„Může to být na nějakou dobu poslední akce s diváky“ - Dominic Thiem o přítomnosti fanoušků ve Vídni

Dominic Thiem mává fanouškům poté, co vyhrál svůj zápas proti Vitaliy Sachko v rakouské Vídni

Dominic Thiem mává fanouškům poté, co vyhrál svůj zápas proti Vitaliy Sachko v rakouské Vídni

Mistr US Open a světová trojka Dominic Thiem je vděčný za to, že má šanci hrát před fanoušky na turnaji ATP Erste Bank Open ve Vídni, protože se obává, že události v blízké budoucnosti nedovolí divákům.

Sedmadvacetiletý Thiem postupuje do čtvrtfinále Vídně poté, co ve čtvrtek porazil Cristiana Garina ve dvou setech.

Podle zpráv je do arény Stadthalle stále povoleno až 1 000 diváků. Přítomnost fanoušků se ale mezi turnaji na turnaji ATP Tour značně lišila.

Další akce ATP v Kazachstánu se tento týden koná bez fanoušků a příští týden se Paris Masters bude hrát také za zavřenými dveřmi. Počáteční plány mít fanoušky v Bercy byly zrušeny po zavedení nového národního zablokování.

'Moc si to užívám, je to opravdu pěkné,' Řekl Thiem . 'V Paříži byli diváci (French Open), ale atmosféra nebyla tak dobrá, protože je to turnaj pod širým nebem.'

Dominic Thiem dál skládal vděčnost fanouškům, kteří přišli na stadion, a to zejména díky zavedení nových omezení.

„Člověk může být jen velmi vděčný za každého, kdo přijde na radnici. Samozřejmě to pro diváky rozhodně není tak příjemný zážitek jako v jiných letech, kdy je vše normální. Pokud musíte neustále nosit masku, musíte sedět, nic nejíst, nemůžete nic pít. Je pro nás opravdu velmi zvláštní, že lidé stejně přicházejí, “dodal Thiem.

Vzhledem k tomu, že v celé Evropě roste počet případů koronavirů, Dominic Thiem také hovořil o možnosti zavedení nových opatření v Rakousku, která by zabránila tomu, aby jiné události měly fanoušky.

'Samozřejmě se může stát, že to může být na nějakou dobu poslední událost s diváky, což je velmi smutné,' řekl Thiem. 'Proto se snažím užívat si každou vteřinu.'

Zisk titulu doma nebo Major, jako je US Open, vám pomůže překonat těžké chvíle: Dominic Thiem

Dominic Thiem hraje během svého zápasu prvního kola na Erste Bank Open forhend

Dominic Thiem hraje během svého zápasu prvního kola na Erste Bank Open forhend

Dominic Thiem také hovořil o vzestupech a pádech, které každý hráč na turné zažije, přičemž zdůraznil, že ne vždy to je plynulá plavba.

`` Ne vždy je všechno super skvělé. Ve skutečnosti je mnoho dní, okamžiků a týdnů, kdy se všechno pokazí, “přiznal Thiem. „Když vyhrajete doma nebo když dosáhnete tak velkých cílů jako na US Open, radost a spokojenost je tak velká, že se pustíte jen do obtížných věcí. Samozřejmě tam je určitá tupost, myslím, že je to stejné s každým. '

Dominic Thiem se v pátek ve čtvrtfinále utká s pátým nasazeným Rusem Andrejem Rublevem, přičemž vítěz bude hrát buď Daniila Medveděva nebo Kevina Andersona.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos premiéry 3. série Sinner online, pokud nemáte kabel, čtvrtek 6. února ve 22 hodin. ET/PT v USA.

„Cornhole“, také známý jako „Baggo“ nebo jen „tašky“, je hra na házení sedacího pytle, která je populární na mnoha vysokých školách a v rámci akce o zadním nárazníku po celé zemi. Hráči házejí sedací pytle a snaží se je dostat do díry v desce. Podle těchto kroků ...

Jak ušít látkový baseball. Ať už vyrábíte hračku, dekoraci nebo dokonce jehelníček, tyto pokyny vám ukážou, jak vytvořit základní 'baseballovou' šablonu pro výrobu látkové koule. Bez ohledu na to, co to nakonec bude ...

Co se stane, když se společnost zhroutí? Co byste dělali, kdyby vám ani vaší rodině nikdo nepomohl? Připravenost na katastrofy je více než znepokojující - je to také o tom být praktický, připravit se na realistické scénáře a být připraven na ...

Sezónu hrají jak 3: 0, tak 1: 0 v Ivy League. V sobotu se setkají Yale Football a Dartmouth. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Pablo Carreno Busta nebyl překvapen tím, že Novak Djokovič volal trenéra během jejich čtvrtfinálového střetu. Djokovič přišel ze setu, aby ve čtyřech setech porazil Carrena Busta a postoupil do semifinále French Open.