Přímý přenos UCLA vs Colorado Football: Jak sledovat online zdarma

Hodinky UCLA vs Colorado

Getty Quarterback UCLA Dorian Thompson-Robinson

Colorado Buffaloes zahájí sezónu na Folsom Field v Boulderu, když v sobotu pořádají UCLA Bruins.

Hra začíná v 19 hodin. ET a bude vysílán na ESPN2. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos UCLA vs. Colorado State online:

jak hrát profesionální tenis
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN, ESPN2 a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, UCLA vs Colorado můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV také s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos z ESPN, ESPN2 a 65+ dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, UCLA vs Colorado můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.

nejstarší tenista, který se stal profesionálem

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, UCLA vs Colorado můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Orange můžete sledovat živé přenosy ESPN, ESPN2 a dalších 30 televizních kanálů. Dodává se s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, UCLA vs Colorado můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled UCLA vs Colorado

Chip Kelly začíná svůj třetí rok jako hlavní trenér Bruins s nově nalezeným důrazem na obranu. Šli jsme proti sobě, ale máme několik veteránů, kteří pro nás byli na frontě v Ose (Odighizuwa) a Odua (Isibor) opravdu dobří a takoví kluci mají talent dostat se k rozehrávce, takže máme tam nějaké vedení, Řekla Kelly a dodala : A jsme nadšeni, že vidíme některé z mladých kluků a co dokážou a jak přispět k tomuto spěchu. Ale musíme vygenerovat více při spěchu, to je dané.

Na druhé straně míče zadák Bruins Dorian Thompson-Robinson povede útok v této sezóně. Thompson-Robinson má za svou kariéru 4 012 yardů na absolvování kariéry, 28 přistání a 16 zachycení a má solidní kombo jedna-dvě, které lze hodit do širokých přijímačů Chase Cota a Jaylen Erwin. Má také druháka Kyla Philipsa, který v minulé sezóně chytil 60 míčů, takže útok Bruins by měl být velmi impozantní.

Thompson-Robinson loni zaznamenal sedm mumlání a 12 zastavení a řekl, že bezpečnost míče a rozhodování jsou věci, na kterých pracuje. Nemyslím si, že jsem celý tento tábor prohnal nebo hodil krumpáč nebo cokoli jiného, Řekl Thompson-Robinson .

Buffaloes budou mít nového quarterbacka ve středu poté, co Steven Montez v loňském roce promoval. Sam noyer , který odešel 21–41 na 179 yardů, bez přistání a dvou odposlechů jako zálohy své kariéry, bude kývnout. Noyer, který se stal bezpečným hráčem, těsně porazil mladého Tylera Lytleho, aby vyhrál soutěž quarterbacků týmu. Je možné, že oba zadáci uvidí v sobotu akci proti Trojanům, řekl tento týden hlavní trenér Colorada Karl Dorrell.

Sam přikývl, ale jsme opravdu velmi ohromeni tím, co Tyler v tomto táboře provedl a ... dostane příležitost si něco zahrát, Řekl Dorrell a dodal : Měli jsme tři týdny na rozhodnutí bez jakéhokoli jarního tréninku. Sam, cítili jsme, že v této chvíli je jen o něco lepší, ale jen sotva, sotva lepší.

tenisky do posilovny

Bruins jsou šestibodoví favorité a vyhráli dva z posledních tří proti Coloradu, ale Dorrell byl tupý, když se ho zeptali na šance jeho týmu, který by měl v této hře a této sezóně nastoupit. Vím, že spousta lidí od nás nemá velká očekávání, což je v pořádku, Řekl Dorrell . Ale touží ukázat, že mohou na této konferenci soutěžit a hrát dobře bez ohledu na to, s kým hrajeme.


Populární Problémy

Víkendy jsou často dny odpočinku. Mnoho lidí má spoustu volného času. Stinná stránka věci se začíná nudit. Naštěstí pro vás existuje mnoho zajímavých věcí, které můžete udělat, abyste si víkend užili. Přemýšlejte mimo krabici ...

Novak Djokovic nedávno potěšil dva mladé fanoušky v Adelaide před hotelem Majestic, kde v současné době tráví dvoutýdenní karanténu, a poskytl jim svou ochrannou známku dávku povzbuzení.

Stručný přehled nejnovějších hodnocení ATP po Australian Open 2020.

Jak používat inzulínové pero. Inzulínová pera jsou pohodlným a snadno použitelným způsobem, jak si mohou diabetici aplikovat inzulín. Svým jednoduchým designem a praktickými výhodami často nahradily starou metodu stříkaček a lahviček. Je důležité používat ...

Zajímá vás, jak sledovat Disney Plus na Xboxu One? Připravili jsme pro vás podrobného průvodce.

Roger Federer vs Rafael Nadal byl poražen ikonickou rivalitou mezi Evertem a Navratilovou v seznamu Tennis Channel. Rivalita mezi Federerem a Djokovicem se překvapivě nedostala ani na seznam, zatímco Djokovič vs Nadal byl pokorný #10.