20 nejlepších tenisových kouzel

Otevření USA se blíží ke konci a možná jste si všimli několika krásných tváří v boxech hráčů spolu s trenérským štábem. Zde je seznam 20 nejkrásnějších WAG (manželek a/nebo přítelkyň) v tenise. Než půjdete dále, varuji vás, že po shlédnutí možná proklínáte své štěstí i sebe za svůj mimotenisový hráčský život.

20) Bec Cartwright-Hewitt:

Bec je manželkou australské tenisové hvězdy Lleytona Hewitta. Ona je australská herečka a zpěvačka, nejlépe známá pro její roli Hayley Smith Lawson v Doma i venku .19) Zaira Nara:

Zaira je přítelkyní Argentince Juana Monaka. Pracuje jako modelka a televizní moderátorka v Argentině. Časopis FHM ji v roce 2010 zařadil na 47. místo v seznamu nejsexičtějších žen světa. Zaira chodila s Deigem Forlanem, než se seznámila s Juanem Monakem.

Normální 0 false false false EN-US X-NONE GU18) Biljana Sesevic:

Biljana je manželkou #2 Srbky na turné, JankoTipsarevic. Dříve pracovala jako televizní moderátorka. Nyní Biljana pracuje jako model jachty.

Normální 0 false false false EN-US X-NONE GU17) Irina Davydenko:

Irina je manželkou Iron Mana Nikolaje Davydenka. Irina, kterou mnozí prohlásili za nejhezčí manželku na turné, když se pár vzal v roce 2007, doprovází Nikolayho již mnoho let. Otevřeně ho během fixační ságy podporovala.

Normální 0 false false false EN-US X-NONE GU16) Jennifer Scholle:

Jennifer je přítelkyní Američana Jamese Blakea. Myslím, že Jennifer je jednou z mála WAG, která je slavnější než její přítel. Jennifer vystupovala v časopise Maxim jako jedna ze 100 nejvíce sexy žen v roce 2006.15) Miroslava Vavrinec:

Žádný seznam tenisu není úplný bez zmínky o Rogerovi Federerovi. Miroslava Vavrinecor Mirca je manželkou Rogera Federera. Mirca byla profesionální tenistkou, než se stala Federerovou manažerkou poté, co spolu začali chodit. Mirca je Federerovým společníkem na cestách už mnoho let.Normální 0 false false false EN-US X-NONE GU

14) Paula Kalini:

Paula je přítelkyní tvrdě bijícího Kanaďana Miloše Raonice. Paula pracuje v módním průmyslu a mnoho se o ní neví. Paula aktivně podporuje Miloše na twitteru během každého jeho zápasu.13) Suncica Travica:

Suncica je přítelkyní Viktora Troickiho. Je supermodelkou a v současné době také studuje práva. Smrtelná kombinace, co!12) Stacy Gardner:

Stacy je manželka velkého porce Mardy Fish. Je povoláním právnička. Stacy bývala aktovkovým modelem na NBC.11) Sara Foster:

Sara je manželka veterána Tommyho Haase. Je to americká herečka a modelka. Ti, kdo sledují americké televizní seriály, ji možná znají jako Jen Clark na 90210. Sara je dcerou velkého hudebníka Davida Fostera. Vypadá to, že Tommy měl víc než trénink v Americe. ;)Normální 0 false false false EN-US X-NONE GU

10) Donay Meijer:

Donay je přítelkyní mladého Aussie Bernarda Tomic. Studuje farmaceutický obor a modelingovou kariéru na nějakou dobu pozastavila.Normální 0 false false false EN-US X-NONE GU

9) Charlotte Deon:

Charlotte je přítelkyní Jo-wilfrieda Tsongy. Je vidět na mnoha zápasech Tsonga. Deon s ním od Wimbledonu necestuje. Doufáme, že je tam vše v pořádku.8) Cecilia de Liberti:

Cecilia je přítelkyní Juana Martina Del Potra. Blondýnka z Argentiny začala nejprve chatovat s Delpo na Facebooku a poté, co mu poslala nějaké své fotky, si vyměnili čísla. Hmm .. zajímavé!Normální 0 false false false EN-US X-NONE GU

7) Lara Dutta:

