Značka obuvi schválená Rogerem Federerem je velká, plánuje IPO v roce 2021

Roger Federer investoval do ON loni v listopaduNejlépe placený sportovec na světě Roger Federer loni v listopadu investoval nezveřejněnou částku, aby se stal „blízkým partnerem“ společnosti vyrábějící obuv „On Running“. A nyní se curyšská firma připojuje k velkým ligám a hodlá brzy vstoupit na burzu.

Jak uvádí Pohled Společnost On odhaduje její hodnotu na zhruba 2 miliardy CHF a plánují IPO příští léto. Zpráva dále uvádí, že hodnota společnosti v současné době není hodnotou, kterou odhadovali, ale mají velké cíle - jako je přidání dalších 100 zaměstnanců do konce roku.Nedávno představil svůj první model běžeckých bot přizpůsobený samotným Rogerem Federerem s názvem „Roger“. Dvacetinásobný grandslamový šampion informoval své fanoušky o spuštění na Twitteru a zároveň odpověděl na další související otázky.

Boty jsou veganské, protože Roger Federer chtěl minimální spotřebu a ekologický výrobek. Magazín GQ nazval tenisky „nejpřesvědčivější tenisky vůbec“.

Sdružení Rogera Federera s ON

Roger Federer nedávno ukončil smlouvu s Nike

Poté, co mu skončila smlouva s Nike, se Roger Federer rozhodl spojit se s On, aby posunul vývoj produktů značky, marketing a zážitky fanoušků na nové úrovně. On tuto myšlenku posílil, když oni stanovený :

Roger bude také hrát roli v rozvoji sportovního ducha, který je jádrem naší vysoce výkonné kultury.

Roger Federer zmínil, že chvíli fandil společnosti On a jejím produktům, než se rozhodl investovat do společnosti.Vedoucí akciového trhu v Zürcher Kantonalbank (místní poskytovatel finančních služeb) Andreas Neumann vzal zprávu o IPO na vědomí a také vyjádřil svůj názor:

„Načasování by bylo přinejmenším ideální. Společnosti ze sektoru softwaru a her, spotřebního zboží a nemovitostí jsou v současné době velmi oblíbené díky stabilním obchodním modelům.``

Návrat Rogera Federera na tenisový kurt

Roger Federer oznámil, že se bude do roku 2021 držet stranou od soudu

jak funguje ortéza na tenisový loket

Přestože se zdá, že značka obuvi, kterou schválil Roger Federer, má zářnou budoucnost, pár fanoušků se obává o budoucnost švýcarské legendy na kurtu. Ujasnil, že letos nebude soutěžit, a během nedávného rozhovoru šestinásobný vítěz Australian Open uvedl, že očekává, že do ledna 2021 získá plnou kondici.

Přestože se Roger Federer letos nezúčastní žádných velkých soutěží, jeho žebříček ATP díky novým pravidlům nebude příliš ovlivněna .

Populární Problémy

Vše, co potřebujete vědět o Djokovičově zápase prvního kola na úterním Australian Open 2019.

Najděte perfektní tenisový dárek pro tenistu ve svém životě. Ručně jsme vybrali promyšlený výběr nejlepších nápadů na dárky, které vám pomohou snadno najít něco, co se jim bude líbit.

Jak používat náplast. Obvazy pomáhají hojit rány tím, že je udržují čisté a chráněné během celého dne. Nesprávné použití obvazu by však mohlo způsobit infekci rány. Dávejte pozor na to, jak se připravujete a ...

Všichni spisovatelé potřebují čas od času obnovit svou inspiraci. Každodenní život je plný inspirace pro psaní a nápady najdete také v knihách a příbězích. Kromě toho posílíte svou kreativitu prostřednictvím různých cvičení, jako ...

Jak léčit revmatoidní artritidu v lokte. Revmatoidní artritida (RA) je onemocnění, které může způsobit zánět v jednom nebo více kloubech ve vašem těle. RA je autoimunitní onemocnění, které způsobuje, že vaše tělo napadá vaše vlastní tkáně kloubů ...

Jak zahájit první francouzský polibek. Francouzský polibek je vášnivý a romantický polibek, který sdílejí dva lidé, ale může být nervy drásající zahájit ten první, pokud jste toho člověka ještě nikdy nelíbali, a zvláště pokud je to váš ...