Živý stream Iron Bowl 2019: Jak se dívat na Alabama vs Auburn Online

Hodinky Auburn Alabama

Getty Alabama Crimson Tide vyrazí na Auburn Tigers v sobotu. (Foto: Kevin C. Cox/Getty Images)

Pátý Alabama Crimson Tide (10-1) bude v sobotu čelit jedné ze svých největších výzev v sezóně, když se vydají na stadion Jordan-Hare, kde budou čelit 16. Auburn Tigers (8-3).

Začátek hry je naplánován na 15:30. ET a budou vysílány celonárodně na CBS. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Firesticku, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud chcete sledovat fotbalové hry CBS (školní fotbal i hry NFL na trhu) a nepotřebujete žádné další kanály, Kanál CBS Amazonu Prime je skvělá volba:

Sledujte CBS na Amazon Prime

badminton vládne čtyřhře

Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime CBS, můžete na svém počítači sledovat živý přenos Alabama vs Auburn prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

CBS (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

bodování tie tie break

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Alabama vs Auburn na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

CBS (live in most markets) je jedním z Více než 60 živých televizních kanálů je součástí Hulu With Live TV , který je také dodáván s obrovskou knihovnou televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Alabama vs Auburn na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

přilnavost podání tenisu

CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud prostě chcete sledovat CBS. To je nakonec stejné jako s možností Amazonu, pouze místo toho budete sledovat digitální platformy CBS.

Spusťte bezplatnou zkušební verzi CBS All-Access

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat živý přenos Alabama vs Auburn na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox Jedno, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Náhled Alabama vs Auburn

Pro Alabamu je to docela jednoduché: prohra by je vyřadila ze sporu o play -off, zatímco výhra v této hře by mohla týmu potenciálně pomoci v konečném pořadí. Toto bude poslední hra před výběrovou nedělí a porazit tým Auburn v pořadí by mohlo přesvědčit výbor, aby přesunul Tide z 5. místa v zemi na 4. místo, přičemž jejich jediná ztráta přišla z LSU. Pro tým Nicka Sabana to však nebude snadné vítězství.

jak zastavit skřípavé tenisky

Hlavní trenér Alabamy si myslí, že Tigers budou zatím nejtěžší zkouškou jeho týmu: Takže toto je nejlepší tým, který jsme letos pravděpodobně hráli, a bude to nejnáročnější místo, kde jsme hráli, Řekl tento týden Saban . I když to může být trochu napínavé, (viz: LSU) Saban se pravděpodobně snaží připravit své hráče na velmi pravděpodobně vybojovanou bitvu.

Příliv dává gól 48,5 bodu na zápas tuto sezónu, která je spojena s LSU pro nejlepší v národě. Povede je quarterback Mac Jones , který se kapacitně vyplňuje za zraněného Tua Tagovailoa. Jones měl 275 yardů a tři přistání minulý týden proti Západní Karolíně minulý týden, a také hrál dobře proti Arkansasu. Bude čelit obraně Auburn, která vzdává pouhých 16,2 bodů na zápas. Jak dobře se Jones přizpůsobí obraně Tygrů, bude pro tuto hru obrovským klíčem. Je také možné, že bychom v této hře mohli vidět Tuinho mladšího bratra Taulia Tagovailoa. Mladšímu Tagovailoovi je 9-12 let se 100 yardy a přistáním v této sezóně.

Tygři jsou vedeni k přestupku nováčkem Bo Nix , který má za sebou 2 193 yardů, 14 přistání a šest zachycení v sezóně. Nix však v této sezóně bojoval proti hodnoceným týmům. On má dokončil pouhých 50% svých povolení a hodil šest zachycení ve čtyřech hrách proti hodnoceným soupeřům. Bude čelit obraně Alabamy, která vzdává 16,2 bodu na zápas, a bude muset hrát lépe, pokud chce on a jeho tým tuto hru vyhrát.

položte tenisové míčky na chodítko

Hlavní trenér Auburn Gus Malzahn si myslí, že obrovské zkušenosti Tygrů proti týmům zařazeným do pořadí budou v sobotu fungovat v jejich prospěch.

Bude to náš pátý soupeř z Top 10, takže je dobré, že to nebude šok pro náš systém, Řekl Malzahn . Opravdu doufám, že to pro nás bude výhoda. To, zda Sabanův tým dokáže doma porazit Malzahna a společnost, by mělo být jedním z nejzajímavějších víkendových zápasů.

Tigers bylo v této sezoně těžké porazit a byli konkurenceschopní ve všech zápasech, které v této sezóně odehráli proti soupeřům zařazeným do žebříčku. Na své straně mají také nedávnou historii. Auburn vyhrál dva z posledních tří zápasů proti Alabamě na stadionu Jordan-Hare.


Populární Problémy

Návrat do doby, kdy legendární hráč dokázal, že se všichni mýlili - ještě jednou !.

3 rekordy dosáhl Djokovic ziskem titulu Australian Open 2020.

Pohádka na Australian Open: Příběh Li Na je příběhem sebedůvěry a vytrvalosti

Jak se nebát, že vás při baseballu zasáhne hřiště. Zasažení hřiště je přirozenou součástí každé baseballové hry. Mnoho mladých hráčů se však může bát zranění nebo zranění při zásahu hřiště. Zde je několik tipů, které vám pomohou ...

'Garth & Trisha živě!' vysílá v neděli večer na CBS. Pokud nemáte kabel, můžete speciální koncert sledovat živě online.

Stříbrné šaty jsou odvážné i elegantní, ale nesprávné doplňky mohou snadno způsobit stylistickou katastrofu. Šaty samotné by měly být středem vašeho outfitu a vaše doplňky by je měly spíše doplňovat, než aby samy vynikly ....