v roce 2018 je nyní považován za nejlepšího uchazeče o tituly ATP, nejen v sérii ATP 250. Pokud bude pokračovat v cestě vzhůru, budou se od něj v roce 2019 určitě očekávat skvělé výsledky.

Předpovědi na rok 2019:

Předpověď hodnocení: Tsitsipas vstoupí do světa Nejlepších 10.

Predikce názvu: Alespoň 2 tituly turné ATP

Možné překvapení: Tsitsipas mohl vyhrát a Titul Masters 1000 .

Populární Problémy

Dominic Thiem utratil 11,1 milionu dolarů z prize money a dohod o schválení. Roger Federer je nejlépe placeným tenistou na světě, za ním následují Novak Djokovič a Rafa Nadal.

Jak nainstalovat dva operační systémy na jeden počítač. Může být užitečné mít v počítači nainstalovány dva operační systémy. Možná chcete Windows 10 a Linux, nebo Windows 10 a starší verzi Windows. To může být užitečné, pokud chcete ...

Pokud žijete v USA, podívejte se, jak sledovat živý přenos druhé etapy Ligy mistrů Liverpool vs Porto.

Západní Virginie a Florida se ve druhé hře dvojitého záhlaví Jimmy V Classic dostanou do protikladu. Zde je návod, jak sledovat, pokud nemáte kabel.