Přímý přenos USA vs Anglie SheBelieves Cup: Jak se dívat onlineFoto Stacy Revere/Getty Images Carli Lloyd z týmu USAAmerický ženský fotbalový tým bude hostit Anglii ve čtvrtek večer v Orlandu na Floridě, protože probíhá pátý ročník SheBelieves Cupu.Začátek zápasu je naplánován na 19:00. ET a budou vysílány na národní úrovni na ESPN2. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos USA vs Anglie na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:tendonitis loketní popruh
Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN a ESPN2. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TVNebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat USA vs Anglie naživo na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodáván s 10 hodinami cloudového úložiště DVR.AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Obsahují 45 až 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN a ESPN2. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos USA vs Anglie na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tablet Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

skutečný stolní tenis

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí jsou ESPN a ESPN2 Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos USA vs Anglie na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled USA vs Anglie

Pátý ročník poháru SheBelieves, který uvádí Visa, začíná ve čtvrtek dvojitým nadpisem, který představuje čtyři z 13 nejlepších ženských fotbalových týmů na světě.

Desáté Japonsko zaujímá v prvním zápase v 16:15 hodin č. 13 Španělsko. ET, po které bude v 19 hodin následovat noční čepice s národním týmem žen USA v pořadí č. 1 v Anglii. ET. Oba zápasy se budou konat na stadionu Exploria Stadium v ​​Orlandu na Floridě.

zkosení tenisových raket

USA vstupují do úterního zápasu na sérii 28 zápasů bez porážky, která zahrnuje jejich nedávný dominantní běh v olympijském kvalifikačním turnaji žen Concacaf 2020. Američané na cestě k vítězství v turnaji a kvalifikaci na olympiádu 2020 v Japonsku outscorovali své soupeře 25: 0.

The Kampaň #SheBelieves byl inspirován národním týmem žen USA a začal během příprav na mistrovství světa žen FIFA 2015. Hnutí šíří poselství kampaně o posílení postavení a víře v sebe sama. Předváděcí akcí kampaně se stal SheBelieves Cup, počínaje prvním vydáním v roce 2016.

Každý tým odehraje v turnaji tři hry, přičemž proti každému týmu se postaví jednou. Tým s nejvyšším celkovým počtem bodů (tři za vítězství, jeden za remízu) si domů odnese titul.

Anglie a USA remizovaly v SheBelieves Cupu 2: 2. Anglický tým vyhrál turnaj se záznamem 2-0-1, skončil se sedmi celkovými body. USA šly 1: 0-1 a byly na druhém místě s pěti body.

USWNT je ve svých posledních 12 zápasech proti evropským týmům neporažený. Poslední evropskou zemí, která porazila americký ženský tým, byla Francie v lednu 2019.

Na cestě k vítězství v olympijském kvalifikačním turnaji USA vyhrály všech pět svých zápasů, včetně finále 3: 0 nad Kanadou. Lindsey Horan během turnaje vedla Spojené státy s šesti nejlepšími góly, následovala Christen Pressová, která dala pět a Samantha Mewisová, která vsítila čtyři.

USA nastoupí proti Španělsku v neděli v 17 hodin. ET v Red Bull Areně v Harrisonu v New Jersey a poté si zahrají hru SheBelieves Cup 2020 se zápasem proti Japonsku ve středu 11. března ve 20 hodin. ET na stadionu Toyota ve Friscu v Texasu.


Populární Problémy

Jen málo věcí překonává relaxaci ve stínu a chladném jarním večeru na verandě. Houpačka, kterou jste si sami vyrobili. Pro ty, kteří mají nějaké základní elektrické nástroje a dovednosti, aby je mohli používat, je to zábavný projekt, který vypadá ...

V posledních letech si svět a mnoho uzavřených zemí stále více uvědomují práva LGBTQ a problémy, kterým komunita čelí.

Jak čelit dřepu. Přední dřep je cvičení, které poskytuje intenzivní cvičení dolní části těla. Téměř každý může vidět nějaké přínosy pro zdraví z předních dřepů a samotné cvičení se překvapivě snadno naučí. Budete...

Serena Williams Madrid, 4. května (IANS) Americká profesionální tenistka Serena Williamsová i nadále vede Ženskou tenisovou asociaci (Ž.