5 hráčů s největším počtem titulů ATP Masters

ATP

ATP

ATP World Tour Masters 1000, dříve známá jako ATP Masters Series, je po čtyřech grandslamech a finále ATP na konci třetí nejvyšší příčkou v tenisových soutěžích mužů. Od roku 2008 se všechny zápasy ATP Masters 1000 rozhodují v nejlepším ze tří setů.

Jak 2018, 9 turnajů je součástí elitní World Tour ATP Masters 1000 - Indian Wells Masters, Miami Open, Monte -Carlo Masters, Madrid Open, Italian Open, Canadian Open (Montreal / Toronto), Cincinnati Masters, Shanghai Masters, Paris Mistři.

Body do žebříčku udělené v každém z 9 turnajů ATP Masters 1000 jsou následující: Vítěz získá 1000 bodů do žebříčku, finalista získá 600 bodů, 2 poražení semifinalisté získají každý 360 bodů, poražení čtvrtfinalisté si odnesou domů 180 bodů každý.

dobré tenisky na problémy se zády

Hráči, kteří vypadnou ve čtvrtém, třetím, druhém a prvním kole, získají 90, 45, 25 a 10 bodů. Podíváme se na 5 hráčů s největším počtem titulů ATP Masters 1000:


#5 John McEnroe

John McEnroe se hádal s rozhodčím židle ve wimbledonském zápase.

John McEnroe se hádal s rozhodčím židle ve wimbledonském zápase.

Američan narozený v Německu, považovaný za jednoho z nejlepších volejbalistů, jaké kdy hra měla, získal v období 1978-1985 včetně působivých 19 titulů Masters. Získal impozantních 5 titulů na London Masters a po 4 ve Philadelphii a Stockholmu, přičemž žádný z nich dnes není součástí elitních Masters 1000 míst. McEnroe byl také uznávaným hráčem ve čtyřhře a dokonce byl 270 týdnů zařazen do čtyřhry č. 1.

Vyhrál také mnoho grandslamů a dalších elitních turnajů ve čtyřhře. Bystrý střelec, který byl také známý svými konfrontacemi na hřišti a ve své době strhával dav.

Populární Problémy

Jak vypadat ve všem dobře. Nikdo nemůže být dobrý ve všem, ale můžete se pokusit vydat ze sebe všechno, co zkusíte. Společně se snažte přispět svými schopnostmi a talentem k aktivitám, které vás zajímají. I když možná ne ...

Asi 300 milionů lidí na Zemi trpí astmatem a mnozí zjišťují, že cvičení je těžké. Někteří lidé dokonce trpí astmatem hlavně v důsledku kardio cvičení. Pro osoby trpící astmatem je důležité cvičit, aby se snížilo riziko ...

Stereotypní brácho dostane špatnou pověst z domu bratrů do posilovny, ale být bráchou nemusí být špatná věc. Bratrství a bratrství jsou kořeny kultury bratrů a mohou být zdravým způsobem budování důvěry ...

Jak ušetřit na novém Super Mario Bros DS. Tento článek vysvětlí, jak ušetřit na hře New Super Mario Bros. Hrajte všechny úrovně před úrovní hradu.

Video: Špatná chyba od chlapce tenisového míčku

Jak vypadat dobře na střední škole. Ať už se snažíte zapůsobit na toho roztomilého chlapce nebo dívku v hodině angličtiny, nebo prostě chcete proměnu do školy, dobrý vzhled posílí vaše sebevědomí a ostatní si vás všimnou. Začněte tím, že se zaměříte na ...