Živý přenos Celtics vs Bucks: Jak se dívat online bez kabelu

Giannis Antetokounmpo

Getty Images Giannis Antetokounmpo # 34 Milwaukee Bucks.

sledujte Steven Universe budoucí epizoda 7

Dva z nejlepších Východní konference se chystají střetnout, protože Milwaukee Bucks bude ve čtvrtek na Fiserv fóru hostit Boston Celtics.

Začátek hry je naplánován na 20:00. ET a budou vysílány na TNT. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

TNT je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Celtics vs Bucks na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

TNT je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

tenisová raketa pro 8 let

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Celtics vs Bucks na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují TNT. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Celtics vs Bucks na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Sling TV

Oba balíčky Sling TV Sling Orange (32 kanálů) a Sling Blue (47 kanálů) jsou dodávány s TNT. Oba stojí první měsíc 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling zdaleka nejlevnější streamovací službu s TNT, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

futuro sportovní tenisový loketní opěrka

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Celtics vs Bucks naživo na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.


Náhled Celtics vs Bucks

Bucks si ve zbytku Východní konference vytvořili pěkný náskok, ale hladoví Celtics nejsou připraveni jen tak sedět a připustit osivo číslo 1 na východě, když se sezóna blíží ke svému středu.

Nikdy v životě jsem neřekl, že bych chtěl být č. 2 v čemkoli, řekl Brown novinářům, Chris Forsberg z NBC Sports Boston. Pokud můžeme získat místo č. 1, chytit Bucks, pojďme na to.

skóre stolního tenisu

Ve dnech 27-11 je Celtics sedm zápasů zpět od 36-6 Bucks, kteří jsou v historickém tempu franšízy. Boston se ale vypořádal s jejich podílem na zraněních, včetně Gordona Haywarda a Marcuse Smarte - klíčových zubů ve stroji Celtics.

Právě jsme měli těžký úsek, řekl Celtic prezident basketbalových operací Danny Ainge pro Boston Globe. Vím, co jsou naši kluci schopni udělat, a jsem si jistý, že uvidíme Kelty, které jsme viděli před několika týdny, a je dobře, že se blížíme tomu, abychom se stali zase celistvými.

Hayward - který měl v této sezóně zlomenou ruku - má v průměru 16,4 bodu, šest doskoků a čtyři asistence na zápas. Je rád, že se týmu daří díky hloubce.

Tehdy je to pro mě osobně nejzábavnější a zábavné pro všechny, když jsou všichni zapojeni, každý jí a vy se jen bavíte, děláte správnou hru a snadno vypadáte, řekl Hayward. Získávání dunků. Otevírání trojek. V tomto týmu máme spoustu talentů, a když všichni hýbou míčem a zapojují se, je těžké nás střežit.

has roku have disney+

Celtics se nerozehřáli přesně tím správným způsobem, aby se utkali s nejlepšími NBA, protože ve středu byli popáleni Pistons 116-103. Detroit střílel z pole 60,3 procenta.

Myslím, že se vrátíme a řekneme: Dobře, koše, kterých se nikdy nemůžete vzdát, jsou škrty, rozložení a přechod, když se prostě dostanou za vás a jedou na okraj, řekl Brad Stevens . Vždy začínáš tam. Hádám, že za to měli 20 bodů, možná víc? Právě tam se pravděpodobně dočkáte porážky ve většině her NBA, pokud se vzdáte tak snadné hry.

Bucks vyhráli poslední čtyři zápasy a bránění MVP Giannis Antetokounmpo bylo vynikající. V posledních dvou zápasech nasbíral více než 30 bodů, ve dvou soutěžích dohromady nasbíral 26 kombinovaných doskoků.

Snažím se být agresivní a snažím se hrát, řekl Antetokounmpo. Když přijdete s myšlenkou zvýšit náskok 20 nebo 30 nebo 40, v tu chvíli pokazíte vedení.

Prostě musíte pokračovat ve své práci, a pak vzhlédnete a uvidíte, že vás povede do 30. Pak si řeknete: „Dobře, udělali jsme svou práci, takže teď můžeme sedět.“

Milwaukee je favoritem hry na 8,5 bodu.


Populární Problémy

Prezident ITF David Haggerty uvedl, že je životně důležité, aby profesionální tenis měl strukturu, která je „vhodná pro daný účel“.

Matteo Berrettini nastoupí v sobotu ve třetím kole 2020 Open na Daniela Altmaiera. Toto bude první setkání mezi nimi na turné ATP.

Chcete se dívat na UFC 264 a budoucí události PPV na Apple TV? Zde je kompletní průvodce a postup krok za krokem.

Horolezectví je oblíbeným cvičením a rekreační aktivitou. Přestože mnoho komerčních zařízení a tělocvičen nyní nabízí stěny, za které se dá lézt, může být mnohem pohodlnější a levnější mít doma lezeckou stěnu nebo ...

Měsíc je nejbližším tělesem ve vesmíru k Zemi se střední vzdáleností 384 403 km. Https://www.universetoday.com/103206/ what-is-the-distance-to-the-moon/ první sonda letící na Měsíc byla ruská Luna 1, vypuštěná ...

Jak se pokusit omezit lov vaší kočky. Protože jsou kočky přirozenými lovci, je téměř nemožné zabránit vaší kočce v úplném lovu. Můžete však snížit počet lovů, které vaše kočka provozuje. Omezením koček ...