US Open 2019, Rafael Nadal vs Thanasi Kokkinakis Druhé kolo: Kde se dívat, plán televize, detaily živých přenosů a další

Rafael Nadal se po velkém startu své kampaně US Open 2019 usmívá

Rafael Nadal se po velkém startu své kampaně US Open 2019 usmívá

Ve svém prvním kole proti Johnu Millmanovi ukázal trojnásobný šampion US Open Rafael Nadal, že nemá náladu projevovat milosrdenství. Španěl, který tento měsíc pokořil kanadské Masters už popáté v kariéře, si na úkor pouhých sedmi zápasů dovezl domů. A co je nejdůležitější, Southpaw dokonce nezrušil žádnou ze svých servisních her.

Známky byly opravdu zlověstné pro kteréhokoli Nadalova protivníka ve Flushing Meadows. Jeho rozhodnutí vystoupit z Cincinnati Masters mu zcela jistě vyšlo v jeho prospěch. Osmnáctinásobný grandslamový šampion, který naposledy držel trofej v New Yorku v roce 2017, vypadá odpočatý a velmi motivovaný jít celou cestu.

Australský mladík Thanasi Kokkinakis, jehož kariéru zhatila řada zranění, se ve druhém kole střetne s Nadalem. Třiadvacetiletý mladík nemá dobré vzpomínky na své zatím jediné další setkání se španělskou legendou. Na Australian Open 2014 ho Nadal šikanoval do podrobení a zajistil si vítězství 2: 6, 4: 6 a 2: 6.

Od té doby uplynulo více než pět let a Kokkinakis byl na turné i mimo něj, aby se vypořádal se svými tělesnými problémy. Mezi tím loni omráčil Rogera Federera na Miami Open, čímž naplno ukázal svůj obrovský talent.Opakovat tento čin proti Nadalovi v majoru je však opravdu těžké. Kromě toho, Australan opravdu neměl nejsvítivější úvodní kola v úterý. Přiznal sadu světu č. 144 Ilji Ivashkovi, než se mu úspěšně podařilo prosadit ve čtyřech.

Nadal by tak měl náskok v energetice a také v jejich vzájemném rekordu. Vzhledem k druhu hladu a soustředění, které již třiatřicetiletý hráč prokázal, by od Australana stálo hvězdné úsilí, aby našel špínu v Nadalově brnění.

Zde je vše, co potřebujete vědět o US Open 2019:

Název turnaje: US Open 2019

Datum: 26. srpna-8. září 2019

Kategorie: Grand Slam

Umístění: Národní tenisové centrum USTA Billie Jean Kingové, Flushing Meadows, New York

Povrch: Hard Court

Čas: (2) Rafael Nadal vs Thanasi Kokkinakis na stadionu Arthura Ashe přibližně v 6:00 IST 30. srpna 2019


Kde sledovat US Open 2019?

POUŽITÍ - ESPN a ESPN2

Velká Británie a Evropa - BBC1, BBC2 a červené tlačítko BBC.

nejlepší stolní tenis pádlo pro spin

Indie - Hvězdné sporty Vyberte 1/Vyberte 1 HD a Vyberte 2/Vyberte 2 HD.


Podrobnosti o živém přenosu pro US Open 2019

Přímý přenos US Open 2019 je k dispozici na Tennis TV (ke službě je nutné předplatné).

Bude také streamováno živě na hotstar.com.

Kanál YouTube na US Open představí momenty zákulisí turnaje a hlavní body.

Populární Problémy

Cincinnati a Memphis se v pátek setkají v masivním zápase Power 5. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Showtime série „Černé pondělí“ se vrací do 2. série v neděli. Zde je návod, jak sledovat nové epizody v přímém přenosu online, pokud nemáte kabel.

Olympijské hry v Tokiu v roce 2021 se budou konat od 23. července do 8. srpna 2021 v japonském Tokiu.

Jak prát ponožky. Existuje mnoho různých způsobů čištění ponožek, ale některé způsoby jsou lepší než jiné. Pokud je chcete prát v pračce, před jemným praním je určitě otočte naruby. Pokud byste ...

Pro Martic to bylo druhé top-20 vítězství v sezóně.

Caroline Wozniacki z žebříčku první desítky ženského tenisu