Přímý přenos basketbalu UCLA vs SDSU: Jak se dívat online

UCLA vs SDSU hodinky

Getty Los Angeles, Kalifornie - 29. prosince: Jalen Hill #24 UCLA Bruins reaguje během prvního poločasu proti Liberty Flames v Pauley Pavilion 29. prosince 2018 v Los Angeles, Kalifornie. (Foto Tim Bradbury/Getty Images)

deset nejlepších tenisových raket

UCLA Bruins č. 22 odstartuje sezónu 2020 na silnici proti San Diego State Aztecs ve Viejas Arena ve středu.

Hra začíná ve 22:30. ET a bude vysílán na CBS Sports Network. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos UCLA vs San Diego State:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS Sports Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, UCLA vs San Diego State můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat závod na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos CBS Sports Network a dalších 65 a více televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, UCLA vs San Diego State můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


YouTube TV

Prostřednictvím YouTube TV můžete sledovat CBS Sports Network a více než 80 dalších televizních kanálů:

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete do YouTube TV, UCLA vs San Diego State můžete sledovat živě v aplikaci YouTube , který je k dispozici na vašem zařízení Roku, Roku TV, Apple TV, Chromecast, Fire TV, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo je můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


UCLA vs San Diego State Preview

UCLA má letos výhodu zkušeností, když se vrátilo osm členů loňského týmu, včetně pěti startujících. Tyger Campbell, David Singleton, Jaime Jaquez Jr, Jalen Hill a Chris Smith se vrátili do Bruins a všichni by měli v této sezóně významně přispět. Smith byl přední střelec týmu v loňském roce vsítil 13,1 bodu na zápas a Hill vedl tým v doskakování, když se dostal 6,9 za soutěž.

Bruins zakončili kampaň v roce 2019 vítězstvím dvou z posledních 11 zápasů a hlavní trenér Mick Cronin řekl, že odstartování této sezóny proti takovým Aztékům bude pro jeho tým velkou zkouškou přímo z brány.

Dobrá věc na hraní státu San Diego je, že hned po zápase zjistíte, z čeho jste, a kde jsme, a jestli jsme pokračovali tam, kde jsme skončili, Řekl Cronin . Je pro mě důležité, abychom se tam dostali ve středu večer a soutěžili o každé držení, řekl Cronin a snažíme se hrát společně, snažíme se hrát chytře, snažíme se fyzicky soutěžit.

Bruins loni zaznamenali celkový rekord 19–12 a budou čelit týmu Aztéků, kteří skončili na vrcholu Mountain West se skóre 30–2.

Stát San Diego viděl, že jeden z jeho nejlepších hráčů, Malachi Flynn, byl minulý týden draftován celkově 29. na draftu NBA a tým bude tuto prázdnotu těžko zaplňovat. Převod absolventů Terrell Gomez se nyní nasune do štěrbiny bodového strážce pro Aztéky a střelecký strážce Matt Mitchell by měl být větším ohniskem pro útok trenéra SDSU Briana Dutchera. Mitchell měl v loňském roce průměrně 12,2 bodu na zápas jako junior a jeho trenér je nesmírně rád, že je zpět ještě jeden rok.

Jsme velmi rádi, že se Matt vrací do své seniorské sezóny, Řekl Dutcher míří do hry tohoto týdne. Aby si mohl splnit svůj sen hrát na další úrovni, bylo důležité se setkat s týmy NBA a vyslechnout si jejich hodnocení, aby mohl pokračovat ve svém vývoji. Protože se soustředíme na získání dalšího šampionátu Mountain West v letech 2020-21, může být tato zkušenost pro Matta a Aztéky pouze pozitivní.

SDSU v průměru 74,8 bodu a 35 doskoků hra v minulé sezóně, zatímco UCLA získala 69,5 bodu a 36,6 desek na hru. Bruins jsou proti San Diegu 15: 6. Oba týmy se naposledy setkaly v roce 2012, kdy SDSU vyhrálo, 78-69.


Populární Problémy

Bulhar nechal emoce ovládnout a během hry rozbil tři rakety.

Luka Doncic a Slovinsko se ve skupinové hře utkají s olympijským hostitelem Japonska. Tato hra není v USA v televizi, ale zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos.

French Open 2014: Ukázka semifinále dvouhry mužů.

Jak poškrábat pod vaším obsazením. Svrbivé obsazení se může zdát nesnesitelné, ale existují způsoby, jak najít úlevu a dokonce tomu zabránit. Vkládání předmětů do vašeho obsazení nebo poškození materiálů obsazení může zhoršit příznaky, ale existují ...

Jak zabalit boty do kufru. Balení obuvi se může zdát jako oříšek, ale nemusí! Maximalizujte prostor ve svém kufru zabalením velkých bot zvlášť. Kromě toho umístěte boty do plastových sáčků, abyste ochránili své oblečení ...