Premiéra 4. série „This Is Us“: Jak se dívat na 1. epizodu online

Jak se dívat na tohle jsme sezóna 4 online

Foto: Jeff Lipsky/NBC Na snímku: (l-r) Milo Ventimiglia jako Jack Pearson, Mandy Moore jako Rebecca

Sezóna 4 To jsme my premiéry dnes večer, 24. září 2019, ve 21 hodin ET/PT a 20:00 CT, v síti NBC. Hvězda Milo Ventimiglia nedávno řekla Giulianě Rancic na červeném koberci na Emmy 2019, že sezóna se otevře krásnou epizodou. Pro ty, kteří chtějí sledovat show, ale nemají kabelové předplatné, pro vás stále existují možnosti.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

slavný tenista

FuboTV

NBC (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje NBC (na většině trhů živě).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos NBC na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

kreslení tenisových raket

Sling TV

NBC (živě na vybraných trzích) je jedním ze 40 a více živých televizních kanálů zahrnutých v balíčku programů Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat NBC v přímém přenosu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení přes Sling Televizní aplikace.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

informace o stolním tenise

This Is Us Season 4 Cast

Foto: Jeff Lipsky/NBC Na snímku: (l-r) Justin Hartley jako Kevin Pearson, Chrissy Metz jako Kate Pearson a Sterling K. Brown jako Randall Pearson

Pro ty, kteří by chtěli více informací o tom, co očekávat v této sezóně, přečtěte si níže novinky o obsazení, popisy epizod a další informace o pořadu.

TOTO JE NÁS SEASON 4 CAST: Členové sezóny 4 se skládají z Milo Ventimiglia, Mandy Moore, Sterling K.Brown, Susan Kelechi Watson, Chrissy Metz, Justin Hartley, Chris Sullivan, Jon Huertas, Melanie Liburd, Niles Fitch, Mackenzie Hancsicsak, Parker Bates, Logan Shroyer, Faithe Herman, Hannah Zeile, Eris Baker, Lonnie Chavis a Lyric Ross. Jennifer Morrison a Tim Matheson budou mít v této sezóně opakující se role. Mezi hostující hvězdy patří Asante Blackk, Marsha Stephanie Blake, M. Night Shyamalan, Bahara Golestani, Griffin Dunne, Timothy Omundson, Julian Silva, Ron Cephas Jones, Auden Thornton, Nick Wechsler a Omar Epps.

JAK DLOUHO JE TOTO USA SEZÓNA 4 ?: Tato sezóna bude trvat 18 epizod.

TOTO JE NÁS SEZÓNA 4 EPIZODA 1: Premiérová epizoda má název Cizinci a v popisu je uvedeno, že Jack se setkává s rodiči Rebeccy; jsou představeny nové postavy.

TOTO JE NÁS SEZÓNA 4 EPIZODA 2: Epizoda 2 se jmenuje The Pool: Part Two a má být odvysílána 1. října 2019. Synopse zápletky epizody zní, Beth a Randall se přizpůsobují životu ve Philadelphii; Jack a Rebecca vezmou velkou trojku do bazénu.

budoucí loketní popruh

TOTO JE NÁS SEZÓNA 4 EPIZODA 3: Jolts je název epizody 3 a je naplánováno na 8. října 2019.

TOTO JE NÁS SEZÓNA 4 EPIZODA 4: Čtvrtým dílem sezóny je Flip a Coin, který se bude vysílat 15. října 2019.

TOTO JE NÁS SEZÓNA 4 SPOILERY A INFORMACE: Podle Oprah Mag „Kromě představení některých nových postav se Rebecca bude pravděpodobně stále zabývat smrtí Jacka a bude zkoumat její vztah s Miguelem. Showrunner Elizabeth Berger hovořila s The Wrap o Nickyho příběhu v této sezóně a odhaleném, myslím, že je bezpečné říci, že Nickyho příběh evidentně neskončil a my budeme jakoby vyplňovat prázdná místa toho, co se stalo, abychom dohnali tento bod, jak budeme postupovat vpřed … Rozhodně vypadá, že se mu daří lépe.

The Wrap to potvrdil i tvůrce show Isaac Aptaker To jsme my je ve středu svého příběhu. To neznamená, že bude naplánováno určité množství sezón. Je to jen místo v ději, ve kterém se show právě nachází.


Populární Problémy

V tomto článku vás provedeme rozdíly mezi různými velikostmi a délkami hlav tenisových raket, jak každý ovlivňuje výkon a další.

Zde je návod, jak sledovat poslední čtyři epizody Steven Universe Future online, ať už máte nebo nemáte kabel.

Zde je kompletní návod, jak můžete sledovat dnešní hru Patriots vs Cowboys online bez kabelového přihlášení.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Steelers vs Cardinals online bez kabelu, ať už jste na trhu nebo mimo trh.

Jak francouzsky zvlnit. Někdy se mu říká prodloužení tricepsu nebo French press, francouzský loken je jedním z nejlepších způsobů, jak si vybudovat triceps-často zapomenuté svaly za vašimi bicepsy. Vaše tricepsy ve skutečnosti tvoří dvě třetiny ...