Syracuse vs Boston College Live Stream: Jak se dívat online bez kabelu

Dino Babers

Hlavní trenér fotbalového Syracuse Dino Babers

Syrakusy Orange (8-3) v pořadí číslo 20 obnovují své soupeření s Boston College Golden Eagles (7-4), když v sobotu odpoledne zamíří na Chestnut Hill.

Začátek hry je naplánován na 12:00. ET a budou vysílány na národní úrovni na ESPN. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete stále sledovat živý přenos hry (nebo jej DVR) na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jednomu z následujících bezplatných , služby streamování živého televizního vysílání:

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně všech kanálů ESPN. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

ESPN a ESPN 2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange. Můžete se zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Platformy ESPN

Kromě toho můžete také sledovat živý přenos hry na vašem počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení přes Aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté se pomocí přihlašovacích údajů Hulu nebo Sling TV přihlásit a sledovat na digitálních platformách ESPN.


Náhled

Jedná se o 52. setkání všech dob mezi těmito dvěma programy. První zápas se vrátil v roce 1924 a je jednou z pravidelnějších soupeřících her univerzitního fotbalu. Syracuse vede historickou sérii se záznamem 31-20, ale byl to BC, kdo vyhrál loňskou hru tím, že vstoupil do Carrier Dome a vyhodil Orange 42-14.

Jedná se o jakousi odvetu pro Syracuse. The Orange vstoupili do této hry poté, co minulý týden podlehli Notre Dame na stadionu Yankee 36: 3 ve svém největším zklamání v sezóně. Většinou proto, že starší quarterback Eric Dungey byl zraněn na začátku prvního čtvrtletí. Status Dungey (horní část těla) pro tuto hru zůstává otázkou.

Fotbal Syracuse Tommy DeVito se připravuje na start, pokud Eric Dungey nemůže vs. Boston College: https://t.co/P5PJB1WHcN

- Syracuse Football (@syrfootball) 21. listopadu 2018

Orange evidentně není na úrovni Fighting Irish, ale hlavní trenér Boston College Steve Addazio řekl novinářům pořád ví, že jsou kvalitní soupeř.

Je to velmi dobrý fotbalový tým. Mají několik velmi dobrých hráčů. Víš, ofenzivně, oni jsou v top 10 v bodování. Defenzivně jsou mezi 10 nejlepšími v pytlích a odposleších. Myslím, že hrají s velkou důvěrou, a tak by se zde měly střetnout dva dobré týmy ... tak, jak by to mělo být.

Obrana Syracuse je zranitelná, zvláště po bláznovství z minulého týdne. Oranžová umožňuje 169,2 spěchajících yardů na hru, což je výhodný zápas pro BC sophomore, který běží zpět AJ Dillon. Dillon vede Golden Eagles s 1052 yardy a 10 přistáními v této sezóně, včetně pěti výkonů na 100 yardů-Dillon spěchal na 116 yardů a dvě přistání, když minulý týden prohrál 22: 21 se státem Florida.


Populární Problémy

Senzační Lisicki šokuje Serenu v dalším úžasném wimbledonském rozrušení

Váš průvodce streamováním Monsters University online - včetně toho, kam jej streamovat, jednoduchých informací o streamování, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Jak smažit houby Morel. Smržové houby mají svou vlastní zvláštní chuť, označovanou jako „ořechová“ nebo „zemitá“. Tyto houby jsou delikatesou, mají krátkou vegetační dobu a není snadné je získat čerstvé. Díky těmto faktorům můžete ...

Vycházející hvězda Iga Swiatek čelí Sachii Vickeryové ve svém druhém kole zápasu na US Open 2020. Půjde o vůbec první setkání kariéry této dvojice na turné WTA.

Ochranný kelímek je tvrdá skořápka, která je vložena do atletického popruhu nebo kompresních šortek k ochraně mužského reprodukčního systému při hraní fyzických sportů. Někteří muži se domnívají, že při hraní nemusí používat ochranný kelímek nebo ...

Jak se vypořádat s prvním trestním obviněním. Zatčení může být život měnící a traumatizující zážitek. Z trestního procesu bohužel neexistuje snadná cesta ven a cokoli po vašem zatčení bude pravděpodobně zahrnovat mnoho ...