Pochopení hry: Jak zvládnout 3 základní porce v tenise

2. Plátek podávejte

Alexander Zverev během svého služebního pohybu

Alexander Zverev během svého služebního pohybu

Slice serve je zdaleka nejběžnějším servírováním mezi začátečníky. Přirozená touha roztočit míč přichází téměř instinktivně.

Podání se vyznačuje schopností vytlačit hráče z kurtu. Jak se to tedy dělá?

Následovaný úchop je stále kontinentální, ale někteří hráči používají východní. Ale jedním velkým problémem tohoto podání je, že si hráči mohou přečíst vaši volbu služby, když držíte východní sevření.

Hráč a hod se mohou přesunout do úhlu pro přehnanější akci. Podání je charakterizováno kartáčováním v místě kontaktu a vytváří postranní čep na míči.Sám jako levák jsem zjistil, že plátek slouží jako silná dovednost, vzhledem k vysokému počtu hráčů s pravou rukou, kterým čelím. Umožňuje mi použít podání k úderu na jejich bekhendovou stranu na reklamním hřišti.

Podávání plátků má však nízkou čistou vůli kvůli nedostatku vrchního roztočení.

Zaměřte se na toto a začněte otevírat kurt, abyste získali několik jednoduchých bodů.

Populární Problémy

'Mám takovou mentalitu, že si lidé na druhé příčky nepamatují.'

Váš průvodce streamováním First Kid online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Mike Daum a South Dakota St se ve středu večer setkávají se Severní Dakotou. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak roztočit basketbal na prst. Chtěli jste se někdy naučit točit basketbal na prstu? Zvládnutím několika základních prvků otáčení prstu se tento trik naučíte během chvilky a budete hovořit o blacktopu. Získávání ...

Jak zastavit suché tažení. Suché zvedání je pocit, který cítíte, když se chystáte zvracet, ale z vašich úst nic nevychází. Tento stav se běžně vyskytuje u těhotných žen, ale může se stát každému. Ve většině případů můžete zastavit ...

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy LA Galaxy vs Philadelphia Union na počítači, telefonu nebo jiném streamovacím zařízení.