Top 3 pánské dvouhry tenistů současnosti

Velká trojka je zpět na špici žebříčku ATP

Velká trojka je zpět na špici žebříčku ATP

Byl to věčný příběh. Šampióni nejsou vyrobeni za den a ani nejsou tak rychle odepsáni.

O této skutečnosti svědčíme již více než deset let. Kouzelná trojice Federer, Nadal a Djokovič byla ve své snaze o tenisovou slávu a slávu vytrvalá. Po svém vítězství na US Open se Novak poprvé od dubna 2015 připojuje k dalším dvěma členům Velké trojky na vrcholu hromádky.

Díky tomu, že se Roger rok od roku znovu vynalezl, Nadal se reinkarnoval na každém French Open a Djokovič se vrátil po zranění, aby vyhrál Wimbledon a US Open, tito tři stále vládnou háji.

Pravděpodobně je toto trio vůbec nejlepší skupinou hráčů, kteří spolu mohou soutěžit delší dobu. Roger i Novak vlastní trávu a Rafa hlínu. Pokud jde o tenis na tvrdém hřišti, stojí všichni tři na stejné úrovni, i když někteří znalci tenisu mohou tvrdit, že Novak má na tvrdých kurtech nad svými soupeři sebemenší náskok.

Tito muži během 15 let mezi nimi vyhráli 51 grandslamů, což je ve skutečnosti 85% titulů. Jedinými dalšími muži, kteří během tohoto období získali několik grandslamových titulů, jsou Andy Murray (3) a Stan Wawrinka (3).

Nejlepší vlastností této trojice je, že každý z nich je jedinečný svou postavou a stylem hry. Pokusme se analyzovat speciální vlastnosti pro všechny z nich.

Roger Federer

Samotný název vyzařuje třídu a sebevědomí, nejblíže k pojmu GOAT (Greatest of All Time) s 20 grandslamy. Jednoruční bekhendovou technikou ze staré školy mává raketou jako kouzelnou hůlkou. Spolu s ním nás všechny přiměl k úsměvu i k pláči.

Ke druhé fázi své kariéry trochu změnil svoji herní techniku. Bekhend, který mu dříve selhal proti jeho nejzuřivějším protivníkům, už není tak slabou stránkou jako dříve.

Začal používat lehčí raketu, ale stále fascinuje diváky a dokonce i své protivníky svou mystikou. Jeho úspěch a hratelnost inspirovaly mnohé k tomu, aby si vzali tenisovou raketu.

Federer s WImbledon Trophy

Federer s wimbledonskou trofejí

Populární Problémy

I když se tento proces může zdát složitý, ve skutečnosti je jednoduché šněrovat boty, pokud jdete pomalu a věnujete pozornost detailům. V závislosti na okolnostech můžete udělat buď rovnou krajkovou nebo oxfordskou krajku. S trochou času a trpělivosti ...

Mexiko se v úterý večer utká s Haiti v semifinále Zlatého poháru. Zde je návod, jak sledovat hru ve Spojených státech.

Posledních 10 epizod 'Vikingů' bude k dispozici exkluzivně na Amazon Prime. Zde je návod, jak se dívat.

Blokování je zásadní pro solidní přestupek. Pomáhá chránit quarterbacka při přihrávce a dělá otvory pro běh zády, které by mohly proběhnout při spěchajících hrách. Neschopnost zablokovat způsobí, že se jakýkoli přestupek rozpadne. Ale dobrá blokovací hra je jedna ...

Buddy tejpování je užitečná a „low-tech“ metoda k léčbě vyvrtnutí, vykloubení a zlomenin prstů na rukou a nohou. například sportovní lékaři, ...