Jak se dívat na UNC Greensboro vs Wofford Basketball

Severní Karolína-Greensboro v Wofford Watch

Getty Sparťané UNC-Greensboro startují v sobotu na woffordských teriérech. (Foto: Jamie Squire/Getty Images)Woffordští teriéři (8–6) hostí v sobotu UNC Greensboro Spartans (12–3) na krytém stadionu Jerryho Richardsona ve Spartanburgu.Hra (čas zahájení 19:00 ET) nebude nikde v televizi, ale můžete jej sledovat živě na ESPN+ :Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 univerzitních basketbalových her (včetně většiny her jižní konference), plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (oba video a písemně) vše za 4,99 $ měsíčně.Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat UNC Greensboro vs Wofford v přímém přenosu na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.
Náhled UNC Greensboro vs Wofford

Oba týmy vstupují do této hry s bodování přestupků které jsou extrémně blízko: UNC Greensboro má průměr 72,4 bodů na zápas, zatímco teriéři získávají 72,8 bodu na soutěž. Wofford je lepší střelecký tým , ale zasáhli 45,6% svých branek, zatímco Sparťané zasáhli 43,5% svých střel.Existuje ještě větší rozpor v tříbodové střelbě mezi těmito dvěma týmy. Wofford vede konferenci Southern Valley Conference ve střelbě na dlouhé vzdálenosti, přičemž 38,6% jejich snímků pochází z centra. Teriéři jsou seřazeni sedmý v národě celkem dosáhlo tříbodových branek z pole 386, takže byly jedním z lepších týmů v zemi, pokud jde o střelbu na dlouhé vzdálenosti. Sparťané jsou ale v SVC poslední ve tříbodové střelbě, přičemž trefili pouhých 32,1% svých střel.

UNC Greensboro má však výhodu v odrazu a v tomto by mohli velmi dobře vytlačit teriéry. Wofford je poslední na konferenci při odskoku v průměru 29,7 prkna na hru. Sparťané jsou pátí v SVC s 37,5 na zápas, takže to může být hlavní faktor této hry.

UNCG také vstupuje do této hry teplejší z těchto dvou týmů. Sparťané vyhráli čtyři zápasy v řadě, zatímco teriéři přicházejí s těžkou prohrou 49: 48 se státem East Tennessee. Juniorský Storm Murphy vede teriéry v bodování se 14,1 body na zápas a Nathan Hoover si připsal 12,8 bodu a 4,4 desky na soutěž.

Sparťané jsou vedená strážcem Isaiahem Millerem , který v této sezóně získává zatím 17,3 bodu na zápas. Miller je jedním ze dvou sparťanských hráčů, kteří dosahují průměrných dvouciferných hodnot, spolu s kolegou ze stráže Kalebem Hunterem, který má v průměru 10,8 bodu na zápas. Jako přestupek získává UNCG 72,4 bodů na zápas, ale v obraně byli ještě působivější.

Sparťané mají v této sezóně 139 krádeží, což je devátý v národě . Také letos drží soupeře na pouhých 55,3 bodu za zápas, což je pátý nejnižší v zemi . Pokud dokážou zabránit tomu, aby se teriéři zahřívali zpoza oblouku, mají dobrou šanci vyhrát tuto hru. Wofford je v sezóně 0-5 když získají méně než 61 bodů.

Teriéři vyhráli poslední tři domácí zápasy, ale získali průměrně 90 bodů, zatímco soupeřící týmy drželi průměr 67,3 bodu. Wofford v minulé sezóně vedl proti UNCG 3: 0.


Populární Problémy

Obhájce titulu Novak Djokovič má za sebou záludnou cestu do finále US Open.

Zde je návod, jak sledovat páteční bublinovou hru Grizzlies vs Blazers NBA online, pokud nemáte kabel nebo nemáte televizi NBA.

Roger Federer a Rafael Nadal se opět ocitli na předních místech v koncích cen ATP. Federer & Nadal si už více než 17 let udržují svědectví nad cenami Fans 'Favorite & Sportsmanship Awards.

Kolenní kliky jsou skvělý způsob, jak si vybudovat břišní svaly a celkově posílit jádro. Pokud zjistíte, že tradiční drcení bolí ocasní kost, vyzkoušejte drtí kolen jako náhradní cvičení. Kolenní kliky se zaměřují na stejné ...

Alex Corretja věří, že Novak Djokovič je dobře vybaven na to, aby překonal své olympijské zklamání a reagoval důrazně na US Open tento měsíc.