Miami se hraje bez Rafaela Nadala, Novaka Djokoviče a Rogera Federera naznačuje, že na okruhu je problém: Benoit Paire

Benoit Pair

Benoit Pair

Benoit Paire nedávno navštívil Twitter, aby hovořil o Rafaelovi Nadalovi a dalších špičkových hráčích, kteří se stáhli z nadcházejícího Miami Masters. Paire využil výběry s vysokým profilem jako další příležitost, jak vyjádřit své stížnosti na hraní tenisu v bublinovém životě.

Francouz věří, že je problém s turné, pokud Novak Djokovič, Rafael Nadal a Roger Federer nenajdou Miami - první událost Masters 1000 v roce 2021 - dostatečně odměňující.

'Říkám si, že možná kecy pod vlivem impulzivity,' napsal Benoit Paire na své sociální média. 'Ale když vidím, že Miami Masters 1000 se bude hrát bez Rogera Federera, Rafaela Nadala, Novaka Djokoviče, Dominica, Gaëla a Stana, na okruhu je v tuto chvíli problém.'

Minulý týden Benoit Paire tvrdil, že nemá rád hraní zápasů na prázdných stadionech s přísnými pokyny ohledně COVID-19. Jednatřicetiletý hráč opakovaně dával jasně najevo své obavy ohledně turné postiženého pandemií a byl dokonce obviněn z toho, že do svých zápasů nevyvinul dostatečné úsilí.

V nedávném rozhovoru s L'Equipe šel Paire tak daleko, že uznal, že obvinění byla pravdivá. Francouz tvrdil, že prohra v prvním kole na turnaji je „lepší“ než vynaložit velké úsilí na vítězství v několika zápasech, vzhledem k malému rozdílu v prize money z jednoho kola do druhého.

'Prohrál jsem v prvním kole, je to lepší, budu se moci dostat z bubliny poměrně rychle a užít si pár dní před Miami,' řekl Paire pro L'Equipe. „Tenis teď není moje priorita. Dostat se z bubliny je v tuto chvíli jediný cíl, který mám. '

'S jeho slovy nedělá tenisu nic dobrého' - strýc Rafaela Nadala na nedávné komentáře Benoita Paira

Rafael Nadal a strýc Toni

Rafael Nadal a strýc Toni

Toni Nadal, strýc a bývalý trenér Rafaela Nadala, také při této záležitosti zvážil mluvit se španělským webem . Zdálo se, že Toni není spokojená s nedávným tweetem Paire, a tvrdila, že Francouz neposkytuje žádné konstruktivní řešení tohoto problému.

'Svými slovy nedělá dobře tenisu ani jemu,' prohlásil bývalý trenér Rafaela Nadala.

Toni také vyjádřil názor, že Pairovy komentáře naznačují, že Francouz není příliš ochotný pomáhat profesionálnímu turné v těchto krutých časech.

'To neměl říkat,' řekla Toni. 'Ukazuje to, jak malý je jeho závazek na turné.'

Rafael Nadal oznámil svůj odchod z Miami Masters začátkem tohoto týdne s vysvětlením, že potřebuje trochu více času na zotavení ze zranění zad. Španěl má v úmyslu s ohledem na svůj věk šetřit podle svého plánu a před přípravami na evropskou antukovou houpačku si trochu odpočine.

Populární Problémy

Navigace v sociálním světě na střední škole může být zastrašujícím zážitkem, ale neměli byste se nechat zklamat. Pokud se naučíte milovat osobu, kterou ve skutečnosti jste, a také to, jak ve své přítomnosti ulehčit ostatním lidem, pak ...

Eroze půdy je v dnešním světě narůstajícím problémem, protože měnící se klimatické podmínky, jako je intenzivní déšť a vítr, způsobují alarmující ztrátu a vyčerpání půdy. Ornice je životně důležitá pro udržení růstu rostlin všeho druhu, přírodních a ...

Vše, co potřebujete vědět o Rome Masters 2019, které se budou konat tento týden.

Jak vypadat jako roztleskávačka. O roztleskávačkách je známo, že jsou bublinkové, hezké a ve skvělé formě. Pokud chcete napodobit vzhled roztleskávačky, můžete podniknout řadu kroků. Snažte se zůstat fit díky kombinaci ...

Kriticky uznávaný seriál Showtime 'The Chi' se vrací do 3. sezóny v neděli. Pokud nemáte kabel nebo Showtime, sledujte nové epizody online.

Váš průvodce streamováním filmu Atlantis: The Lost Empire online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.