Lara, manželka veterána čtyřhry Mahesh Bhupathi, je bývalá herečka Miss Universe a Bollywood. Natočila mnoho velkých filmů a zůstává jednou z nejpopulárnějších hereček mezi producenty. Lucky Mahesh, vždy najde správného partnera na hřišti nebo v reálném životě.6) Maria Francisca Perello:

Maria Perello, známá jako Xisca mezi Rafaiany, je dlouholetou přítelkyní španělského matadora Rafaela Nadala. Rafaova rodina často prohlašovala, že je součástí rodiny. Přestože se Nadalovi rodiče v roce 2009 rozešli, Xisca jim oběma zůstává blízká. Na rozdíl od většiny svých vrstevníků Nadal nechodí se supermodelkou ani s herečkou. Maria a Rafa jsou přátelé z dětství.5) Jelena Ristic:

Jelena je skvělá dlouholetá přítelkyně Srba Novaka Djokoviče. Ona je viděn s Nole ve většině z jeho zápasů a ona dostane stejně animovaný jako Nole během zápasů. Je tak fotogenická, že ani fotografové neodolají a pořídili během zápasu její četné fotografie.4) Jarah Mariano:

Jarah je přítelkyní Fernanda Verdasca. Nando není krásným dívkám cizí. V minulosti chodil s mnoha supermodelkami, včetně špičkové hráčky WTA Ana Ivanovic a Jarah není jiný. Jarah je model plavek Sports Illustrated . Objevila se v edicích SI 2008 a 2009.wiki badminton

3) Kim Sears:

Kim Sears, přítelkyně Andyho Murraye, není tenisovým fanouškům cizí. Její vzhled filmových hvězd jí na turné získal mnoho fanoušků. Kim se s Murrayem setkala během školních dnů. Kim je dcerou současného trenéra Any Ivanovic Nigela Searse a má velký zájem o tenis.Normální 0 false false false EN-US X-NONE GU

Normální 0 false false false EN-US X-NONE GU

2) Brooklyn Decker:

Brookln, manželka Andyho Roddicka, je bezpochyby jednou z nejlépe vypadajících manželek na turné. Brooklyn, bývalá modelka plavek a hollywoodská herečka, si vždy najde čas přijít na Andyho zápasy. Sám Andy je mnohokrát uveden jako jeden ze 100 nejžhavějších mužů naživu - není divu, že Brooklyn a Andy jsou spolu! Protože Andy odešla do důchodu teprve nedávno, dovolil jsem si ji zahrnout do seznamu. Spolu s Andy bude na turné chybět i Brooklyn :(1) Ester Satorova:

K překvapení mnohých je číslem 1 na našem seznamu mladá supermodelka z České republiky. Tomáš Berdych poté, co 10 let chodil s českou hráčkou Lucií Safarovou, začal chodit s Ester, které bylo letos pouhých 20 let. Tuto okouzlující dámu si během jeho zápasů nemůžete nechat ujít v Tomášově boxu.Doufám, že tento seznam bude stačit k motivaci některých čtenářů, aby brali tenis vážně.

Populární Problémy

Jak hrát badminton ve čtyřhře. Badmintonová čtyřhra je podobná badmintonové dvouhře, existují však malé rozdíly. Hrajte badmintonovou čtyřhru tak, abyste znali pravidla služby a jak podat forhendový úder. Seznamte se také s ...

Pokud čtete tento článek, můžete mít pocit, že vám něco chybí, že nemáte něco, co máte rádi a o co byste ve svém životě chtěli usilovat. Pravděpodobně vám bylo řečeno, abyste „následovali svou vášeň“, ale to může být rozhodně ošidné, pokud ...

Na Australian Open proběhly jedny z nejdelších dvouhrových zápasů v historii ženského tenisu.

Tenisová hvězda Vergeer na invalidním vozíku odchází do důchodu

Trubkový buben z PVC, také známý jako tubulum, označuje tanga vyrobený z PVC trubek. Původně vynalezen v Austrálii, thongofon je jedinečný bicí nástroj, který vypadá jako velký xylofon a zní jako ...

Dominic Thiem prohrál se Sebastianem Ofnerem 7-6, 6-7, 6-4. Mistrovství světa č. 163 přežilo Dominika Thiema v zápase, jehož dokončení trvalo téměř tři hodiny.