Charleston WTA 250: Magda Linette vs Maria Camila Osorio Serrano náhled, head-to-head & prediction | MUSC Health Women Open

Magda Linette

Magda Linette

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (2) Magda Linette vs María Camila Osorio SerranoDatum: 13. dubna 2021Turnaj: MUSC Health Women Open 2021

Kolo : První kolo (kolo 32)Místo : Charleston, Spojené státy americkéKategorie: WTA 250

Povrch: Zelený jílOdměna: 235 238 $jak funguje popruh na tenisový loket

Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Europsort

Náhled Magda Linette vs Maria Camila Osorio Serrano

Magda Linette se stále snaží znovu objevit svou formu po návratu ze zranění kolena, které si vyžádalo operaci na konci minulé sezóny. Ale Linette, která je druhým semenem na MUSC Health Women Open, bude její práce přerušena, protože je v extrémně konkurenční spodní polovině losování.

První na pólu je nedávno korunovaná šampionka Copa Colsanitas Maria Camila Osorio Serrano.

staří tenisté
Maria Camila Osorio Serrano

Maria Camila Osorio Serrano

Osorio Serrano měl ohromně úspěšnou kariéru jako junior. Dosáhla č. 1 ve světovém žebříčku a také zachytila ​​titul dvouhry dívek na US Open 2019.

Devatenáctiletý mladík od té doby zvládl úspěšný přechod na seniorský okruh. Její velký průlom nastal na nedávno skončené akci v Bogotě, kde po celý týden potěšila své domácí fanoušky dominantní ukázkou.

Osorio Serrano se nyní bude snažit přenést svoji hybnost také do Charlestonu.

Magda Linette vs. Maria Camila Osorio Serrano proti sobě

Magda Linette se snaží znovu objevit svoji formu po návratu ze zranění kolena.

Magda Linette se snaží znovu objevit svoji formu po návratu ze zranění kolena.

Toto je první setkání kariéry mezi Magdou Linette a Marií Camilou Osorio Serrano, takže jejich současný vzájemný zápas stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Předpověď Magda Linette vs Maria Camila Osorio Serrano

Vzhledem k podobným všestranným hrám Magda Linette a Maria Camila Osorio Serrano je to docela vyrovnaný zápas. Obě ženy si rády hrají na rudé hlíně a výsledek v úterý by mohl přijít až na popravu.

Dobrý začátek bude klíčový pro Linette, která v poslední době neodehrála příliš mnoho dlouhých zápasů. Na druhé straně její soupeř mohl cítit účinky jejího dlouhého týdne v Copa Colsanitas.

Linette má silné podání a ještě silnější bekhend a doufá, že tyto přednosti využije k tomu, aby si vzala čas pryč od Osoria Serrana. Těsné vítězství ve dvou setech je nejlepší sázka pro Poláka, protože pokud to půjde do rozhodování, Osorio Serrano by mohl najít způsob, jak zvítězit.

Předpověď: Maria Camila Osorio Serrano zvítězila ve třech setech.

Populární Problémy

Chcete streamovat tento klasický film Whoopi Goldberg? Zde je návod, jak streamovat Sister Act právě teď, a také vše, co o filmu potřebujete vědět.

Jak si natáhnout ruce. Protahování rukou je skvělý způsob, jak si udržet nebo zlepšit obratnost rukou. Pokud trpíte artritidou nebo opakovaným zraněním, existují úseky, které vám pomohou zvládnout bolest a nepohodlí. Existují...

Pokud se chcete oblékat sportovně, potřebujete jen pár základních věcí. Atletické vybavení, jako jsou tepláky, šortky do tělocvičny a tréninkové košile, můžete nosit společně nebo je spárovat s jinými věcmi, jako jsou džíny a tanky. Vyberte si oblečení s atletickou inspirací ...

Jak zastavit disociaci. Disociace nastává, když se vaše mysl odděluje od fyzického světa. Zážitek má pocit, jako byste ve svém prostředí nebyli mentálně přítomni. Na jednom konci spektra se můžete jednoduše vzdalovat, zatímco ...

Nejlepší osivo Hofstra chce rezervovat místo v turnaji NCAA poprvé od roku 2001. Zde je návod, jak sledovat turnaj CAA online.

Sloane Stephens a Vitalia Diatchenko se v úterý setkají v prvním kole 2020 French Open. Bude to vůbec první setkání mezi Stephensem a Diatchenkem.