Internationaux de Strasbourg 2021: Bianca Andreescu vs Andrea Lazaro Garcia náhled, head-to-head & prediction

Bianca AndreescuPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Bianca Andreescu vs. (Q) Andrea Lazaro Garcia

Datum: 24. května 2021Turnaj : Strasbourg International 2021

Kolo : První kolo (kolo 32)

Místo : Štrasburk, FrancieKategorie : WTA 250

náklady na tenisovou raketu

Povrch : Červený jíl

Odměna : 235 238 $Načasování zápasu : Cca. 14:00 místního času, 12:00 GMT, 8:00 EST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Bianca Andreescu vs Andrea Lazaro Garcia náhled

Světová sedmička Bianca Andreescuová se poprvé od pondělního French Open 2019 vrátí na antuku, když v prvním kole Internationaux de Strasbourg 2021 nastoupí proti španělské kvalifikaci Andrea Lazaro Garcia.

Dvacetiletá Kanaďanka odkládá začátek své kampaně v jílovém kurtu poté, co jí pozitivní test na COVID-19 zabránil hrát na Madrid Open a karanténní protokoly ji donutily vystoupit z Italian Open.

běžecké boty na tenis

Andreescu nedávno potvrdila, že se zbavila obav ze zranění a těší se, že se prosadí ve Štrasburku, kde je nejlepším semenem.

Andrea Lazaro Garcia je mezitím do značné míry neznámou veličinou na ženském okruhu. Šestadvacetiletá Španělka má ve dvouhře žebříček 283 a ve Štrasburku bude debutovat v hlavní remíze.

Lazaro Garcia si tento týden vedl obzvlášť dobře, když porazil Ulrikke Eikkeriho a Jessiku Ponchetovou, aby se kvalifikoval do hlavního losování.

Bianca Andreescu vs Andrea Lazaro Garcia proti sobě

Setkání v prvním kole ve Štrasburku bude prvním setkáním mezi Biancou Andreescuovou a Andreou Lazaro Garcíou, takže jejich vzájemný zápas momentálně stojí 0: 0.

Predikce Bianca Andreescu vs Andrea Lazaro Garcia

Bianca Andreescu na Miami Open

Ve třídě existuje jasná propast mezi Biancou Andreescuovou a Andreou Lazaro Garciovou, nicméně Španělka bude mít své šance vzhledem k tomu, že Kanaďanka na tomto povrchu nemá tréninkové zkušenosti.

Výsledky Lazara Garcii na antuce nebyly nijak velkolepé; na povrchu prohrála čtyři ze svých osmi zápasů a od září loňského roku neporazila soupeřku ze stovky nejlepších.

Bianca Andreescu má zbraně, aby se jí na antuce dobře dařilo. Kanaďanka je skvělá hybatelka a má k dispozici nepřeberné množství záběrů, pomocí kterých může diktovat řízení. Bude toužit po hlubokém běhu a získat určitou dynamiku před Roland Garros.

Předpověď: Bianca Andreescu vyhraje ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak si vyrobit rybník. Pohled a zvuk vody přináší na dvorky a zahrady klidný a živelný pocit. Pokud na svém pozemku nemáte přírodní zdroj vody, zvažte stavbu rybníka. Rybníky mohou být stejně praktické jako ...

Mentor je někdo, kdo vás povzbuzuje a pomáhá vám zjistit správné kroky. Tato osoba může být profesionálním průvodcem nebo více osobním koučem. Dobrou zprávou je, že můžete působit jako vlastní mentor. Není třeba najímat ...

Zde je návod, jak sledovat 'Sunday Night Football' mezi Eagles a Cowboys naživo na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení bez kabelu.

Rajeev Ram byl na pokraji reprezentace Indie, pouze kvůli předpisům NRI, které mu v tom měly zabránit.